Jump to content
Kimosabe

kehakaal

Recommended Posts

Kõige targem oleks muretseda toitumiskava ja sinna juurde ka treeningkava, need saad tellida siit samast fitness.ee poest või kontsulteerides oma jõusaali treeneriga.

Korraliku toitumisega võid päris kiiresti hakata juurde võtma, muidugi on see inividuaalne kui kiiresti su kaal tõusma hakkab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina soovitan samuti toitumise ja treeningkava ..... tee nendega mingi aastakene trenni ja siis tule toidulisangi küsimusega uuesti siia ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Krt mul on kehakaaluga probleeme kaal liiga suur ja tahaks mingi 7kg vähemaks võtta jõusaalis käin 6 korda nädalas :D

No siis on sul ka vaja toitumis kava muretseda, ja teha eriti just aeroobset treeningut.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma olen üritand sedagi teha,aga söö palju tahad aga kaalust juurde ei tule.

loll jutt

inimesed ei raatsi lihtsalt tavatoidule raha raisata

mul oli nii et käisin ikka paar korda nädalas poes, 300kr läks korraga, sõin kõike head - liha, juustu, võid, sulatatud juustu, saiakesi, hästi süsivesikuterikkaid asju (valku ka muidugi) ja tegin trenni, nii see vaikselt juurde tiksuma hakkaski. pealegi ei pruugi sul treeningkava korras olla, räägi sellest veidi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
loll jutt

inimesed ei raatsi lihtsalt tavatoidule raha raisata

mul oli nii et käisin ikka paar korda nädalas poes, 300kr läks korraga, sõin kõike head - liha, juustu, võid, sulatatud juustu, saiakesi, hästi süsivesikuterikkaid asju (valku ka muidugi) ja tegin trenni, nii see vaikselt juurde tiksuma hakkaski. pealegi ei pruugi sul treeningkava korras olla, räägi sellest veidi?

treeningkava suht sama mis algajate oma,vb jah teen mõnda asja rohkem ja mõnd vähem.Mul on ainevahetus kiire,nii on mulle öeldud.10a trennides käimist on ka oma märgi jätnud kehakaalule.

Mis mu kehakaal peaks olema kui ma olen 180 pikk?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

[no see oleneb juba kehatüübist jne

ma arvan et kui sa 80kg oled siis on suht ok, oleneb muidugi mis eesmärgid on

äkki peaksid hoopis kava vahetama kui praegune ei toimi..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

80 oleks siis ma oleks ülimalt rahul,paraku reaalsus jah 63kg.Jõudu on,aga massi ei ole.2nädalat olen vast algaja treeningkava järgi teinud,sest pikk paus tuli sisse treeningule.Iga trenn tõstan koormusi juurde.Eesmärk,et lühikese ajaga võimalikult palju juurde võtta,et sealt oleks kuhugile edasi minna

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Massi juurde saamiseks on vaja teha nn kombineeritud harjutusi. Need on harjutused, mis rakendavad korraga palju suuri lihasgruppe. Parimad: Jõutõmme, kükk, rebimine, tõukamine, rinnaltsurumine, lõuatõmbed raskused jalge küljes, jne. Jõutõmme ja kükk peaksid kasvatama lihasmassi üpris kiiresti. Minu arvates piisab neist kahe kavasse lülitamisest (alustuseks). Jõutõmmet tee üle 1...2 trenni, kükki võid tihedamini teha. Kindlasti passi peale, et ülekoormust ei tekiks - see kerge tulema eriti jõutõmbega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul sama probleem, ise tegelen aktiivselt korvpalliga ja käin kolm korda nädalas jõusaalis , 2006 kevad algusest saadik ning kilogi pole juurde tiksund. Olen 176cm pikk, 15 aastane (kohe 16) ning 51kg :D

Söögiisu on suur ning ainevahetus kiire. Kasutan seda treening kava : http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...rcise&nr=14

Toitumise poolelt niipalju et sooja toitu söön 3-4 korda päevas ning eks näksimas käin ka, mingeid piiranguid toitumises küll pole pannud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Massi juurde saamiseks on vaja teha nn kombineeritud harjutusi. Need on harjutused, mis rakendavad korraga palju suuri lihasgruppe. Parimad: Jõutõmme, kükk, rebimine, tõukamine, rinnaltsurumine, lõuatõmbed raskused jalge küljes, jne. Jõutõmme ja kükk peaksid kasvatama lihasmassi üpris kiiresti. Minu arvates piisab neist kahe kavasse lülitamisest (alustuseks). Jõutõmmet tee üle 1...2 trenni, kükki võid tihedamini teha. Kindlasti passi peale, et ülekoormust ei tekiks - see kerge tulema eriti jõutõmbega.

