Jump to content
Shokk

Kas mehed käivad meie pärast jõusaalis???

Recommended Posts

enamus tahavad ikka ise heas vormis olla, selliseid blayboysid on ikka vähe ma arvan :huh:

Playboy... h2rra magister....

Kas naised teevad trenni meeste p2rast? Ma arvan, et enamus mitte. Kui r22kida konkureerimisest, olelusv6itlusest ja muust sarnasest siis vastassugupoole m6ju on kaudne. Eelk6ige tahavad nad olla tegijad ja v6rrelda ennast omasugustega (st samasoolistega).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

40% tervis

40% tulemused

20% naised/töö

Aga mis siin salata, naistega on asi ikka k6vasti kergemaks läinud ning ei pea enam nii palju moosima, keha esile toov riietus ja ongi olemas(it's all 4 u girls :huh: )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No suvel ikka särki seljast võttes ei oleks eriti huvitatud et päris kõht rippub üle püksi ääre või on keha väga ebastandartne :unsure:, aga samas enda huvides ikka teen ka trenni :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma käin selleks, et parem välja näha ja siis rohkem naistele ka meeldida ikka ja et rannas oleks ka ikka normi välimusega. Siis veel muidugi selleks, et jaksaks mööblit tõsta ikka kui vaja.

Muudetud kasutaja Aiky poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kusjuures masendav on, et me võime siin endale ette kuhutada, et käime ja pumpame ja olema suured ja siis naised kõik kiljuvad ja fännavad aga karm reaalsus on, et suurem osa naistele meeldivad millegipärast (MA EI TEA MIKS KRT) kälid kellel käed nagu kurejalad. Pea-asi et ARMAS oleks - fakk ma ei suuda neid kurejalgu kyll meeste alla liigitada...anoh eks siis on tore naisel vahest mees sylle võtta, ühte T-särki kahepeale kanda jne :blink:

Nii, et, ei spordile - nälgime ja üritame võimalikult emased välja näha - siis oleme tõeliselt popid

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei ole nõus päris väitega, ma arvan, et ikka enamusele meeldib vormis keha. Kuskil oli uuring, et 90% meeldis vormis keha, aga selline nagu ronnie vms neid eelistas juba väga väike protsent.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kusjuures masendav on, et me võime siin endale ette kuhutada, et käime ja pumpame ja olema suured ja siis naised kõik kiljuvad ja fännavad aga karm reaalsus on, et suurem osa naistele meeldivad millegipärast (MA EI TEA MIKS KRT) kälid kellel käed nagu kurejalad. Pea-asi et ARMAS oleks - fakk ma ei suuda neid kurejalgu kyll meeste alla liigitada...anoh eks siis on tore naisel vahest mees sylle võtta, ühte T-särki kahepeale kanda jne :ph34r:

Nii, et, ei spordile - nälgime ja üritame võimalikult emased välja näha - siis oleme tõeliselt popid

asi pole üldse nii,aga tydruku võlumiseks ei piisa ainult suurtest musklitest.Ja tavaliselt(mitte alati) on need suured jõumehed väga eneseimetlejateks muutunud ja sellisteks ülbeteks.Umbes,et nemad ja maailm.Ja pühendavad rohem aega jõusaalis kui koos tüdrukuga.Need nn.kõrendid,aga on hoopis teisest puust...nad hoolitsevad oma tüdruku eest, on tähelepanelikumad ja veedavad koos rohkem aega.Ega minule meeldivad ka ikka rohkem sportlikumad mehed...aga ma poleks nõus olema jõusaali järgi tähtsuselt teisel kohal. Selline on minu isiklik arvamus mis ei pruugi üldse ühtida teiste naiste omadega. :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja tavaliselt(mitte alati) on need suured jõumehed väga eneseimetlejateks muutunud ja sellisteks ülbeteks.Umbes,et nemad ja maailm.Ja pühendavad rohem aega jõusaalis kui koos tüdrukuga.

Ehh, mitut tõeliselt suurt nn jõumeest sa tunned? Need, kes ülbikuteks muutuvad, on lihstalt endast heal arvamusel ja ARVAVAD, et nad on jube suured ja lõpp kõvad tegijad....Nii palju kui mina kulturiste tunnen, siis julgen küll väita, et kõik, kaasaarvatud mu enda teinepool, hoiavad oma naisi väga ja pühendavad neile täiesti piisavalt aega. Ei ole küll kellegil põhjust kurtmiseks. Aga samas jah, igale naisele ei sobi olla kulturisti naine....selleks peab endal kah huvi trenni vastu olema, kuna tegu on nii spetsiifilise alaga, mis muudab kogu igapäevaelu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eino massimehed käivad küll naiste pärast või siis millegi kompenseerimiseks (psüholoogilised mitte füsioloogilised põhjused).

Mis see mass siis ikkagi on? - Jõu illusioon.

Mitte, et ma ise massi ei teeks. :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eino massimehed käivad küll naiste pärast või siis millegi kompenseerimiseks (psüholoogilised mitte füsioloogilised põhjused).

Mis see mass siis ikkagi on? - Jõu illusioon.

