Jump to content
gymer

K: millist sõudetrena?ööri osta?

Recommended Posts

Plaan siis soetada sihuke vigur endale koju. Kuid millist täpsemalt valida? On kellelgi kogemusi, soovitusi või lausa müügiks pakkuda?

hinnavahed ja mudelid on seinast seina, ei teagi kohe millise kasuks otsustada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

seda küll :D

kuid natuke liiga "kolakas" - ei pruugi koju hästi ära mahtuda :D. Ise mõtlesin, et mõni kompaktsem. Jäi silma Anttila kataloogist 1 mudel. Tundub hea olevat (reguleeritav istekõrgus, raskustasemed ning laia haardega "aerud". Mingi HandyMan'is pakutav ei tundu nii "effektiivne".

Anttila variant

HandyMan variant

Muudetud kasutaja gymer poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja-ah see on selle Concept 2ga :D Standardiks olemine võimaldab hinnale veel natuke otsa surada.

Aga selle Anttila variandi kohta ütleks ise, et proovimata mina küll ei usaldaks sellist osta :D Ei tea ikka kui suur see vastupanu/koormus olla saab sellise masina peal ja kuidas selle liigutuse mugavus on.

See "Body Sculpture" tundub Anttilast vähe etem.

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul oli see Hobby Halli oma,"Sarda"vist oli nimeks.Tegin kuu aega trenni sellega.Täitsa tore oli.Kuu aega hiljem viskas aparaat õli välja.Uut juppi Hobby Hallis pole kuna aparaati tehti vist kuskil Hiinas ja varuosi neil pole.Nüüd seisab see mul toa nurgas :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selliste asjade pealt ei tohi kokku hoida. Muidu seisavad sul nurgas lõpuks. Ise soovitan, et pane ikka natuke raha juurde ja osta pigem see "Body Sculpture" Anttilast...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minagi Concept 2 eelistaks,aga seda jah koju just ei mahuta. Endalgi tekkis küsimus,et kas kataloogist tasub ergomeetreid tellida? Hiljuti vist Antillas pakutigi või oli see Halensis erinevaid masinaid ja normaalse hinnaga,aga kvaliteet vaevalt sama,kui poes müüdavatel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×