Jump to content
RixRaxPox

kõhulihaste väljatoomine

Recommended Posts

Tahax kangesti suvex kõhulihased nähtavale saada. oma arust eriti palju rasva peal pole. olen mingi 180cm pikk ja kaalun 63kg ja 15a vana.mis vahendid olex kõige efektiivsemad? niipea kui võimalik hakkan muidugi kindlasti jooksmas käima, üle päeva umbes 7km. a soovitage, mida teha menüüga ja milliseid harjutusi teha, kui mitu seeriat ja palju seerias teha. käin 4 korda nädalas jõusaalis, kui jooxmas saab käima hakata siis 3. tänan juba ette!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

väga vale informatsioon, ei tea, kust sul see küll pärineb? loomulikult, sa võid treenida ka iga kahe tunii tagant, aga et kõige rohkem kasu oleks, siis soovitaks paar korda nädalas, loomulikult nagu tihti mainitakse siin, tuleb ka toitumine üle vaadata, sest puhta trenniga ei tee sa midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Riho ma ytlesin sulel juba koolis.. et aint trenniga sa ei saa. loe eelmist kommentaari.. niiet. told ya.. ja sinu praeguse suhtumisega sa kyll neid välja ei saa...;).. ok ok.. tegelt kah.. räägi siin jutukas. arnoldi ja teiste tarkade meestega.. need aitavad päris palju.. sealt saad kohe kiiresti vastused kätte..! ja kui sa tahad midagi proovida siis ma soovitan sulle UNIVERSAL-i fät burnerit. se on ea kui õige toitumise ja trenniga.. a oleneb kah kuidas sul selle vererõhu ja sydamega on.. rinnaga on sul kyll asjad paigast ära..:):).. ok sry dude. a kiip it real.. koolis näeb..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

lihaste välja paistminesõltub rasvakihi paksususest,ei ole harjutust ,mis need üle öö suureks pumpaks,tuleb korrapäraselt ja kannatlikult neid treenida,tuleb jälgida toitumist...Sinu suguste lollide jaoks on teleturg

Ja kui tahad head nõu ,ära käitu nagu suvalises chatis,mujal internetis!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest bohemianrhapsody

24 tunni jooksul või tagant, ikkagi ei ole selline asi õige.

Kõhulihaste väljatoomiseks tuleb teha palju aeroobset tööd ning kaloreid peaks vähe tarbima. Vähe süsivesikuid ning ning normaalselt proteiini. Kõhulihaseid pole mõtet treenida rohkem, kui 2 korda nädalas. Kõhulihas on ka lihas, mis vajab aega taastumiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

esiteks ma ei ole sõnanärija, vaid rääkisin lihtsalt kogemustest. kõik, mis bohemian rääkis on õige, võttis mul sõnad suust:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jah, bohemia rääkis õiget juttu. bohemia, sust hakkab asja saama ;)

ise lisaksin veel niipalju et yks võimalus on ka 1* nädalas teha - aga nii et on tehtud - jõudu tuleb tublisti. kui aga eesmärgiks lihas välja tuua siis vast 2* on parem variant.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saage aru, mina räägin ka kogemustest...Just iga 24 tunni tagant treenimine mul kõhulihased välja tõigi...Muidugi, teie seisukohalt vaieldav...aga see on minu seisukoht.Ma ei soovi mingit vaidlust...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eks seisukohti ole palju. kuna mul endal pole see kõhulihaste väljatoomine oluline pole mul kogemusi mida edasi anda. kuid kõhulihas saabki iga trenn koormust. kõhulihas töötab kaasa peaaegu igal harjutusel. arvan et kõhulihaste väljatoomine sõltub eelkõige toitumisest e. rasvakiht peab õhuke olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

on teada ka tõsiasi, et herr Schwartz tegi biitsu 20 seeriat, mida peeti tol ajal õigeks, sest keegi ei hakka ju sellisel tasemel kulturistiga vaidlema. nii siis tehtigi sama moodi trenni, nagu tema ja väga paljud sattusid ületreeningu ohvriks. ja kui te siin nii targad olete, siis peaksite ju ka teadma, et inimesed, kes steroide manustavad, võivad rohkem ja tugevamini treenida, kartmata ületreeningu tekkimist nii kergelt. veel peaksite siis ka teadma, et Arnold tarvitas steroide, mida ta ka ise on tunnistanud. nii et ära räägi tarkusi tema entsüklopeediast, sest kõigele muule vaatamata on ka aeg edasi läinud ja jõutreening edasi arenenud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma eeldan, et sa oled oma anti-Arnold treenigukavaga jõudnud temaga vähemalt samale tasemele. Vastasel juhul on su jutt lihtsalt tühi plõksimine.

