Jump to content
kaalikas

lihased

Recommended Posts

Tere.olen 15 aastane poiss, mul on 3 kg antilid ja tahax mingit musklit arendada:D

naqu mul käed naqu puu pilpad:Dja tahax natsa juurde..ise alla 50 kg ja 160cm pikk..

ja naqu äkki mingit head kava võüi mida teha.ja sams ka kõhulihaseid tahax.ja vb mingit head jõusaali tartus?..aidake! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei egas need "mingid" joogid küll ei aita loe ja kasuta otsingut ning püüa oma toitumine paika panna või msi veelparem las Herr Kiivikasel endale totiumiskava koostada..... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuna oled nii jube algaja siis söö lihtsalt valku(kodujuust) ja tee nende hantlitega 8-12 korda(võtad hantlija tõstad seda 8-12 korda) ja tee nii 3 korda.

mis harjutusi vaata tööristade alt ja harjutuste pank :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna sa kaalud alla 50 kg, nagu sa ise ütled, siis minu arust sul esialgu küll mingit "jooki" vaja pole...korralikult toitudes peaksid oma valguvajaduse täis saama. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna sa oled algaja, siis kohe mingi mahuka programmiga pole mõtet alustada. Tee kodus mõned seeriad 3-4 kord nädalas hantlitega, kõhulihased (istessetõus), kätekõverdused, kükid, seljalihased, lõuatõmbed jne (ühesõnaga harjutusi, mis ei vaja kõvat atribuutikat ega tohiks käia ka ülejõu). Tee esialgu 2x12 igat harjutust. Ära unusta soojendusi ja venitusi. Hoia ka oma toitumisel silma peal. Kui harjutused enam pinget ei paku, tee neid rohkem ning otsi/mõtle harjutusi juurde.

Igatahes tee algust vaikselt ning aeg-ajalt suurenda koormusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mis jama te ajate siin. ei usu kyll, et 3kg hantliga on mõtet mingit 8-12 kordusega seeriaid teha. peax ikka vähe raskemad hantlid otsima et mingeid seeriaid tegema hakata. samahästi võib niisama tyhja kätt kõverdada. kui muud pole, siis lase ämbrisse vett ja tõsta seda. see ikka veits raskem. söömise asi on muidugi õige. kui massi tahad, siis söö kõvasti!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Söömise kohapealt ei oska ma suurt midagi juurde öelda senisele, aga mina soovitan algajal minna pigem jõusaali ja alustada masinatega ja püüda kõik lihas grupid läbi teha.. võimaluse korral lasta treeneril teha algajate kava. Hantlite ja kangidega soovitan alustada hiljem, kui on juba tunnetust lihaste üle parem ja lihastes jõudu rohkem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Söömise kohapealt ei oska ma suurt midagi juurde öelda senisele, aga mina soovitan algajal minna pigem jõusaali ja alustada masinatega ja püüda kõik lihas grupid läbi teha.. võimaluse korral lasta treeneril teha algajate kava. Hantlite ja kangidega soovitan alustada hiljem, kui on juba tunnetust lihaste üle parem ja lihastes jõudu rohkem.

misasja? :D

kuidas sa biitsale ilma hantlita teed?

kui tal on hantel olemas, siis las teeb

alguses hantliga, siis hantel ämbrisse ja ämber vett täis :D

kui sa need hantlid mõlemad ühte kätte võtta saad, siis see on juba pluss, asi pole niivõrd raskuses, kui selles, et sa käe läbi võtad

kui teed korralikke kordusi, et 2 sek käsi üles ja 2 alla siis kurnab ära küll, alguses sobib, vaata kuidas harjutusi teha ka

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

soovitan nagu teisedki, kuna kaalud nii vähe, siis pole praegu küll mõtet mingeid lisandeid näost sisse ajama hakata. Tee endale mingi põhi asjale juba alla ja mine otsi mõni hea jõusaal! Ka toitumine ja puhkus on tähtis! Edu! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere.olen 15 aastane poiss, mul on 3 kg antilid ja tahax mingit musklit arendada:D

naqu mul käed naqu puu pilpad:Dja tahax natsa juurde..ise alla 50 kg ja 160cm pikk..

ja naqu äkki mingit head kava võüi mida teha.ja sams ka kõhulihaseid tahax.ja vb mingit head jõusaali tartus?..aidake! :ph34r:

See pidi hea jõusaal olema - www.hot.ee/mvsport. Küsi abi ka treeneritelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma soovitaks sul küll omale üks jõusaal leida ja seal käima hakata.Kodus pusimine võib peagi unarusse jääda, eriti algajal.Saalis saad stiimulit ja tekib harjumus.

Kahjuks mul väike nostalgia kallal :ph34r: varsti on plaan Tallinnasse õppima minna. Linn suht võõras ja armsa saaliga tuleb hüvasti jätta, sest saali ei jõua töö kõrvalt küll vast enam. Siin tallinnlasi mitmeid nagu ma aru saan , oskab mõni saali soovitada ja hinnaklassi tutvustada.Netis võin lugeda ühte-teist, kuid järgiproovitu on ikka järgiproovitu.Naudin Tartu suve ja oma armast saali täiel rinnal:D :lol:

Muudetud kasutaja FitGirl poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×