Jump to content
Mansel

Küsimus?

Recommended Posts

Tere!

Soovitav ei ole treenida selga ja bicepsit ning rinda ja õlga. Mina oma programmis hoian nende lihasgruppide treenimist vähemalt 48 tundi üksteisest eraldi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii tehaksegi.

Selg ja biits ühel päeval on lühidalt öeldes üksteist toetav.

Väga hea kombinatsioon, kuid paljud ei suuda seda lihtsalt teha kuna biitsa ajl on käsivars ja ranne juba ära väsind et hoida kangi ja hantleid korralikult.

Seepäast kasutavad paljud seda just edasijõudnult.'

Minu arust väga hea kombinatsioon.

Ning rinna ja õlaga on täpselt sama teema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
rind ja biits

Õlg ja triits

selg

jalg

Nii on normaalne IMO, mulle sobib.

Ükskõi mis lihased te trennis kokku panete, loogiliselt ma siiski mõtlen. Saab teine lihasgrupp märksa kehvema mõjutuse osaliseks , kuna energiat ja "närvijõudu" jääb keskendumiseks vajaka. Sellest tulenevalt ei saa teisena treenitav lihasgrupp nii tugevalt mõjutatud kui oleks vajalik max arenguks ja areneb aeglasemalt või seisab arengus üldse. Neid asju arvesse võttes, vaadake millised lihasgrupid on teil mahajäänud ja millised arenenumad, Vasavalt siis sellele pange oma kava kokku.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
rind ja biits

Õlg ja triits

selg

jalg

Nii on normaalne IMO, mulle sobib.

Muuseas see on vägagi loogiline jaotus ja ühe või teise lihasgrupi ületreeningu oht peaks olema minimaalne.

Siia lisada veel üks pukepäev ja kõhupäev. Pluss ülepäeva peale trenni kohe aeroobne otsa 30-40min. Ja mina paneks sellele kavale viiepalli süsteemiks hindeks 5+

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul rind ja biic, siis jalad, siis puhkus, siis selg, siis j2lle puhkus, siis 6lg ja tric ning yks p2ev puhkust(j6usaalist) ja j2lle otsast peale.

Väga loogiline ja kalkuleeritud, viie-palli süsteemis hinnata ei saa, kuna sellist hinnet ei ole. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul rind ja biic, siis jalad, siis puhkus, siis selg, siis j2lle puhkus, siis 6lg ja tric ning yks p2ev puhkust(j6usaalist) ja j2lle otsast peale.

endal suht sarnane ainult, et selg ja ölgjatriic on vahetuses.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mu kava on siiani olnud selline:

1. Rind, triitseps, kõht

2. Selg, õlg, biitseps, kõht

...ehk siis kaheks jaotatud. Tegelikult sobib üsna hästi, ainult et biitsepsile tahaks rohkem koormust saada. :D

Seega, kas selline jaotus oleks loogiline:

1. Rind, triitseps, kõht

2. Selg, õlg, kõht

3. Biitseps, jalg, kõht

+ siis iga trenni lõpus 30 min aeroobset. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
rind ja biits

Õlg ja triits

selg

jalg

Nii on normaalne IMO, mulle sobib.

Kui mõni, näiteks teeb seljapäeval ka jõutõmmet ja jalapäeval kükki , siis ei sobi nagu hästi, aga kõik oleneb eesmärkidest. Võid ju kõik ka ühel päeval teha, kui oled algaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×