Jump to content
leoola

Milline trenn

Recommended Posts

milline trenn oleks kõige efektiivsem, kus saaks täita sellised soovid?

kaalun 65 kilo ja sooviks saada oma kaalu 57-58 kilo peale. millise trenni peaks valima, kui soovin, et kõige pealt saaks kõhu pealt rasva ära ja siis alles lihasesse, sama ka kätega, jalad on niigi lihases ja samas et rinnad jääksid sama suurusega.

ps, aeroobikas selliseid pikkade tantsusammude kombnatsioone järgi teha ei oska

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hey, alusta 3 korda nädalas aroobikaga, näiteks body-pump, või kui suudad, siis tee pikki baatreninguid, näiteks jooksmine (või midagi muud cardio masinatega) madalal pulsil, 125-140! Isiklikult soovitaks, 2 koda aeroobikat, üks kord pikk baastreening 30-50min! Arvan, et 2 trennist jääb väheseks mida tihti algajad teevad, kuna sul suurt ülekaalu ple võid vabalt teha 3 isegi 4 (üks päev vahet) kui tunned et organims taastub kenasti ära! Pluss toitumine :) ära unusta et 50 % trenn ja 50 % õige toitumine! Edu Sulle :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See, et rinnad jäävad sama suureks on paraku väga raske ülesanne. Rasv kaob keha pealt ühtlaselt ning tihti (ma ie ütle, et sina ka selline juhtum oled) rindadest kõige esimesena. Samas ära muretse - ega nad ju päris ära ei kao.

Aeroobne treening ja anaeroobsed intervallid. Siis lisada jõutrennid kui esialgsed tulemused saavutatud.

Ja mina ütleks isegi, et 70% toitumine ja 30% trenn :)

Edu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul endal samad ambitsioonid, kuid kaalun 55 kg ja ei soovi seda enam alandada. teen korra nädalas rasvapõletust, steppi, kaks korda nädalas vesaeroobikat ja kaks korda nädalas 30 min baastreening ja siis erinevad lihasgrupid. kõhul-, seljalihaseid ja kätekõverdusi teen iga päev. sellele vaatamata on kõhul veel väike rasvakiht ja sellest tahaks küll lahti saada. a ma ei oska päris õiget toituniskava koostada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul endal samad ambitsioonid, kuid kaalun 55 kg ja ei soovi seda enam alandada. teen korra nädalas rasvapõletust, steppi, kaks korda nädalas vesaeroobikat ja kaks korda nädalas 30 min baastreening ja siis erinevad lihasgrupid. kõhul-, seljalihaseid ja kätekõverdusi teen iga päev. sellele vaatamata on kõhul veel väike rasvakiht ja sellest tahaks küll lahti saada. a ma ei oska päris õiget toituniskava koostada.

Nemad oskavad, :huh:

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×