Aga kas massilisajad aitaksid kaalust juurde võtta? Ja kas ma pean sööma rohkem neid toite millel valkude hulk suurem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kas massilisajad aitaksid kaalust juurde võtta? Ja kas ma pean sööma rohkem neid toite millel valkude hulk suurem.

minu teada massilisajad aitavad kaalust juurde aga pärast nende tarvitamsie lõppu ju kehakaal langeb , minu teada :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Massi juurde saamiseks on vaja teha nn kombineeritud harjutusi. Need on harjutused, mis rakendavad korraga palju suuri lihasgruppe..lõuatõmbed raskused jalge küljes, jne. peaksid kasvatama lihasmassi üpris kiiresti.

Ma teen pealt- ja alt haardes lõuatõmbeid raske kott seljas ;) ..samuti teen sellega veel rööbaspuude vahel surumist.Tahaks teada,kui tihti ma võin neid harjutusi teha ja milliste kordustega?..siiamaani olen suvalt kõike 5x5 teinud ja umbes 3-4 korda nädalas.. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on ainevahetus kiire,nii on mulle öeldud.10a trennides käimist on ka oma märgi jätnud kehakaalule.

Mis mu kehakaal peaks olema kui ma olen 180 pikk?

Rasvased toidud aeglustavad ainevahetust ning samal ajal annavad energiat ilma uniseks tegemata.

Kehakaal oleneb eesmärkidest, kui tahaksid olla silmnähtavalt tugeva kehaehitusega, siis vähemalt 90kg :D (ca 5 aastaga vabalt saavutatav kui praegu oled umbes 63kg)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
minu teada massilisajad aitavad kaalust juurde aga pärast nende tarvitamsie lõppu ju kehakaal langeb , minu teada :D

Loll jutt, muidugi su kehakaal langeb kui keha ei saa piisavalt valke ja see-tõttu tuleb korralikult süüa, kui lihas ei saa piisavalt oma vajalike toitaineid siis kehakaal langeb, olenemata, kas see lihas on saavutatud tavalise toidu või toidulisandiga.

Selline efekt pidi olema steroididel, kuid neid sulle keegi siin soovitama ei hakka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loll jutt, muidugi su kehakaal langeb kui keha ei saa piisavalt valke ja see-tõttu tuleb korralikult süüa, kui lihas ei saa piisavalt oma vajalike toitaineid siis kehakaal langeb, olenemata, kas see lihas on saavutatud tavalise toidu või toidulisandiga.

Selline efekt pidi olema steroididel, kuid neid sulle keegi siin soovitama ei hakka.

millist massilisajat sa soovitaks? kas gain fast oleks hea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
millist massilisajat sa soovitaks? kas gain fast oleks hea.

Ise nagu praegu lisandeid ei tarvita, kõige parem on ikka toit.

Korraliku toitumiseta ei tee ka lisandeid imesi ja korraliku toitumisega seeb samuti saavutada suurepäraseid tulemusi (muidugi proff kulturistil läheks vist veidi raskeks).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaalusin 68kg stabiilselt:

Kuidas 2 nädalaga 4.5 kg juurde sain:

1 nädal:

- 3 x jõusaalitrenni korrektse kava järgi ( enne seda polnud 3 aastat saalis käinud).

- Rohkem toidukordi päevas, rohkem liha, juustu ja muud valgurikast.

2.nädal:

- 4 x jõusaalitrenni korrektse kava järgi

- iga päev 4x päevas jõin kokteili = 4spl valgupulbrit, 1spl kreatiini, 1spl fruktoosi + mahl

- Sõin nii palju kui võimalik

Täna 2 nädalat hiljem kaalun 72,5 aga see on alles algus :rolleyes:

Trenni teen põhimõttega - if you wanna get big - LIFT BIG

Muudetud kasutaja tmz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On küll tore saada nii palju kaalul juurde, kuid ma arvan et see on rasva arvelt. Parem oleks Kasvõi aeglasemalt juurde võtta. Ma olen selle aasta märtsist juurde sanud mingi 6-8 kg ja kindlasti on lihast kah tulnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma olen 23942394% kindel et see 4,5 kilo ei tulnud lihase arvelt .... muuseas kui juua ja süüa meeletult ja mitte vc-s käiia siis saab kiiremini ka 4,5 kilo juurde ... nimelt päevaga peaks hakkama saama ... :rolleyes: ... aga jahh siin on räägitud 6 kilost aasta et see on hea tulemus ....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nt. sõjaväes (5a tagasi) võtsin juurde 10kg 2 kuuga, ainuüksi tänu korralikule söögile ja see kaal püsis 11 kuud. Kui tsiviili tagasi läksin kaal langes, kuna polnud aega süüa ja trenni teha (istuv töö).

Söögiharjumused mängivad suurt rolli kehakaalu juures, see on kindel.

Need 4,5 kilo pole midagi erilist samas on hea näide, et, kui vaeva näha, siis kaalu tuleb!

Tahes tahtmata tuleb kaalu juurde koos rasvaga, kuid see on juba trenni küsimus, et see maha põletada ja lihast vormida!

Muudetud kasutaja tmz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×