Jump to content
maryjane

personaaltreener Tartus

Recommended Posts

Jacobi 5 jõusaalis on personaalne treener, nimeks oli vist Oleg, kui ma ei eksi. Ise tema juures käinud ei ole, aga sõbranna treenib tema juures ja muudkui kiidab. Jõusaali varustus ei ole küll kõige parem, pakkusin talle, et ta tuleks teise saali, aga ütles kategooriliselt ära, sest liiga hea treener on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei mõelnud küll miskit paha ja tahtnud kedagi solvata! Ei näe ka põhjust väikest nalja pahaks panna! Paraku on elu sarnaseid mittenaljakaid nalju täis pikitud, kus liialt head treenerid, töö ja klassikaaslased senised kaaslased välja vahetavad!

Muudetud kasutaja AA poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina soovitaksin II taseme treenerit Vootele Partsi, kes jagab sellest kuumast mehest Olegist ikka tunduval rohkem matsu ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kusjuures väga õige jutt. Need, kes ise treenivad ja praegusel ajal võistlevad, teavad ikka asjast rohkem, kui need, kes on ainult ülikoolis seda asja õppinud, kusjuures väga ammu, ning võistelnud heal juhul 20-30 aastat tagasi. Parim variant oleks lihtsalt treenida koos inimesega, kes tegeleb tõsiselt kulturismiga. Vootele sobiks küll hästi ;)

PS: aga sõbrannat küll Vootele juurde ei saadaks, siis jääks sõbrannast veel kiiremini ilma kui Olegiga treenides.

Muudetud kasutaja alessandro poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oleg on ju igati normaalne treener, aga jah, eks neid veni ole veel, kes kulturismialast matsu ära jagavad... ntx vootele nagu eelpool mainitud (2 astme treener puha). Olegil peaks olema 4-s aste. Aga jah, vootele kasuks räägib palju ka see, et tema on võistlev kulturist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No need astmed on veel üks suur naljanumber. Läheb 5-10 aastat aega enne kui see süsteem paika loksub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Eks ta kipub ikka nii olema, et spordihuvilised kuulavad treeningutel rohkem neid, kes on aastatega kõik omal nahal läbi teinud ja spordis ka midagi saavutanud kui neid, kes on sellest spordialast palju lugenud, aga puudub praktika. Olen minagi lugenud erinevat kirjandust kulturismist ja täheldanud, et ühe ja sama teema kohta võib olla teinekord väga erinevaid seisukohtasid ning parim on siiski kõik ise läbi proovida. Võistlejana võin öelda, et viimase aasta jooksul on mul olnud juba 10 erinevat võistlust ja iga kord olen nendelt enda jaoks avastanud jälle midagi uut. Selles suhtes on just kasulikud rahvusvahelised võistlused, kus konkurente on palju ja on võimalus jälgida erinevate riikide ettevalmistust. Alates juuni kuust on suvel huvilistel võimalik minuga koos treenida ning töö käigus saada selgema pildi minu treeningust, toitumisest ja põhitõdedest. Kuna hetkel mul siin sõnumisaatmine vist ei toimi, siis saate kirjutada minu e-mailile: vendv@hot.ee

EDU!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere taf!

Ega siin midagi keerulist ei ole. Käin suvel erinevates spordiklubides ja annan huvilistele võimaluse treenida vastavalt oma päevakavale ning töö käigus põhjendan ära, miks ma just nii treenin, mida sellel päeval söön jne. Samas ka lühiülevaade sellest, mida ma treenisin eelmisel päeval ja mida plaanis treenida järgmisel päeval. Spordihuviline ei pea siis mingisugust personaaltreeneritasu maksma, vaid maksab ainult enda spordiklubi ühekordse pääsme eest, kuhu me parasjagu treenima läheme. Kui ma juba oma silmaga näen, mis inimesega on tegemist ja palju ta jõusaalis suudab, siis saab juba vajadusel ka nõustada treeninguprogrammi koostamisel ning toitumisel.

EDU!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×