Jump to content
Artur088

lisage oma arvamus !

Recommended Posts

olen 16 a vana hetkel 170 cm pikk kaalun 85kg käin jõusaalis aga küsimus on selles , et kuidas te arvate kas minusugune noormees veel kasvab umbes 10-15 cm ja mida võiks rohkem süüa nt vitamiine , et kasvu juurde tuleks :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palju mõttekam kui meie arvamus on see, kui sa vaatad kui pikad on su vanemad ja uurid välja, millal nemad enda põhilise kasvamise tegid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Palju mõttekam kui meie arvamus on see, kui sa vaatad kui pikad on su vanemad ja uurid välja, millal nemad enda põhilise kasvamise tegid.

ema on lühike ma temast palju pikkem aga isa on umbes 185-188 :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No siis on tõenäosus, et sa jääd sinna kuni 180 kanti.

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No siis on tõenäosus, et sa jääd sinna kuni 180 kanti.

huh see tõstab tuju kui keegi ütleb , et kasvan veel :ph34r: oleks jah hea kui mingi 180-185 oleks.....kui nii siis ma arvan 1 aasta pärast juba olengi veits pikkem :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ütleb kes :blink:

kuule mult on küsitud palju kordi , et kuidas rasvakihist lahti saada alati olen vastanud , et kontrolli toitumist nt ,et liiga palju rasva ei sööks ja jooksmine soojalt riides see peaks ju hea olema just soovitasin ühele tuttavale arvan , et kui ta 2 korda nädalas jooksmas käib siis suveks peaks kõik korras olema :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina ütlen :lol:

No ütle pealegi :blink:

Eiei... tegelikult olen ma nüüd sügavalt haavatud... GRRR... LAHENDAME SELLE RINGIS :ph34r::lol::P

Kui nüüd tõsiselt rääkida, siis alati on küsimus funktsionaalsuses - milline pikkus mille jaoks. Ning selles, et fakt on see, et pikkuse jaoks eriti palju teha ei saa, seega tuleb võimalusi leida kuidas see, milline sa oled enda kasuks tööle panna.

Muide... üks huvitav populaarteaduslik artikkel oli sellest, kuidas optimaalne pikkus inimese jaoks oleks üldse ca 160 cm... kuigi noh, seal kirjutas ka sellest, et parem oleks see, kui põlveliigesed teistpidi oleks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muide... üks huvitav populaarteaduslik artikkel oli sellest, kuidas optimaalne pikkus inimese jaoks oleks üldse ca 160 cm... kuigi noh, seal kirjutas ka sellest, et parem oleks see, kui põlveliigesed teistpidi oleks :ph34r:

Ma hakkasin mõtlema kuidas oleks kükki teha kui põlv käiks teistpidi.

Siis peaks tagument ju kah teistpidi või siis mõlematpidi käima :blink:

Muudetud kasutaja Hummer poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuule mult on küsitud palju kordi , et kuidas rasvakihist lahti saada alati olen vastanud , et kontrolli toitumist nt ,et liiga palju rasva ei sööks ja jooksmine soojalt riides see peaks ju hea olema just soovitasin ühele tuttavale arvan , et kui ta 2 korda nädalas jooksmas käib siis suveks peaks kõik korras olema :blink:

kindlasti pole rasvad need mille pealt võidetakse kaalu kaotamises kui jutt ei käi suurest kogusest küllastunud rasvadest! võti on suhkrutes ja nende manustamises aga loodan et su sõber saab kaalus alla!

parimat...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Palju mõttekam kui meie arvamus on see, kui sa vaatad kui pikad on su vanemad ja uurid välja, millal nemad enda põhilise kasvamise tegid.

vanemad pole küll mingi näitaja ... olen suguvõsas pikim ja mitte natuka ... 6 cm .... seega pikkus mul vanematelt küll tulnud pole :blink: ... samuti pole see geenides ... sest kus ma mujalt pikkuse geenis sain .... see ikka rohkem seotud sellega et mida inimene teeb .. keha kohaneb ja kasvab vastavalt ....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vanemad pole küll mingi näitaja ... olen suguvõsas pikim ja mitte natuka ... 6 cm .... seega pikkus mul vanematelt küll tulnud pole :ph34r: ... samuti pole see geenides ... sest kus ma mujalt pikkuse geenis sain .... see ikka rohkem seotud sellega et mida inimene teeb .. keha kohaneb ja kasvab vastavalt ....

Hmmm... kas sa enda isaga ikka ühte nägu oled :blink: (no offence)

Loomulikult on erandeid, aga lapse pikkusel on vanemate pikkusega ikka üsna kobe korrelatsioon. Loomulikult pole see 1.0 (pigem kuskil 0.5 kandis), aga siiski.

Ja see, et eksisteerib mõni erand (näiteks sina) ei ütle meile üldiselt midagi - loomulikult võib teemaalgataja KA selline erand olla, ent väga palju suurem tõenäosus on, et mitte.

