Jump to content
rait83

Hajameelsus

Recommended Posts

Vöibolla on hajameelsus sinu isiklik omapära. Olin ka selline hajameelne kuntsniku tyyp aga peale lapse syndi pole lihtsalt vöimalik hajameelne olla, kohustusi on liiga palju. Kui on vaja näiteks lennuki peale jöuda teen nimekirja asjadest mis vaja veel teha ja pakkida. Nyyd on vist minust saamas kontrollfriik kuna mul on nimekirjad mistahes asjade jaoks. Proovi ka liste teha, ehk aitab!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vaevalt et mingid ained hajameelsuse vastu aitavad :D mine psühhiaatri juurde,kui muidu asjast jagu ei saa

On olemas küll keemilised ained tablettide näol, aga neid kirjutavad välja tõesti psühhiaatrid. Aga kas igaühele, see on iseasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui psühhiaater hakkab välja jagama mingeid nö aineid(antidepressante vms),siis see näitab psühhiaatri viletsat taset.Ainetega ei lahenda midagi,need tapavad ainult negatiivsed tunded(stress),ühesõnaga need teevad su täiesti tuimaks igasuguste tunnete puhul,aga probleemid jäävad alles :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Su omad kogemused nii antidepressantidega kui psühhiaatriaga ei tähenda sugugi, et kõigil peaks nii olema või et kõigil nii on.

Antidepressandid on teatud juhul täiesti omal kohal ning "lamenenud afekt" on vaid üks võimalus. On ka juhtumeid, kus inimesed on just eriti rõõmsad, on juhtumeid, kus nad lähevad "normaalseks" tagasi ja just depressiooni ajal oli emotsioonitu olemine jne jne jne.

Aga see pole muidugi see teema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

enne regulaarset jõusaalist käimist ei olnud mina isiklikult pooltki nii hajameelne kui hetkel, mil ma käin 4-5 korda nädalas jõusaalis(e. praegu) - ühel sõbral oli samamoodi jõusaaliga alustades . pikapeale peaks see hajameelsus ise kaduma vähemalt temal( sõber on kauem ka teinud). naljakas , ei tea kas hajameelsusel on üldse mingi seos jõusaalis käimisega?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×