Jump to content
rosin

naiste rinnalihas

Recommended Posts

milliseid rinnalihase harjutusi peaks tegema naine, et rinnakuju parandada. ma olen ca 5 kuud teinud hantliga üle pea lamades harjutust. raskust olen lisanud, aga soovitud tulemust pole saanud. või on see liiga lühike aeg, et tulmusi oodata.

ootaks siis asjatundjate nõu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jurka, kes siin väitis et kulturist on ? Inimene treenib ehk lihtsalt. See selleks.

rosin, tee ka teisi harjutusi. Hea oleks treeneri abi - ehk teed harjutusi valesti, jne.Kuid eelkõige mõjutab väljanägemist minuarust rasva%. Kui ikka paks kiht rasva naha all ei paista su edusammud lihtsalt välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No vot Vambola, Rosin tahab hoopis kaalu juurde saada, nii et peab kõvasti treenima, aga see selleks!

Rosin, ma arvan, et tõsiste raskustega treenides (kaalu suurendamisel) su rinnad kaunimaks ei muutu, olen kuulnud, et aeroobne töö ja korralik toitumine aga küll. Suurt rolli peaks mängima ka vee sisaldus kudedes.

Tegelikult ei ole ma see spetsialist, kes need õiged juhised ütleks, ootame veel, ehk keegi targem juhtub foorumisse!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No , sellest harjutusest üksi nagu ei piisa, peaks kavva lisama nt. hantlidega surumised pingil ja pec-tec masina alguseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kurb küll, aga jõusaaliga pole rinna kuju kuidagi võimalik muuta - naisterahva rind koosneb nimelt peamiselt rasvkoest, ja seega saab treeningu abil rindu ainult väiksemaks muuta. Kui tahad aga büsti tõsta, siis sobivad kaldpingil lendamine ja rinnapingil küünarvarte kokkusurumine ja tavaline surumine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

...kui järele mõelda, siis naisterahval pole üldse väga vaja rinnalihast treenida...parem hoopis treeni seljasirgestajat - parem rüht, ilusam büst ;)) Kui tahad teada, missugune näeb välja vormis naisterahva büst, siis vaata Suhotskajat või Aasa...ja tee omad järeldused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Skeleti lihaseid on vaja treenida kõigil proportsionaalselt, kui üldse treenida.

Ühe või teise lihase ebaproportsionaalne treenitus võib põhjustada ka näiteks vigast rühti.

Mis puutub büsti siis rinnaligased mängivad seal päris suurt rolli, veel kord, ainult kehaosade tasakaalustatud treening tagab korralikud proportsioonid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tuletaks vahest meelde, et naisterahva ja meesterahva treening&tulemused on va"ga erinevad asjad...

Lugesin igaks juhuks Su kirja uuesti la'bi - missuguseid tulemusi Sa ootad? Kui tahad silmaga na'htavat rinnalihast, siis on see samm kulturistide ridadesse ;)) Ise olen regulaarselt treeninud (ka) rinnalihast ca. 5 aastat, ja mingit suurt kujumuutust ku"ll pole ta"heldanud. Ru"ht ja enesetunne on teine asi...

Ja veel, et Arnoldil on muidugi o¬igus - igasugune lihastreening peab olema tasakaalustatud. Aga kuna suur osa eesti naisi vaevleb justnimelt ru"hiprobleemi ka"es, siis sellepa"rast seljalihaste vastupidavus-treeningut soovitangi. o¬lad taga - rind ees! nii lihtne ongi :)) Ja naiste puhul ei ma"ngi rinnalihased kolmandikkugi sellest rollist bu"sti kujundamisel, mis meeste puhul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma harrastan ringtreeningut. et 3xnädalas kõik lihased läbi. seni oli treeningus rinnale 1 harjutus. panen siis ühe juurde (pectec-i).

eesmärk ei ole kulturisti välimus. tahaks lihtsalt kenamat kuju (tõsta natuke). üle 25 ikka kipub rind ära vajuma ju ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×