Jump to content
allar189

kui pole spets toitumine

Recommended Posts

olen täiesti tavalise toitumise peal.....hommikul midagi kerget, koolis lõuna ja hiljem kodus/õhtul näksin miskit veel peale....jõusaalis käin nyydsest 3x nädalas ja 2 kuu jookseb.....küsimus selline, et kas ml mingisugust lihaste arengut/kasvu loota on? Või on nii, et õgi koguaeg totaalselt midagi sisse kui tahad, et tulemusi oleks? Jõudu on muidu küll juurde tulnud 1 kuu ja 2 nädalaga olen suutnud rinnalt surumise max raskuseks saada 60 kg.....jõusaali tulles oli see 50.... Olen 17 .a. 178 cm pikk ja 68kg.... Kulturistiks saada ei taha küll, aga kenasi käe ja kõhulihaseid.

Muudetud kasutaja allar189 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
olen täiesti tavalise toitumise peal.....hommikul midagi kerget, koolis lõuna ja hiljem kodus/õhtul näksin miskit veel peale....jõusaalis käin nyydsest 3x nädalas ja 2 kuu jookseb.....küsimus selline, et kas ml mingisugust lihaste arengut/kasvu loota on? Või on nii, et õgi koguaeg totaalselt midagi sisse kui tahad, et tulemusi oleks? Jõudu on muidu küll juurde tulnud 1 kuu ja 2 nädalaga olen suutnud rinnalt surumise max raskuseks saada 60 kg.....jõusaali tulles oli see 50.... Olen 17 .a. 178 cm pikk ja 68kg.... Kulturistiks saada ei taha küll, aga kenasi käe ja kõhulihaseid.

no õnneks on nii et alguses tuleb suht kergelt kui trenni viitsida teha, aga mida aeg edasi, seda raskemaks läheb ja seda rohkem pead söömist jälgima. üldiselt on nii, et sul nagu korralikku söögikorda nagu polegi, nagu ma näen, sest koolisöök küll vähemalt varem oli kehvavõitu

hommikusöök peaks tugev olema ja noh õhtusöök ka

pluss seal vahel veel midagi, vähemalt näksida, ega need lihased õhust ei kasva

jõudu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No mida kas t6esti pole niipalju m6istust/raha , et minna treeneri juurde ja kava muretseda?!?!? Treening ja koik mis sellega kaasneb pole mingi lambi teema, see on TEADUS ning eestis on piisavalt palju ja haritud inimesi kes ,,algajad'' 6igele teele juhatavad!!!

Palun l6petage oma lambi kavade ja toitumise teemaliste kysimuste ylesesse panemine, tuleb oopis eksperdi juurde minna nii saate oma eesmarkideni kiiremini ja effektiivsemalt!!

Parimat soovides asjahuvilistele!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

asi pole rikkuses, vaid asja peab mõistusega võtma

ei pea ka mingi superkava olema, piisab kui põhitõed selgeks teed, millal ja mida

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×