Jump to content
ranger

Toidulisad

Recommended Posts

jeps, väike trennikava tööriistade alt ja kõva kodune toit

võib-olla mingi üks protekas, et peale trenni taastada, alguseks aitab küll :o

kombotada jõuab alati hiljem

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proteiini ikka võiks juua ju. Proteiini sheigi paned kohe peale trenni riietusruumis sisse. Ja trenni aeg juua mingit spordi jooki (artic, isostar,võib ka ise teha süsivesikute joogi mahla ja veega 1:3/2:3 oli vist ...) , sest algaja maks ja veri ei suuda piisavas koguses klükogeeni? salvestada, et kogu trenni aeg reibas püsida. Trenni peaks saama 40 minutiga valmis. Ma ise ka algaja ja niimoodi tundub täitsa hea olemine, ilma süsivesikute joogita läksid kõrvad lukku ja väsimus ja tüdimus tuli väga ruttu peale.

Toidu lisast tunduvalt tähtsam on muidugi tavatoidu korda seadmine, nüüd tundub juba 6x päevas söömine väga normaalne.

edu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Proteiini ikka võiks juua ju. Proteiini sheigi paned kohe peale trenni riietusruumis sisse. Ja trenni aeg juua mingit spordi jooki (artic, isostar,võib ka ise teha süsivesikute joogi mahla ja veega 1:3/2:3 oli vist ...) , sest algaja maks ja veri ei suuda piisavas koguses klükogeeni? salvestada, et kogu trenni aeg reibas püsida. Trenni peaks saama 40 minutiga valmis. Ma ise ka algaja ja niimoodi tundub täitsa hea olemine, ilma süsivesikute joogita läksid kõrvad lukku ja väsimus ja tüdimus tuli väga ruttu peale.

Toidu lisast tunduvalt tähtsam on muidugi tavatoidu korda seadmine, nüüd tundub juba 6x päevas söömine väga normaalne.

edu

klükogeen? srry mis see on? :o ja mis number see 40 min. on ets ellest algaja kauem ei tohi teha? Srry lihtsalt huvitab!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

40 minutit on see aeg kus testotserooni ja kasvuhormoonide tase on nii madalaks läinud et baasharjutusi ei soovitata teha. 60 minuti pärast on juba tase piisavalt madal et raskeid harjutusi vältida, 80 minuti pärast hakkab kataboolsesse seisundisse langema keha.

kükogeen on ikka glükogeen tuli väike kirja viga. Kui ma ei eksi rängalt siis see peaks olema polüsahhariidid mida saadakse süsivesikutest ja salvestatakse maksas ja antakse glükoosina vähehaaval vastavalt vajadusele jälle vereringesse, mis toidab lihaseid ja muid organeid ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
40 minutit on see aeg kus testotserooni ja kasvuhormoonide tase on nii madalaks läinud et baasharjutusi ei soovitata teha. 60 minuti pärast on juba tase piisavalt madal et raskeid harjutusi vältida, 80 minuti pärast hakkab kataboolsesse seisundisse langema keha.

kükogeen on ikka glükogeen tuli väike kirja viga. Kui ma ei eksi rängalt siis see peaks olema polüsahhariidid mida saadakse süsivesikutest ja salvestatakse maksas ja antakse glükoosina vähehaaval vastavalt vajadusele jälle vereringesse, mis toidab lihaseid ja muid organeid ?

aa okei :o tänx!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui kellegil on algajatele veel häid soovitusi siis postitage siia! :o

Aga mis te Algajate MassiKombost arvate ,tasub proovida või Whey Lemon Super või hoopis Proteiin No1 ?

Milline neid algajale rohkem sobib?

Muudetud kasutaja ranger poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis see siis tähendab, et trenn ei tohiks kesta üle 40 minuti?

Ole nüüd, mingit konkreetset piirnagut ärge tõsiselt nüüd võtke, põhiline on see, et ei pingutaks üle ja järgitakse oma algajate kava, mida TREENER on teinud. Optimaalne aeg algajatel oleks kuskil tund. Teoorias on väga palju selliseid fakte minutilise täpsusega ja ka füsioloogiliselt tõestatud, kuid inimesed on siiski osade faktide kohapealt erinevad ning resultaat on ka seega erinev. Katsege ja proovige ise, see on see mis viib edule! Kuid kõike tuleb teha mõistusega! See jagabki inimesed teoreetikuteks ja praktikuteks! :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis see siis tähendab, et trenn ei tohiks kesta üle 40 minuti?

Eks see jah on individuaalne, kuidas viitsid või jõuad teha. Isiklikult 40 minutiga küll välja ei veaks. Ma pole eriline rahmeldaja tüüp ka- tahan asju rahulikult teha!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui kiiresti on võimailik ennast vormi saada umbes?

Näiteks kui käin 2 kuud korralikult trennis ja kasutand toidulisasi ,kas siis juba on vahet märkata ka et paremini vormis.. :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui treenid õigesti ja toitud õigesti, siis peaks tulemus olema märgatav sõltumata sellest, kas tavitad toidulisasid või mitte.

Nagu ma olen korduvalt öelnud. Kui kahe kuuga ei ole mingeid tulemusi märgata visuaalselt ja numbrites, siis on toitumises ja/või treeningus midagi nihu.

Edit=aga see, kas kahe kuuga on võimalik "vormi saada" või mitte sõltub sellest kus sa praegu oled ja mis on sinu jaoks "vorm".

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui keegi on Whey Lemon Superit kasutand siis võiks arvamusi siia panna!

Muidu mis head see Whey Lemon Super teeb? :o

punkt üks....kui sa ei tea mida see teeb, ära kasuta seda :P

nagu varem öeldud, alguses tuleb jõud ja mass mühinal:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Edit=aga see, kas kahe kuuga on võimalik "vormi saada" või mitte sõltub sellest kus sa praegu oled ja mis on sinu jaoks "vorm".

:rolleyes: Ma mõtlen nagu et lihasmassi on juurde tulnud või midagi sellist!.

Muudetud kasutaja ranger poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1. Võta asja rahulikult, miski ei tule paugupealt

2. võib, aga kui sa alles trenni alustad, siis mina isiklikult ei soovitaks kombotada, vaid hästi süüa, nagu juba mitu korda siin mainitud on

kui vana oled ja kui kaua spordiga tegelenud oled? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma vist seda combot ei ostagi , vb mingi teise proteiini..

MA olen 15 .tegelen korvpalliga, juba poolteist aastat. :rolleyes:

Muudetud kasutaja ranger poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See käib rahakoti järgi. Raha vähe, ostad mõne ultrafiltreeritud. Siis kui raha parajalt, siis ostad isolaadi. Ja siis kui rahakott väga paks ja pole midagi muud sellega teha, siis osta puhas hüdrolüüsitud vadakuvalk.

Algajana piisaks tegelikult esimesest variandist. Nende hind on 1 kg kohta 200-300. Nt Whey Lemon Super kui siit amazonist mingi näide tuua.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×