Jump to content
xip

Väsimus

Recommended Posts

vahue : kevadv2simus on olemas! kui ei viitsi "jahuda" siis ole parem kuss. Kui kuss olla ei taha, lao argumenteeritud jutt lagedale ja ma lykkan selle kohe ymber. kooli6pilastele on kevadv2simus kindlasti olemas kui n2htus, k6ik oleneb kuidas sellesse suhtuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma võin ju kuss olla, aga sel juhul lokkab siin vale. Ok, niikuinii on tüüpe, kes seda postitust ei loe ja arvavad rumala peaga edasi, et kevadväsimuse on olemas.

See kevadväsimuse jutt on üks armetu hülgemöla. Pikka aega käibel olnud, on raske sellest lahti öelda. Targad arstid on selle dogmatiseerunud vale juba ammu ümber lükkanud.

Tead kurupt, ma olen selline tuulepea, kellel jutt jookseb ühest kõrvast sisse, teisest kõrvast välja. Seetõttu kardan, et ei tule seletamisega piisavalt toime.

Aga arste võiksid ikka usaldada. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei pikad ei ole trennid :lol: Samas on olnud ka nii nüüd paar korda, et maga palju tahad, hommikul ikka kuidagi väsinud ja uimane ;)

Võibolla hakkab kevadväsimus peale pressima :D

kahtlustan ka kerget uletrenni sul. usna toenaoline, et see sul ongi. vaata, kas sood ikka korralikult, saad piisavalt valku ja ka kindlasti piisavalt susivesikuid. lisaks piisav ja korraparane uneaeg. samas void ka ule pingutada oma treeningkavaga. mis kava sa praegu kasuta? soovitad praegu sul paar nadalat vabaks votta ja sellel ajal palju magada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muuseas, sellist asja nagu kevadväsimus pole olemas. Ma ei viitsi hakkata teile seda seletama, sest pikk jutt on sitt jutt. :lol:

Kus juures ei ole tõesti kevadväsimust olemas. See nn kevadväsimus ongi vitamiinide puudus. Talvel on vitamiinide varud ära tarbitud ja kevadeks pole lihtsalt midagi enam järel. Tuleb "patareisid" lihtsalt laadida. ;)

Muudetud kasutaja MuskulaarKobras poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahepääl arutati tahtejõu ja motivatsiooni puudumisest. Hea näide mul hetkel endalgi võtta. Oli plaanis suusatama minna. Aga krt, no kohe miski ei kutsu täna minema. Küll hurjutasin ennast ja teadvustasin endale, et varsti enam lund pole, aeg võtta viimast, aga ikka ei võta vedu. Lihtsalt on mingi tõrge. Aga selline häda kimbutabki tavaliselt siis, kui tekib juba rutiin. Peaaegu iga nädal 5-6 korda suusatanud...Aga mine kurat tea, võib-olla isegi veel lähen täna suustama, hing ei anna rahu. Ennemgi käidud 9 aeg pimedas suusatamas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei nii ei ole ;) Lihtsalt väike väsimus :D Ise arvan et lihtsalt mõnest vitamiinist puudus :lol:

Söö apelsine või mandariine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Apelsine, mandariine? Tea, kas seal üldse mingeid vitamiine on, need mis eestisse tuuakse, igast säilitusained pandakse peale, maitse juba nendest säilitusainetest teine. Kas seal vitamiine üldse jääbki alles? Oma kasvatatud puu- ja juurviljad on ju parimad vitamiini allikad? :lol:

Muudetud kasutaja Kuup poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vahepääl arutati tahtejõu ja motivatsiooni puudumisest. Hea näide mul hetkel endalgi võtta. Oli plaanis suusatama minna. Aga krt, no kohe miski ei kutsu täna minema. Küll hurjutasin ennast ja teadvustasin endale, et varsti enam lund pole, aeg võtta viimast, aga ikka ei võta vedu. Lihtsalt on mingi tõrge. Aga selline häda kimbutabki tavaliselt siis, kui tekib juba rutiin. Peaaegu iga nädal 5-6 korda suusatanud...Aga mine kurat tea, võib-olla isegi veel lähen täna suustama, hing ei anna rahu. Ennemgi käidud 9 aeg pimedas suusatamas.

Kusjuures pimedas valgustatud rajal ongi ju palju mõnusam sõita, tavaliselt käin isegi mingi 8-9 aeg sõitmas. Väga mõnus! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Foorumlane kaiv, me oleme siis ju hingesugulased, ka mulle meeldib pimedas sõitmas käia! Jaanuari/veebruarikuus ei pidanud hilja minema - juba 5/6 aeg oli pime. Pimedas suusatamisel on omad võlud: teed juues vaatad taevast tähti, mõtiskled elu üle jne. Pealegi on pimedas surnuaiast läbisõitmine spooky :lol:

Muuseas, täna olid minu kandis suusatamiseks IDEAALSED olud. Õues täna piisavalt valge, kuu valgustab rada sama hästi kui tänavalaternad. Ainult kurat ma olin täna loru, ei tahtnud suusatama minna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

lisaksin niipalju et kui ise tunnen trennis et ei suuda enam maxi anda lähen kohe koju - nii on haigus eriti kerge tulema kui pingutad nõrkus seisundis !

sellist asja muidugi ei ole et tahaks lissalt ära minna - enda jõu ressurse peab oskama iga sportlane hinnata - vastasel juhul on probleeme paljudel juhtudel!

parimat...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×