Jump to content
tõbras

Noor Rammumees

Recommended Posts

Mind huvitab, mis tasemel peaks umbes olema, et sellel võistlusel osaleda. Kui keegi teab, siis võiks öelda , mis raskustega on nendel aladel tegemist ja millised on kriteeriumid (jõutõsted vms), et olla konkurentsivõimeline. Kui leidub noori rammumehi, kes kavatsevad osa võtta või on kunagi osalenud,tahaks teada näiteks pikkust, kaalu, jõutõsteid. Ja veel, kas finaal, jõutõmme on üks kordus maksimaalse raskusega?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen käinud kaks aastat järjest ei noh päris äge oli lähen ka järgmine aasta kindlasti.Esimene ala oli 5 kivi tõstmine kõige kergem kivi oli 65kgja kõige raskem 120kg.Teine ala oli tünni surumine 60kg 1.5minuti jooksul mitu korda jõuad.Kolmas oli 2000kg auto tõmbamone mingi 20m.See jõutõmme oli jah ühe korra pidi ainult maast lahti tõmbama.Kolm katset oli ja ise said ainult kolm raskust valida.Ma soovitan ikka tulla selle,et see ongi võistlus et saaks end proovile panna ja ega neid võistlusi palju ei ole ju ainult üks kord aastas.Võistlejaid on umbes 14 ja finaali pärast teist ala sai 10 inimest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×