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kindlasti pole rasvad need mille pealt võidetakse kaalu kaotamises kui jutt ei käi suurest kogusest küllastunud rasvadest! võti on suhkrutes ja nende manustamises aga loodan et su sõber saab kaalus alla!

parimat...

jah,sest üleliigsed suhkrud muutuvad ju ka rasvaks.Aga kui süüa asju kus on palju rasvu ja ka süsivesikuid siis asi ju veel hullem.Kas mitte pole nii,et süsivesikuid natuke lihtsam kulutada kui rasvu :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jah,sest üleliigsed suhkrud muutuvad ju ka rasvaks.Aga kui süüa asju kus on palju rasvu ja ka süsivesikuid siis asi ju veel hullem.Kas mitte pole nii,et süsivesikuid natuke lihtsam kulutada kui rasvu :blink:

kui teada rasvade funktsiooni kehas ja samas arvestada tavainimese toidus toiduainete osakaalu siis moodustavad just süsivesikud selle üleliigse osa 90 % juhtudest! :ph34r:

aga parimat... :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
olen 16 a vana hetkel 170 cm pikk kaalun 85kg käin jõusaalis aga küsimus on selles , et kuidas te arvate kas minusugune noormees veel kasvab umbes 10-15 cm ja mida võiks rohkem süüa nt vitamiine , et kasvu juurde tuleks :blink:

mina olin 15aastasena põhikooli lõpetamise ajal ca 160cm pikk ning sügisel vastu talve SAMAL AASTAL keskkooli minnes juba 175cm!!!!!, ja siis olin ka 16 aastane juba. Praegu 185cm. Tegin ka keska ajal uurimustöö oma suguvõsa kohta ja mingit seaduspära pikkuse osas ei saanud küll välja tuua. Seega tõesti, sinu pikkuse muutust saab ainult oletada ja matemaatilisest tõenäosusest sulle vaevalt abi on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina näiteks kasvasin oma pikkuse 16. eluaastaks täis. Isa 184, ema 160, ise 188. Üldiselt peakski pikkus iga järgmise põlvkonnaga natuke suurenema. Vast jõuad ikka oma isale järgi :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muide... üks huvitav populaarteaduslik artikkel oli sellest, kuidas optimaalne pikkus inimese jaoks oleks üldse ca 160 cm... kuigi noh, seal kirjutas ka sellest, et parem oleks see, kui põlveliigesed teistpidi oleks :blink:

Jajah, need inimeste suguvõssa kuulunud, neandertaallased vist või üldse eellased olid ka ca 150-160cm pikad ja mugavalt lihaselise kehaehitusega, kõik olid lihtsalt vapsee põkid noh. Ja kindlasti tugevamad ka, said tolleaegses keskkonnas paremini hakkama. Aegade möödudes muutub inimene vist veel kõhnemaks ja nõrgemaks, evolutsiooniga. Kes teab.. Ennem jäid no tõesõna ainult tugevamad ellu, nüüd jäävad ka väga väetid ning ka keskmised, isegi poolsurnud jäävad ellu ja noh sellest ka siis see evolutsioon..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma kasvasin mingi 14-15 aastasena aasta jooksul üle 10cm, nüüd olen 17 ja pikkust umbes 182/183-praegugi tuleb sentimeetreid juurde tasapisi. Isa ja ema on mul mõlemad umbes 170-171 :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lebota palju, maga palju. Siis ei suru kereraskus selgroogu kinn ning üldse jääb palju rohkem energiat kere arenguks üle.

Mul on isa miski 175 ja ema 165 ringis. Vanem vend 180, mina 190 ja noorem vend 190.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ütle pealegi ;)

Eiei... tegelikult olen ma nüüd sügavalt haavatud... GRRR... LAHENDAME SELLE RINGIS B);):P

Kui nüüd tõsiselt rääkida, siis alati on küsimus funktsionaalsuses - milline pikkus mille jaoks. Ning selles, et fakt on see, et pikkuse jaoks eriti palju teha ei saa, seega tuleb võimalusi leida kuidas see, milline sa oled enda kasuks tööle panna.

Muide... üks huvitav populaarteaduslik artikkel oli sellest, kuidas optimaalne pikkus inimese jaoks oleks üldse ca 160 cm... kuigi noh, seal kirjutas ka sellest, et parem oleks see, kui põlveliigesed teistpidi oleks :o

Pikkust ikka tahetakse pigem sotsiaalsetel põhjustel. Sest tegelikult ju on lühemate suhtes kaudne ahistamine.

Näiteks juba lapsena kiidetakse kui laps on pikk, aga kui lühikse siis ikka öeldakse: "Kas sa siis ei tahagi suureks kasvada". Koolis pannakse kehalises kasvatuses pikkuse järgi järjekorda ja keegi ei taha viimane olla jne.

Mis ma siin asja ümber seletan, inglise keeles sellest pikemalt juttu igalpool mujal.

Heightism

Kuidas siis ei ole kuulnud sellest midagi(ise ju õpid psühholoogiat)?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×