(Kummalisel kombel näeb mõni Arnoldi tuline kritiseerija ise välja nagu Arnoldi pöördväärtus.)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest bohemianrhapsody

Palun väga, tee nii nagu Arnie. Siis näed ise pealt, kuidas kiiresti läbi põled. Paljud inimesed on üritanud teha nii, nagu Arnold, kuid üsna pea tekkis ületreenitus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teen. Siiani pole põlenud. Pole sellist tunnetki. Kohe alguses mõne tema advanced kava eeskujuks võtmine on muidugi selge üle oma varju hüppamine, aga kui mõni tema level 1 kavadest ka liiga karm tundub - no ma ei tea... proovi siis mõnda naiste kava.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuule külamees ära plõksi. teadmiseks sulle, et ma pole kunagi Arnoldit kritiseerinud, pigem on mul suur respect mehe vastu, vaatamata sellele, mis moodi ta ta need tulemused saavutas. sa too mulle näha mõni mees, kes sul siin on Schwartziga samal tasemel. ära kujuta ette kulla mees, ma pakun, et sina oled igatahes tema tulemustest kaugel, kaugel. vastasel juhul tõesta ja minu respect siis sullegi. ma tegin ju ka poolteist aastat kõhulihaseid igal trennipäeval. neid tulemusi ei saanud kuidagi võrrelda nendega, mis saavutasin poole aasta jooksul pärast seda, kui hakkasin treenima neid kaks korda nädalas. mõtle nüüd ise, kõhulihased ei ole mingid super-lihased, nad on lihased, sama moodi nagu rind, biits jne. seleta mulle ära, miks neid peaks siis teisiti treenima. ja ära enda Arnoldi entüklopeedia crapi hakka ajama. tõesta, et sinu jutt ei ole tühi plõksimine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Musjöö muc, te räägite ju iseendale risti vastu. Esiteks väidate end Arnoldi vastu suurt respekti omavat ning seejärel tembeldate tema kavad crapiks. Katsuge kõigepealt endas ja oma tunnetes selgusele jõuda, enne kui oma jutu maailmale lugemiseks üles riputate.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

herr Steth enne kui kommenteerima ise hakkate, ehk peaksit oma jutu enne läbi mõtlema? tehes nõnda, jõuaksite isegi selgusele, et see, mida ma arvan Arnu kavadest ja mehest endast, on väga erinevad asjad. seda selleks, et mehe kavad võivad tõesti tekitada üle treeningut, kuid see, et ma meest ennast respekteerin tuleneb otseselt tema tulemustest ja saavutustest. selline on siis minu arusaam. sinul omad, minul omad arusaamad ja õigekspidamised. mina olen enda arvamuse esindaja ja sina enda, nagu näha oleme mõlemad oma seisukohtadele truuks jäänud. ma austan sinu arvamust, kuid see ei tähenda, et see minu oma muudaks...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pojad, ärge kakelge. Katsuge leida see õige variant mis just teile sobib, seda saab aga ainult teada siis kui oled üht või teist varianti mõnda aega proovinud. Üldiselt on õigus Vambolal, kes ütles, et 1x nädalas ja maximaalselt. Nii ongi, samas kes aga oma toitumisele tähelepanu ei pööra, seda ei aita mitte mingi tarkus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma tahan ka palju asju, millest enamust ma kahjuks arvatavasti ei saa. võta nüüd end kätte ja mine oma vanemate juurde ning palu, et nad sind viisakalt küsima õpetaksid. pealegi kui sa küsid seda selleks, et teada, mida võiksid tarbima hakata, siis võta endale teadmiseks, et kui sa juba sellise lolli küsimuse küsid, siis sa pole veel kaugeltki mitte valmis steroidide tarbimiseks. oled alles selleks veel suht võhik oma teadmiste koha pealt ja pead veel küvasti sellest küljest arenema ja tarkusi koguma. ja veel üks asi- steroidide kohta ei küsita, et mis neist on kõige normaalsem, see tõestab veel kord, et su teadmised nulli lähedased...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×