Jump to content
clouds

Treeninguga alustamine

Recommended Posts

Olen suhteliselt võhik keha treenimise alal aga tahaksin ikkagi sellega tegeleda. Praegu selline olukord et tahaks oma lihased nö, "elustada" ja siis edasi minna...

Oskab keegi häid nõuandeid anda kuidas kõige mõistlikum oleks alustada. Tean et niisama lahmimisest pole ka kasu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on selline lugu,et elan suht väikeses kohas,õnneks on siin üks väike jõusaal...kõik vajalik on olemas....hantlid,kang ja 7-8 masinat ja muud pingid jne..ok..treenerit pole nagu mitte kuskilt leida...väljapääs järgmine...otsisin raamatukogust materjali ja silma jäi raamat : Kulturism 2.Sealt leidsin endale suurepärase kava...algajatele..mille järgi olen viimased 4 kuud treeninud...ise olen rahul..nii kaalu..kui ka 2-3 cm igast kohast juurde tulnud...nüüdseks pean kava vahetama hakkama...natuke üksluiseks muutunud..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

asi selles..et mul üsna algeline jõusaal....siit amazonist päris sellist kava ei leia....nagu minu saalile kohane..seega kasutasin raamatugogust laenatud vanemat raamatut... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest bohemianrhapsody

Mul ka suht algeline jõusaal. Lihtsalt vahetasin mõned harjutused ära selle vastu, mida ma teha sain.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×