Jump to content
kkreatiin

millal võtta kreatiini?

Recommended Posts

Pole kohe minu arust mõtet võtta pole ju isegi trenni alustand.Tee algul ilma või ma ka täpselt ei tea las mõni targem ütleb aga see oli minu arvamus. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selline küsimus et kas kreatiini tuleks võtta siis kui olen paar kuud trenni teinud või võib kohe hakata võtma? ;)

Aga miks just kreatiini?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Algul ei ole mõtet kohe kreatiini kasutama hakata, kuna algul toimub kiirem areng ilma seda kasutamatagi...siis kui oled juba kauem trenni teinud ning jõudu ja lihast nii kiirelt eriti enam ei tule, siis võiks jah kreatiini kasutama hakata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selline küsimus et kas kreatiini tuleks võtta siis kui olen paar kuud trenni teinud või võib kohe hakata võtma? ;)

Aga miks just kreatiini?

kreatiini sellepärast et erilist massi juurde ei tahaks... minuteada annab massi rohkem proteiin. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kreatiin annab ka massi juurde. Endal plaanis kreatiini kasutama hakata siis kui olen juba kuu aega treeninud. Suveks tahaks juba vormi ajada :):P , siis hea rannas käija.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kreatiini võib tarbima hakata mõõdukates kogustes ka algaja kavaga treenija. kui tarbitakse õieti, ei juhtu midasgi, üle ei tasu pingutada, raiskad lihtsalt kraami.

ise tarbin u. 45 min. ennem intensiivset treeningut ja vahetult pärast treeningut.

kasutan kolm korda nädalas, kuu paus ja kaks korda nädalas, kuu paus ja jälle kolm jne.

massi lisab proteiin ja kreatiin vallandab su energiavarud, jõuvarud mis sul selleta ei vallandu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kreatiin annab ka massi juurde. Endal plaanis kreatiini kasutama hakata siis kui olen juba kuu aega treeninud. Suveks tahaks juba vormi ajada <_<:P , siis hea rannas käija.

oi plin kuu ajaga ja Kreatiiniga saab sinust küll julm täkk. :) Kuu ajaga sa ei saa mitte s****gi ja kreatiin ei ole mingi imepulber!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõtekas on kasutama hakata siis, kui areng jõusaalis on ligikaudu võrdne (küll veidi suurem) lihase kasvu/arenguga. Sealt edasi võib tulla paljudel nii öelda sein ette, kus edasisene areng kohati toppama võib jääda. Siis on igasugune abi teretulnud. Kuigi jah, nagu eespool mainiti, pole kreatiin miski imeasi. Kui toitumine ning treening paigas ei ole, siis pole kreatiinist tolku, kui on paigas, siis võta seda kui boonust.

Muudetud kasutaja phonkypapa poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×