Jump to content
metanist

kes on kõige lollim

Recommended Posts

kuidas püramiidi harjutada

miks jõusaalis haigutatakse

Mis nime praegu pildimängus küsitakse??? või ei tea Te ise ka

Kas võib teha nii, et võtan puhkepäevadel

Palun öelge mulle kas suits teeb kasvule/treeningule väga palju halba ?

ma ei viitsinud rohkem neid välja otsida aga nendega läks umbes 8 - 10 min

kas siin asjalikku rahvast ka käib või???

tehke alaealistele www.kidd-amazon.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuidas püramiidi harjutada

miks jõusaalis haigutatakse

Mis nime praegu pildimängus küsitakse??? või ei tea Te ise ka

Kas võib teha nii, et võtan puhkepäevadel

Palun öelge mulle kas suits teeb kasvule/treeningule väga palju halba ?

ma ei viitsinud rohkem neid välja otsida aga nendega läks umbes 8 - 10 min

kas siin asjalikku rahvast ka käib või???

tehke alaealistele www.kidd-amazon.ee

unustasin

Selline labane asi, et mul olemasolev tõstevöö veidi suur mulle... ega see mingit hullu ei tee kui ma teen paar lisa auku, et pingumale tõmmata?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tere kõigile - ma ei hakkanud uut teemat tegema nii et küsin siin...

üelge kas ma võin saada valgust ületoosi ka sest mulle vanaema rääkis et see pole tervisele hea!

teiseks mul sõbra tuttav kasvas nädalaga 6 kg - kas usute või ei?!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

- kas 80%-ne valk on liiga kange, ma siiamaani ainult 76%-st olen libistanud?

- ma juba valku kasutan, tahaks proteiini ka proovida, kas on õige aeg?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma surun 50kg on see vähe või palju?

kui sa nii makaron oled siis mine trenni mitte ära tule siia !

kasuta otsingut ka - ma ei viitsi iga päev üelda et see pole normaalne! :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no ###### minu arust on see teema siin iba,see lehekülg ongi selleks et inimesed saaksid oma küsimustele vastused mitte et neid hakatakse mõnitama

ja sa metanist peaxid ise sinna www.kid-amazon.ee minema kui sa ni isiin mõnitad

olgu need küsimused nii lollid kui tahes ei tasu kohe mõnitama hakata

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Või siis on licalt algajad ega jaga sellest asjast eriti midagi, mõelge, kui teie alustasite, kas küsisite ikka normaalseid küsimusi? :o Kui siin selliseid küsimusi ei esitatax, siis oelx see sait mõttetu ju! Sellex see on, et aidata neid, me kõik oleme olnud algajad ja ehk küsisime veel lollemaid küsimusi, mõelge.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Või siis on licalt algajad ega jaga sellest asjast eriti midagi, mõelge, kui teie alustasite, kas küsisite ikka normaalseid küsimusi? :o Kui siin selliseid küsimusi ei esitatax, siis oelx see sait mõttetu ju! Sellex see on, et aidata neid, me kõik oleme olnud algajad ja ehk küsisime veel lollemaid küsimusi, mõelge.

Aga mitte ikka päris sinna tasemele need ei küündinud. Siiski alustasin artiklite lugemisega, otsimisega ja leitud vanade postituste lugemisega. Enamus leidsin kõik mis vaja teada oli. Ja kui mõnda asja ei leidnud, siis tõesti küsisin.

Ja palju normaalsem oleks kui inimesed kasutaksid otsingut. Iga paari päeva tagant kordub ju sama küsimus (kas mida süüa, mis kava teha, kuidas kreatiini võtta, või midagi proteiinipulbritega). Samas kui otsida, siis leiab sadu vastuseid nendele. Kõike polegi vaja lugeda, loed kasvõi paar esimest läbi ja saad teada sest need vastused juba korduvad, sadad postitused aga kokku ainult 1-2 erinevat vastust. Ja miks see sait mõtetuks muutub? Foorumis käib ju arutelu ikka, vähemalt pole nii mõtetuid küsimusi seega vähem läbu ja rohkem paremat juttu. Samas kellel vaja saaksid omale vastused ikka, ei tee küll foorumisse kasutajat endale aga loevad ja saavad targemaks. Kas portaali mõte on pigem suurem hulk läbu foorumis kui treenida soovivate inimeste aitamine, harimine jms ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kas võtta valku või kreatiini või oopsi vitamiini või ptoteiini?@irw

siis mõni kirjutab et sõin juba pool pakki massilisajat ära aga ikka pole veel juurde tulnd miskit@irw

umbes nagu kotikese valguga peaks miski mitu kilo juurde tulema. ei tea mida?õhku siis wõi? selleks et teada miski pulbri toimet tuleb teda ikka kuude viisi kilodega süüa-kui siiski teada saab-loeb ju ka ülejäänd toitumine...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle teeb nalja see, et need, kes tundsid end puudutatuna, tõstsid kohe kisa. Kohe näha, kellele see teema on löök kubemesse :o .

Minu arvates tegi Metanist väga huvitava ja meelt lahutava teema. Milles asi? See ju poolsõbralik tögamine. Või on tõesti inimeste valulävi NIIII madal, et ei kannata väikest tögamist?

See pole üldsegi võõras teema, ka nt. väga suures portaalis HV-s on selline nurk. Inimesed võtavad seda vabalt ja naeravad. Siin aga tõmmatakse küüru ja näidatakse hambaid. Häbi!

Ja enne spordialaga alustamist peaks ennast kõige pealt harima, mitte rumalaid küsimusi esitama. Ega ei saa hüpata pea ees teadmatusse. Endal peaks ka selgroog olemas olema.

Muudetud kasutaja Vahue poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×