Jump to content
taagotar

Alustades dieeti/rasvapõletust

Recommended Posts

Olen 22 a.

Tegin eelmisel aastal intensiivselt treeningut 7 kuud, kolm korda nädalas.

Toitumine oli korras, treeningkava paigas. Ühessõnaga trenn oli hea. Kaalusin 82 kg.

Lõpetasin treenimise augusti alguses. Peale seda, eksperimendi eesmärgil lasin kõik käest. Sõin kõike, mis maitses, rasvast liha, friikartuleid (parajalt soolased),

komme, zokolaadi. Trenni tegin mõnel nädalavahetusel. Alustasin taastumist detsembri alguses.

Võtsin juurde nelja kuuga (aug, sept, okt, nov) 27.5 kg. Kaalusin siis 108.5 kg.

Alustades taastumis7, kaalusin 108.5 kg. Nüüd on käes veebrar 2006.

Rasvaprotsent on langenud inimese organismile kohasest väiksemaks.

Üllatuseks kaalun nüüd 90 kg!

Järeldus: see aeg kui olin pausil neli kuud, süües tõesti mida iganes, aga väga palju, tehes trenni kord nädalas, sain nüüd eksperimendi lõpuks juurde 8 kg lihasmassi.

dets, jaan, veeb, kaks pool kuud kokku taastumist ja trenni!

kust kuradi kohast need kaheksa kilo tulid??? (jah, just lihasmass) :D

eksperiment minu puhul läks korda ja olen rahul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja kindlasti : ) Lase oma rasvaprotsent 3-5 peale nagu võistlustel meestel on, siis vaata palju sust järgi on jäänud. Pakun välja et nt. 175 cm pikkuse juures 70-75 kg heal juhul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olen 185 ja rasva protsent on 7, 3 mis enne eksperimenti oli 6,7.

siin ei ole naljaga tegemist.

Muudetud kasutaja taagotar poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

4 kuuga said 8 kg puhast lihasmassi :D Vaevalt see võimalik on ilma mingite üliinimlike eelduste ja väga heade tingimusteta ;)

EDIT: kirjavead.

Muudetud kasutaja jannno poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

SA oled ju siis peaaegu valmis kulturist,paar protsenti veel rasva vähemaks ja valma,Argo Aderil peaks ka võistlus kaal olema sinna 90 kilo kanti ja on nats sust pikem ka ja kuigivõrd väiksem rasva pross,niiet oled tal konkurent küll.Imestan ainult kuidas sul see kõik nii kiirelt ja lihtsalt on käinud Argo on vist kuskil 18 aastat treeninud sina aga räägid kuudest???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tõin välja vaid eelmise aasta intensiivse treeningu. enne seda oli kaks korda nädalas, mitte päris hea kavaga. loomulikult suurte meeste abiga ja väga heades tingimustes.

tegelenud olen u. 4 aastat, aga siin on mul palju saladusi loomulikult kuid kõik toimib isegi suurepäraselt.

vaatan, mis teen nüüd edasi. võistlemas pole käinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×