Jump to content
lehter

Eratreener?:D

Recommended Posts

Personaal treener paneb kava paika ( näitab kuidas harjutusi sooritada ja abistab kui vaja ) ei peaks kallis olema..

kui seda " totaalset muutumist mõtled, siis ma arvan, et kuupalk vast kindlasti"B)

Muudetud kasutaja Mob poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See oleneb sellest, kui palju neid eratreeninguid soovid. Toitumis- ning treeningkava võid kokku saada 500-1000 krooni eest, kuid kui sa selle treeningkavaga midagi peale ei oska hakata, siis on ka nigel.

Eratreeneri üks boonustest on veel see, et ta motiveerib Sind tulemuste nimel tööd tegema. Kui aga algaja tellib treeningkava, läheb saali ning üritab selle järgi midagi teha, samas võib-olla ise mitte midagi aru saades, siis läheb see kava pärast esimest treeningut sahtli põhja ning saaliskäigud on möödanik.

Üldiselt kui rahakott lubab, siis soovitan kindlasti eratreenerit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eestis ei saa paljud inimesed veel aru, kui hea on tegelikult eratreener mõneks ajaks. Isegi neid, kes juba kogenud ja oskavad, saab paar tundi eratreeneriga parandada väga olulisi vigu/anda olulisi nippe.

See ja siis see, et raha pole. S.t. minu arvates ei saa treenerid küsida vähem kui nad praegu küsivad, aga paljud ei suuda/taha sellist summat maksta.

Seepärast pole ka meil läbi aegade just hordides olnud neid eraõpilasi B)

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina käin nt sellises klubis maakohas kus Treenerit näeb kui kuuvarjutust :lol::D

Esimene talv kui seal käsin oli algul areng korralik kuid siis jäi kinni(mis teha kui pole kes õpetaks kuidas õige on ja lambist seal vehid :P:):o

Kuid nüüd olen hakanud oma keha vähehaaval tundma õppima ning asi on hakanud viimask toimima(lõpuks) :(

Kindlasti oleks eratreener teretulnud nähtus kui sellele oleks vaid võimalus :)

Nii et kellel aga võimaulst sellele kasutage ära see raha ei ole mitte maha visatud B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

e. 1000 kogu trenn... 3x nädalas trenn teeb 3000, kuus 12 trenni , 3000x4=12000...

jääb vist ära:D

aga üheks trenniks peaks kellegi palkama saab näpunäiteid ja muud sellist...

aa kas ótt selle tunni sees mlle kavad ka teeb... siis oleks peris talutav see 1000 käia kui ta teeks selle eest toitumis ja treeningkava ka valmis:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×