Jump to content
wilson

kas on foorumi siis nalja tegemis koht???

kas sinu meelest on amazoni foorum läinud laste naljategemiskohaks  

179 liiget on hääletanud

  1. 1. kas sinu meelest on amazoni foorum läinud laste naljategemiskohaks

    • jah
      80
    • ei
      83


Recommended Posts

vb panna iga kasutajale juurde nt vanus või trennistaas see aitaks ka asjale kaasa,kuna igasugune 14a ei tea ikka paljugi veel(mõni võib teada aga yldistan hetkel)enamus siin neist 14 aastastest arvavad et pakk protekat ja tuleb selline lihasmass et ei kujuta kohe ette. <_<

Üpris hea idee, samuti ütleb pilt väga palju!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pilt võiks olla ikka enda oma mitte mingine siin on ju mitmel cutler ja coleman ja ma ei tea kes veel aga ise on 50kg ja sellise kavaga et "ma nyyd omme lähen ja mis proteiini ma ostma peaks"pildi laseks ikka kohe panna kuna kui panna nt 100postitusest alates siis paneksid palju igasse teemasse mingit jama millest nad isegi kuulnud pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pilti saab juba alguses vist oma suva järgi panna? aga see selleks.

mina olen kasutaja Zz et vöiks ikka alguses piirata seda postitamist, ei usu et sellega nüüd nii kiire on!

ja vanuse ja trenni ?taazi kohapelt peab ikkagi jälle ju usuldama inimest, sest kunagi ei tea, mis seal numbrite taga tegelikult olla vöib!

ja piltide suhtes, ma ei usu, et kaagi nüüd oma päris pilte siia paneb! sest inimesed on ikka piisavalt arad, et asju näost näkku öelda!(ma ei räägi siinsestest proffidest, nagu ott, vendv kalmus jne).

pole ju mötet hakata mingeid reidi kontosid siia tegema hakata!

nii et proovime tasa ja targu oma siinset keskonda korrastada!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

võiks olla kasvõi nii et mingi 10 sisutut postitust ja kustutamine! see 10 pole just kindel arv vüiks ka miskit muud olla!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ega on jah... pigem küsimused on rumalad.... ja mõned ei viitsi rumalale küsimusele targalt vastata....

samas... mina julgen isegi selle teema asjalikkuses kahelda... <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vb panna iga kasutajale juurde nt vanus või trennistaas see aitaks ka asjale kaasa,kuna igasugune 14a ei tea ikka paljugi veel(mõni võib teada aga yldistan hetkel)enamus siin neist 14 aastastest arvavad et pakk protekat ja tuleb selline lihasmass et ei kujuta kohe ette. <_<

Kuidas sa tõestad, et 14- aastasel ei ole 10 aastat trennistaa?i? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tglt päris hea äriidee on foorumi haldajatel otsida välja üks isik, kelle juures saaks näiteks enda jõutõstmise tulemusi mõõtmas käia. Muidugi miski motiveeriva tasu eest näiteks 100.- kord. St kes tahab, et teda tõsiselt võetaks, saaks võimaluse mõne treeneri silme all a´la surumisrekordit demonstreerida (ilma et peaks kuskil võistlema minema). Viimane muidugi saadaks tulemused siia foorumisse, ja foorumihaldajad saaksid selle profiili märkida. Ja kõik saaksid kasu ;).

Sellega kaasnev probleem on muidugi reeglistik jms.

Võimalik et selline asi on olemas, kuidagi tuttav idee tundub kuskilt. Deja vu tunne tekkis järsku <_<.

Muudetud kasutaja eintsius poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kasutajatel on kirjas nende tulemus kuskil postituse juures.

Siis küsija vaatab, ahaa see mees surub 150kg tema räägib mulle kulda ja just nii teengi. Tegelikult mõni äkki räägib targemat juttu, aga kasutaja vaatab et see surub 75kg, tema on luuser ja ajab udujuttu näkku. Kas sain õigesti aru?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see eintsiuse mõte pole just kõige parem kuna vaevalt siinsed inimesed vaevuksid ilmuda kuskile jõusaali oma näitajaid siis ylesse kirjutama tulla.arvan et sellel poleks licalt mõtet,no kõvemad mehed võiks ju teha kyll <_< no seda vanuse ja surumise värk oleks sedasi kui näed et sul 14a ja surub 120kg siis on teada kui tõsine see vend on!

seda banneri asja ka vaevalt vaadataks,enamus lugejaist näeb juba seda et igas teises teemas on kirjutatud kasuta otsingut!

loodan et mu mõtted said nyyd laiali laotatud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahepeal tekkis üks mõte teha alafoorumid. Näiteks avades alafoorumi kõulihased, ilmnevad kõhulihastega seotud teemad. Samamoodi teiste lihasgruppidega.