Mitte, et ma ise massi ei teeks. :angry:

Mass EI ole jõu illusioon. (Lihas)mass ja jõud on väga otseses ja tugevas seoses.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ka siis kui kegii käib naiste pärast,siis lõppude lõpuks käib ta ikkagi enda pärast.MOTT

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minakäin jõusaalis sp et hea välja näha, olla sportlik ja püstida aina uusi rekordeid ningmuidugi et saada uusu rekordeid

aga võin öelda kõik mu tüdrukud on olnud rahul mu hea füüslisega ning kurtnud ei ole keegi, võibolla mingi väikse osamäära võib lugeda ka teie mõjuks miks jõusaalis käime :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kusjuures masendav on, et me võime siin endale ette kuhutada, et käime ja pumpame ja olema suured ja siis naised kõik kiljuvad ja fännavad aga karm reaalsus on, et suurem osa naistele meeldivad millegipärast (MA EI TEA MIKS KRT) kälid kellel käed nagu kurejalad. Pea-asi et ARMAS oleks - fakk ma ei suuda neid kurejalgu kyll meeste alla liigitada...anoh eks siis on tore naisel vahest mees sylle võtta, ühte T-särki kahepeale kanda jne :angry:

Nii, et, ei spordile - nälgime ja üritame võimalikult emased välja näha - siis oleme tõeliselt popid

kuradi õige jutt. täpselt nii ongi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma tean täpselt miks ma käin :) mäletan veel aega kui olin teismeliseks saanud ja kuulsin kuidas vanem õde ja ema rääkisid omavahel et näe poiss oleks päris pandav kui natuke lihast ka veel peale kasvab. Eks see oli see lause mis lükkas asjale hoo sisse. istusin maha ja mõtlesin natuke, läksin poodi ostsin hantlid ja surumis pingi jne. Siis hakkas tekkima vaikselt sõltuvus, varustuse ostmine motiveeris ja sattusin ka robocopi lehele, siis oli tööjuures lugemist küll ja kuna asi muutus nii põnevaks et teen seda tänaseni. mida rohkem ma trennis käisin seda rohkem nägin endas vigu ja paika sujus eraelu kool ja kasvas tahe ja sihikindlus. tol hetkel kui alustasin poleks uskunud et jõusaal võib nii palju juurde anda inimesele

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma tean täpselt miks ma käin :) mäletan veel aega kui olin teismeliseks saanud ja kuulsin kuidas vanem õde ja ema rääkisid omavahel et näe poiss oleks päris pandav kui natuke lihast ka veel peale kasvab. Eks see oli see lause mis lükkas asjale hoo sisse. istusin maha ja mõtlesin natuke, läksin poodi ostsin hantlid ja surumis pingi jne. Siis hakkas tekkima vaikselt sõltuvus, varustuse ostmine motiveeris ja sattusin ka robocopi lehele, siis oli tööjuures lugemist küll ja kuna asi muutus nii põnevaks et teen seda tänaseni. mida rohkem ma trennis käisin seda rohkem nägin endas vigu ja paika sujus eraelu kool ja kasvas tahe ja sihikindlus. tol hetkel kui alustasin poleks uskunud et jõusaal võib nii palju juurde anda inimesele

su ema ja su õde arutlesid teemal kui pandav sa olid ;):) .... huhh... päris huvitavad peresuhted ....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma tean täpselt miks ma käin :) mäletan veel aega kui olin teismeliseks saanud ja kuulsin kuidas vanem õde ja ema rääkisid omavahel et näe poiss oleks päris pandav kui natuke lihast ka veel peale kasvab. Eks see oli see lause mis lükkas asjale hoo sisse. istusin maha ja mõtlesin natuke, läksin poodi ostsin hantlid ja surumis pingi jne. Siis hakkas tekkima vaikselt sõltuvus, varustuse ostmine motiveeris ja sattusin ka robocopi lehele, siis oli tööjuures lugemist küll ja kuna asi muutus nii põnevaks et teen seda tänaseni. mida rohkem ma trennis käisin seda rohkem nägin endas vigu ja paika sujus eraelu kool ja kasvas tahe ja sihikindlus. tol hetkel kui alustasin poleks uskunud et jõusaal võib nii palju juurde anda inimesele

täiza p... ja sa oled veel selle yle uhke et su ema ja õde vaatavad sind pilguga "kui pandav"

pealegi mehed panevad naisi mitte naised mehi ju ikka

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
täiza p... ja sa oled veel selle yle uhke et su ema ja õde vaatavad sind pilguga "kui pandav"

pealegi mehed panevad naisi mitte naised mehi ju ikka

nooo mõnikord panevad naised ikka mehi ka ... selles mõttes et kui ma olen selili ja naine mul peal on siis ma küll ei saa öelda et ma teda panen ... ikka tema mind :):)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei ole nõus päris väitega, ma arvan, et ikka enamusele meeldib vormis keha. Kuskil oli uuring, et 90% meeldis vormis keha, aga selline nagu ronnie vms neid eelistas juba väga väike protsent.

Tegu on nais ürginstinktiga: laiad õlad, suur rind ja kitsas vöökoht näitasid immuunsussüsteemi tugevust omal ajal. Paarilist otsides, püüab naine (alateadlikult) edasi anda parimad geenid oma järglasele.

kusjuures masendav on, et me võime siin endale ette kuhutada, et käime ja pumpame ja olema suured ja siis naised kõik kiljuvad ja fännavad aga karm reaalsus on, et suurem osa naistele meeldivad millegipärast (MA EI TEA MIKS KRT) kälid kellel käed nagu kurejalad. Pea-asi et ARMAS oleks - fakk ma ei suuda neid kurejalgu kyll meeste alla liigitada...anoh eks siis on tore naisel vahest mees sylle võtta, ühte T-särki kahepeale kanda jne :rolleyes:

Nii, et, ei spordile - nälgime ja üritame võimalikult emased välja näha - siis oleme tõeliselt popid

Sina tõid välja ainult välmuse poole. Välimusest tähtsamad on aga tunded, teadmised, iseloom, varaline seisund, tutvusringkond, mõttemaailm jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×