Jump to content
maximus89

Treenimine

Recommended Posts

Küsimus oleks siis selline, et kui ma treenin ainult ühte lihast, näiteks rinnalihast ja teisi minimaalselt, kas siis see rinnalihas areneb kiiremini kui muidu areneks?

Ja kui ma teen ainult ühele lihasele 10kordusega, ntx rinnale ja teistele lihastele teen ainult jõutrenni mingi 1-5 kordusega, siis mis tulemust selline asi annaks?Sest tänapäeval on moes suur rinnalihas ja ma tahan, et see oleks mul proportsionaalselt suurem kui käed ja kõht.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsimus oleks siis selline, et kui ma treenin ainult ühte lihast, näiteks rinnalihast ja teisi minimaalselt, kas siis see rinnalihas areneb kiiremini kui muidu areneks?

Ja kui ma teen ainult ühele lihasele 10kordusega, ntx rinnale ja teistele lihastele teen ainult jõutrenni mingi 1-5 kordusega, siis mis tulemust selline asi annaks?Sest tänapäeval on moes suur rinnalihas ja ma tahan, et see oleks mul proportsionaalselt suurem kui käed ja kõht.

Kiiremini küll ei arene, tee ikke kõiki lihasgruppe võrdselt, mingit rinnalihase moodi pole küll mõtet taga ajada <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sest tänapäeval on moes suur rinnalihas ja ma tahan, et see oleks mul proportsionaalselt suurem kui käed ja kõht.

Kuluaarides räägitakse küll, et selle sügise mood olevat kükk, jõutõmme ja tohutud tuharalihased - seda infot pole lihtsalt veel avalikustatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natuke peaks arenema ikka, sest kehal on ju kergem kui tervet keha nii kõvasti ei koorma. Rind peaks saama rohkem toitaineid ja taastub paremini. Võrreldes teiste lihastega rinna areng on tohutu, sest teised ju niiväga ei suurene. Isegi kui päriselt see nii ruttu ei kasva, siis visuaalselt tundub see suur ja särgi all peaks märgata olema (kui pole väga suur rasva%).

Miks mitte seda rinnamoodi järgida? Käsi küll kõik ju armastavad suureks treenida. Seda on mõtet taga ajada? Kõik need käte- või biitsepsi- või triitsepsiprogrammid on eelisarendamise peal töötavad, st et treenid neid rohkem kui muid lihaseid. Tulemus: paljudel ongi käed suuremad kui nö "ideaalsed proportsioonid" lubavad. Kellelgi peale kulturisti pole neid võrdseid proportsioone vaja <_< Tänavailu-lihased on ikkagi rind, biitseps, triitseps ja nähtavad kõhulihased.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Natuke peaks arenema ikka, sest kehal on ju kergem kui tervet keha nii kõvasti ei koorma. Rind peaks saama rohkem toitaineid ja taastub paremini. Võrreldes teiste lihastega rinna areng on tohutu, sest teised ju niiväga ei suurene. Isegi kui päriselt see nii ruttu ei kasva, siis visuaalselt tundub see suur ja särgi all peaks märgata olema (kui pole väga suur rasva%).

Miks mitte seda rinnamoodi järgida? Käsi küll kõik ju armastavad suureks treenida. Seda on mõtet taga ajada? Kõik need käte- või biitsepsi- või triitsepsiprogrammid on eelisarendamise peal töötavad, st et treenid neid rohkem kui muid lihaseid. Tulemus: paljudel ongi käed suuremad kui nö "ideaalsed proportsioonid" lubavad. Kellelgi peale kulturisti pole neid võrdseid proportsioone vaja :) Tänavailu-lihased on ikkagi rind, biitseps, triitseps ja nähtavad kõhulihased.

See viimane osa väga hästi öeldud. <_< Usun, et paljud siinsed külastajad ongi nendepärast siin ja treenivad vaid selleks, et suvel rannas oleks midagi näidata, naisi sebida ja muud ei midagi.Kuid kui alakeha vaadata siis bööö pole seal midagi.Sellised ajavad närvi kes minimaalselt treenivad ja toitumine väga möödas kuid siiski kasvavad.(minu arvamus)Teema algatajale tee ikka kõiki lihaseid ja lõpptulemus on parem. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heh, mul ongi rinnalihas kõvasti suurem kui teised. Nõme on. Kui t särk väga suur ei ole, siis paistab ikka rind kõvasti välja. Käed on suht väiksed. Ennem võiksid käed suuremad olla. Maitse asi muidugi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minuarust siiski natuke naiivne arusaam! rind on muidugi näha kui särk on seljas - aga samamoodi on ka lailihas , käed , ja väga hästi ka trapets - ka massiivsed õlad on kaugelt näha !

ise leian et kõike vaja teha !

kõike paremat...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olen kame'ga täiesti ühel meelel!

aga eks ikka neid makaroni jalgadega mehikesi jätkub, kes arvavad, et jöusaalis tuleb teha ainult rinnalt surumist ja natuke biitsebsit ja köhtu ka! seda on muidugi masendav vaadata!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

teema algataja küsimusele vastan nii et jahh usun et rind areneb rohkem kui teised lihased kui rinda rohkem treenida sest lihas areneb sellel printsiibil et kui treenid siis areneb muidu niisama ei kasva .... seega kui muud lihased vähem treenida ja rinda rohkem siis jääb tõesti rohkem lihase toitu rinnale ja seega parem kasv ....

muidu olen ka arvamusel et kõik lihased peavad olema proportsioonis nii suuruse kui ka jõu poolest siis on väiksem vigastuste oht ja ilusam vaadata ka ....

ja selle ühiskond määrab peale tahan ma öelda et ühiskond määrab sinu jaoks midagi siis kui sa oled selgrootu vibalik(hall mass) ole ikka mees ja tee, käitu ja näe välja nagu ise tahad mitte et teised teevad nii ja siis mina ka ... huhh...

paar inimest mainisid et rind suurem kui käed ... neile soovitan seda superseeria värki triizule ja biizule .... fantastiline .... käed olid mitu päeva verd täis ja areng on silmaga praktiliselt näha(särgi varukas takedub alati kui kätt liigutan ... mõnus tunne... <_<)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×