Jump to content
Guest E.F.F.

Palju õnne sünnipäevaks, Imre Vähi!

Recommended Posts

Küll on siin ikka huvitavaid inimesi kogunenud. Kõik suured Vend Vähi fännid ja armastajad. Paljud teist üldse vend vähki treenimas näinud on? Ega teda vist teistes klubides ei näe kui ainult Reval-Spordis. Aga posteri võiksid välja lasta küll. Selline kelmikas pilt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas tõesti jub aasta möödas vend vähi fänniklubi tegevuse algusest, ehk siis peategelase juubelist?Viimase aastaga on mees saanud hakkama paljude edusammudega. On ta ju tulnud lõppkokkuvõttes kahe viimase Eesti suurvõistluse esimeseks omas kaalus. Samuti on ta ka juba naisemees. Tegelikult mitte sellest ei tahtnud ma rääkida. Mind huvitab hoopis see, kas vend vähk tegutseb ka personaaltreenerina? Ma tean, et paari inimese treenimisega on ta ka otseselt tegelenud, aga mul puudub ülevaade, mis asjaoludel ta neid treenis. Vend vähk! Kui sa minu kirja näed,siis palun saada kindlasti vastus. Kas sa treenid ka naisterahvaid? Sinu enda küsimusele nendest toidulisanditest ei ole mina kahjuks pädev vastama, loodan et ei pahanda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

selle inimese vastu (vv) tekkinud suurem sümpaatia. Toimetus! Võiksite siia välja panna ka Eesti tippkulturistide infolehekülje, kus oleks ära toodud nende individuaaltreeningute hinnakiri ja kontakt. Kasvõi e-maili aadress. Palavad õnnitlused sünnipäevalapsele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõudu ja jaksu Vend Vähile. Üle aasta on saanud fännid, sõbrad siin Imrele moraalseks toeks olla, kuid mina sain sellega alles nüüd hakkama ja usun, et foorum jätkub - olgu sellel ükskõik kui palju kommentaare ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sattusin siia võib öelda juhuslikult. Tean vend vähki ainult väga väikese aja, aga see mees on nii suurt fänniklubi väärt! Jah, Tallinna linn jääb peagi sellest imelisest mehest ilma, aga elu on üllatusi täis nagu ta ise ütleb. Palju edu talle tema tundmatus tulevikus! Stella

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen siin rohkem sellise isikliku probleemiga. Kas keegi oskab öelda vend vähi telefoni numbrit või satub ta ise siia? Kui keegi teab, siis las annab endast märku ja räägime. Asjaga on kiire!!!Kui ma siis siin juba olen, siis vend vähile minu poolt ka õnnelikumat tulevikku kui seda tema praegune olevik on...Ära lase pead norgu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Inimestele, kes tunnevad huvi, et kas ma selle aasta Eesti meistrivõistlustest ikka ka osa võtan, siis kindlasti ma seda ei tee paljudele teadaolevatel põhjustel. Mul on kahju...

Minu tel nr: 051-919131

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ajan siin selle vend vähja jälgi nagu verekoer. Ei saa teist telefonitsi ka kätte. Kas keegi on seda meest üldse kusagil näinud? Kivialusenalja ei tahaks kuulata, asjaga on kiire!!!

Varsti siin 600 täis...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimased luureandmed räägivad sellest, et Vend Vähk liikuvat viimasel ajal mööda Tartu lõbustus asutusi, eriti tasub teda otsida Püssirohukeldrist.

Kahjuks selline pööre mees on vahetanud ajutiselt - ma loodan - spordi klubid öö klubide vastu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuuldused minu varajasest põhjaminemisest on ikka enneaegsed...Ööklubidesse ma oma jalga ei ole tõstnud, aga kõrtsis on küll eneselegi üllatusena õhtuti istutud. Ei ole vast enam saladus, mis juhtus minu imelise abieluga...

Loodan südamest ennast jälle kevadel lavalaudadel ilmutada, aga sügiseks ei ole küll mitte midagi tõsist ette näidata...Eks ma olen siis pealtvaatajate hulgas ja elan lemmikutele kaasa. edu kõigile - 80 kg kaalus ja teistele ikka ka! Minu pilte saate näha www. rate.ee ikka vendv nime alt!

Imelist õhtut kõigile!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

...siinviibijatele jääb vend vähk küll vist viirastuseks amazones. Miks temast ikka räägitakse? Tunnen seda inimest isiklikult juba aastaid ja võin öelda, et tegemist on tõelise võitlejatüübiga. Alles hiljuti oli siin kõneaineks tema spordist eemaldumine, mis oli paljudele üllatuseks, aga võin kindlalt väita, et meest on jälle ühes Tartu spordiklubis treenimas nähtud! Tunnistan ausalt, et peale isikliku elu selliseid pöördeid oleks nii mõnigi mees vist joomisest otsad andnud. Mis veel? Kes seda teemat ei taha lugeda, mingu mujale ja ärgu virisegu siin, et mõttetu jne. Vend vähile palju jaksu ja edu tulevikus!

AHTO

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uhked pildid sul seal rates... Sealsed fännid on ju lausa segaseks läinud! Ja nüüd sain teada, et sul siin ehk sama suur fänniklubi kui rateski, ehk suuremgi! Miks siis sellel aastal ei võistle? Küll oleks tahtnud vaatama tulla!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×