Jump to content
icebrker

korralik rinnatreening - õpetus (video)

Recommended Posts

viimase harjutuse juures on näha taustal mingit venda teksapükstega ja telefoniga naermas ja samal ajal tehes kõhulihaseid, mulle tundus see väga naljakas :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sain tänu videole aru,et osa asju teen ikkagi täiesti valesti,kuigi ise olen seda õigeks pidanud.Nüüd saab treenida suurema efektiivsuskoefitsendiga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaadates kuidas rahvas jõusaalis lamades surumist teeb tundub, et keegi pole näinud seda videot...Hea video näitamaks algajatele, isegi enamikule edasijõudnutele kuidas harjutust sooritama peab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaadates kuidas rahvas jõusaalis lamades surumist teeb tundub, et keegi pole näinud seda videot...Hea video näitamaks algajatele, isegi enamikule edasijõudnutele kuidas harjutust sooritama peab.

Ei viitsinud seda uuesti vaadata, aga kui see on sama video, mis kunagi varem siit läbi käis, siis juhul kui õigesti mäletan, anti seal nõu surumisel küünarnukid laiali lükata. Kui eesmärgiks on jõud, siis pole see vist kõige sobivam tehnika ja seepärast ei saa öelda, et seda harjutust ilmtingimata just niiviisi tegema peab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaatasin seda paari nädala eest ja mäletan, et rõhutati, et see pole mõeldud algajatele ega edasijõudnutelegi vaid nendele kes siis on nö väga edasijõudnud.

Aga korra kui on seisak vms, siis on küll hea teha, ehmatab lihase korralikult ära!

päris head videod minu arvates.......lükake veel selliseid üles

Siit saad! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×