Jump to content
Maicle

Botased

Recommended Posts

Telekast nägin neid, oskab keegi nende hidna öelda, sealt öeldi et tavalisetest potastest on 1.5x kallimad. Kuid mis hinnaga tavalised potased on (300 kr või 2000 kr) seda ei öeldud.

Et siis asja mõte on et arvutikiip mõlema botase sees arvutab teatud rõhku kannale ja siis vastavalt sellele väike mootor reguleerib kanna pehmendust (mul oleks sellist asja kriitiliselt vaja) Palvetan et selle asja hind väga ulmeline ei ole.

Siis äkki keegi teab, mis hinnaks ja kust tellida ?

Ette tänades, Mina.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänapäeval öeldakse nende kohta tossud : ) aga see selleks. Kui öeldi, et maksavad 1,5 x rohkem kui tavalised siis arvata võib, et mõeldi ikka kallimaid väljalaskeid (a la 3000 eek) ja kui nüüd korrutada siis saame tulemuseks 4500 eek

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ikka mõne tuh ringi, pakun

ei tea kas nad niipea eestisse tulevadki

ilmselt annab neid välismaalt tellida

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõni tuhat imselt kindlasti, mmm lausa unistaks nende järgi :(

Aga mis inimestel on arvamus on nende kohta?

aaa nüüd tuli meelde kus neid nägin, tähendab kuulnud olin neist juba tükk aega ennem aga praktilises mõõttes nägin neid ETV telesaates baar, kus saatejuht pani need jalga ka.

Üks hüppesport millega tegelen, needo n sinna sporti lausa loodud :blink:

edit1: mis nimega annaks nende kohta üldse infi otsida ? Pc boots, Smart boots ? Kickass super boots :huh:?

Muudetud kasutaja Maicle poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

otsi üles mingi uudis kus nendest räägib, seal kommentaarides on kindlasti täpsemat infi

v tootja kohta mingit infi, koduleht vms

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle paistis saadet vaadates, et kolm triipu oli tossu küljepeal aga mul vist endal oli hoopis kolm triipu laua peal : )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eelkõige huvitaks mind see, et kas nende potastega on võimalik hüppata nö torult torule ehk siis teha täpsushüpe millevahemaaks umbes 3 meetrit ja siis maandudes keskosale, see koht kus see kiip on, ma ise kardan et see koht võib siis katki minna vms.....

Teie arvamus ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Järgmisena tuleb küsimus, et kas nendega vee peal kõndida saab või kiiremini joosta kui võhm lubab :huh:

Aga eks Sa pead seda ikka müüjate käest küsima, kas nad ka ekstreemsuste puhul tootegarantiid pakuvad :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga kusjuures kaem pidi küll jooosta saama, Sama tunnen tavaliste potastegagi, et kui mingite vanade nässakatega jooksen siis nagu pole isu joosta ja väsib kiiremini, aga kui mingid uued ja mõnusad ja arvased on all siis on lausa lust ja rõõm joosta ning hüpata ja energijat olkes ka hulga rohkem nagu, jalg ei väsi nii ruttu ära näiteks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kurat tehke puhast sporti :huh: Ei tegelt ma ei oska nagu kommenteerida eriti, pole vist kursis vms. Aga jah need adid on küll mingeid jõhkardid, küljepeal on nupud talla reguleerimiseks ja siis mingid vedruvärgid jne.Aga ma ei saa aru kas siis need vanad head jalanõud ei kõlba enam?Et nagu milleks neid kasutatakse mingi rikkurite eputamise ese või siis sell uue moe "parkour" harrastajatele. :blink: Isiklikult küll sellele raha ei raiskaks ostan parem süüa. :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Isiklikult küll sellele raha ei raiskaks ostan parem süüa. :P

Vat see on viimane asi mille peale raha raisata vaja mul, sinna niigi summasid juba sisse pandud, eputamiseks ma ei usu, mõnele ilmselt kindlasti, kuid mina kui parkouri harrastaja fänniks täiega neid, need juuu niiii pehmeeed :( Ja tegelikult parkouris põrutab taldasid äris palju kui ei tea mis teed, mida pehmem seda funnim on olek. :blink::D

Isiklikult küll sellele raha ei raiskaks ostan parem süüa. :P

Vat see on viimane asi mille peale raha raisata vaja mul, sinnaniigi summasid juba sisse pandud,eputamsieks ma ei usu, mõnele ilmselt kindlasti, kuuid mina kui parkouri harrastaja fänniks täiega neid, need jub nii pehmeeed :lol: Ja tegelikult parkouris põrutab taldasid äris palju kui ei tea mis teed, mida pehmem seda funnim on olek. :huh:

See kõlbamine on suhteline mõiste, Vanad arvutid ei kõlba, vanad autod ei kõlba, sest kui kõlbaksid siis ajaksid kõik veel mossedega ringi mitte bemmidega, sama ilmselt ka tossudega, miks me ei võiks käia puust kotadega ringi nagu vanasti ? :P uuem on parme, kaasaegsem, moodsam, kallim, egom jne, muidugi sellised tossud on ka mega egoboosterid :D

Muudetud kasutaja Maicle poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

selle teemaga tuli kohe meelde mingi poisi musavideo ...

MC Wimpel - Botased kuluvad.mpg

et siis soovitan vaadata kui pole veel näinud ....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×