Jump to content
ranger

jalapress

Recommended Posts

kuna põlvel oli enne uut aastat vigastus(risti ja küle sidemed ning menisk läksid katki)sis pole sellest ajast saati teha saanud aga ennem seda sai vist mingi 290kg sügava kükiga ära pressitud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuna põlvel oli enne uut aastat vigastus(risti ja küle sidemed ning menisk läksid katki)sis pole sellest ajast saati teha saanud aga ennem seda sai vist mingi 290kg sügava kükiga ära pressitud.

vana sa siis oled ja kaua sul siis staazi on ? ... 290 on ikka väga palju .... maailmarekord on umbes 550

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma mingeid küke proovisin,panen selle kangi õlgadele ja siis teen kükke eks..praegu sain nii 60kg aga nii hakkab kaelal valus,võin tegin valesti?

Tee sa midagi valesti.Alguse asi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma mingeid küke proovisin,panen selle kangi õlgadele ja siis teen kükke eks..praegu sain nii 60kg aga nii hakkab kaelal valus,võin tegin valesti?

Kang asetatakse seljale, trapetslihase peale! Mitte kaelale!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kirjutan siis ka et kükke tehakse nii et ei hoia kangi kaelal vaid sutsu madalamal... selline pehme koht ... võta tühi kang ja proovi sellega leida õige koht ... muidugi kui on pehmendus siis pane see kangi ja kaela-selja vahele ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma mingeid küke proovisin,panen selle kangi õlgadele ja siis teen kükke eks..praegu sain nii 60kg aga nii hakkab kaelal valus,võin tegin valesti?

Kui sa varem kükki teinud ei ole, siis on sul see valu ilmselt harjumatusest. Võimalik, et hoiad vale koha peal, aga isegi kui õige koha peal hoiaksid, siis on alguses see valu kõigil. Varsti läheb mööda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ok tänud teile kes häid nõuandeid andsid,ma siis proovin mingi päev rätikuga või millegi pehmega kaela peale pannes. :)

Muudetud kasutaja ranger poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuidas te selle kangi õlgadele võttate?teil selline riistapuu kus kang õlgade kõrgusel,lähed alla sinna võttada kangi õlgadele ja teed?

Nagu tore oleks jah :) suht nõme ju kui ise pead kangi maast üles ajama ja siis kukile panema, sutsu raskeks läheb asi siis :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
see jama mul ongi et meil siin jõukas seda ei ole ,peame ise kangi õlgadele saama,kisub jh nats raskeks. :)

ma tahaks näha kuidas sa seda max raskust proovisid, eriti kuidas peale kükki ära said kangi turjalt. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma tahaks näha kuidas sa seda max raskust proovisid, eriti kuidas peale kükki ära said kangi turjalt. :lol:

Ega jah :lol: aga ära saamine lihtne ju kui põrand kannatab :D Kui võimalik siis saad ka surumis pingilt õlgadele pole küll ideaalne aga parem kui ise toppida :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma käisin maal suviti ühes kohalikus jõusaalis. seal saigi põhliselt ainult jalgu treenida, muud seal suurt teha ei andnud. seal oli samamoodi, et oli kang ja kui sellega kükki teha, pidi rinnapingi peale panema ja kuidagi ukerdama see seljale. suurt raskust muidugi kasutada ei saanud. kangi tagasi panemine oli paras tegemine. vahetevahel sai lihtsalt kang maha visatud, aga kuna saal oli teisel korrusel, siis seda eriti palju teha ei tahtnud, terve maja värises.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vaatasin postitusi, mida kodanik sdmartin on teinud...kaal 80 kg. Tundub nagu yliv6imatu, et teed kyki 290 kg-ga. M6tlesid v6ibolla jalapressi ?

Teine v6imalus, et teed siin lihtsalt nalja...

sis nagu käibgi jutt ju jalapressist.

ma pääks päris imeloom olema kui ma teeks enda võimete juures küki 290kg kuid suht peene oleks:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siuke vahva harjutuskompleks on BEAR :)

Võtad kangi maast, powercleanid rinnale, teed front squati siis teed military pressi eest, lased kangi kukla taha, teed küki, sealt military pressid üles ja siis paned kangi maha. Ja see on siis üks kordus.

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×