Loodan, et saate aru,mida ma mõtlen.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see oleks hea variant.nagu teha alalõik anatoomia ja siis sinna alla eraldi välja tuua:selg,kõht yhesõnaga asjad mida kõike rohkem uuritakse foorumis!mu jutt tuli nyyd sama mis kaivi postitusgi,kuid jah võiksid siis ka teised omapoolseid mõtteid jagada parema foorumi tegemiseks!ja mis arvavad Moded asjast!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tegelt oleks vist vaja teha nii et kui keegi teeb uue teema... siis skännitakse kõigepealt sõnad läbi (proteiin, valk, kreatiin, kõhulihas jne...) ja suunatakse KKK lehele ;)<_<:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Esilehele võiks panna suure vilkuva banneri stiilis: Enne kui küsid, kasuta otsingut!

No mõned teemad(kuidas ruttu kaalus juurde saada ) on jah tobedad aga nalja teevad ka siinsed tegijad.

see otsing on üks tüütu asi. kui panna mingi märksõna otsingusse, siis toob ilgema hunniku igasuguseid teemasid, mida ükshaaval lugeda on eriti mõttetu, kuna teema pealkiri ei ütle mitte midagi.inimesed võiksid oma teema pealkirju paremini teha, tuues ära juba seal võimalikult palju informatsiooni oma probleemist ja sellest, milest selles teemas kirjutatakse. sellisel juhul on ka otsingul rohkem mõtet ja inimesed vaevuksid seda ka kasutama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

te unustasite 2ra et see on ikkagi foorum! siiani pole ma yhtegi, r6hutan YHTEGI teemat veel lugenud millele ei oleks kasv6i 1 inimene asjalikult vastanud! eks nende lollide kysimustega on kah nii nagu ta on, endale(teadjale) tundub kysimus t2iesti idiootne, kuid kysija(mitteteadja) ei saa oma kysimuse n6medusest arugi ning sellep2raqst v6iks ikka viisakalt vastata!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see otsing on üks tüütu asi. kui panna mingi märksõna otsingusse, siis toob ilgema hunniku igasuguseid teemasid, mida ükshaaval lugeda on eriti mõttetu, kuna teema pealkiri ei ütle mitte midagi.inimesed võiksid oma teema pealkirju paremini teha, tuues ära juba seal võimalikult palju informatsiooni oma probleemist ja sellest, milest selles teemas kirjutatakse. sellisel juhul on ka otsingul rohkem mõtet ja inimesed vaevuksid seda ka kasutama.

Õige küll.Teemad, mille pealkiri on ?????? või`küsimus` ei ütle küll midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

L2bu on l2bu... Infovabad... sina oled loll...ei hoopis sina oled loll jne jne

Kuid ei ole v6imalik tervet huumorit ellimineerida!

Kui nali ei k2i teemaga kokku, siis on ta ju eraldi vaba foorumi vastavas teemas.

Yks lektori kohustusi ylikoolis on teha aine arusaadavaks. Arusaadavus paraneb, kui ta suudab teemat n2itlikustada, n2itlikustamine v6iks k2ia l2bi huumori.

Annus huumorit loengusse ja te kylastate seda loengut m2rksa meelsamini ja te omastate seda ainet kergemini.

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
L2bu on l2bu... Infovabad... sina oled loll...ei hoopis sina oled loll jne jne

Kuid ei ole v6imalik tervet huumorit ellimineerida!

Kui nali ei k2i teemaga kokku, siis on ta ju eraldi vaba foorumi vastavas teemas.

Yks lektori kohustusi ylikoolis on teha aine arusaadavaks. Arusaadavus paraneb, kui ta suudab teemat n2itlikustada, n2itlikustamine v6iks k2ia l2bi huumori.

Annus huumorit loengusse ja te kylastate seda loengut m2rksa meelsamini ja te omastate seda ainet kergemini.

Õpetus käib tõesti läbi huumori, seda on aegadest saadik õpetatud.

Tagarääkimised on ühed närviajavamad asjad, kui neile vastata paraja huumoriga, siis oled teinud õigevaliku, mitee vastanud kähmlusega....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas meie moderaatorid suudaksid vahet teha, milline huumor on 6petlik ja seel2bi kasulik ja milline huumor ei ole teemakohane?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas meie moderaatorid suudaksid vahet teha, milline huumor on 6petlik ja seel2bi kasulik ja milline huumor ei ole teemakohane?

Kui huumor on põimitud vajaliku info edasi andmisega, siis oleks see minu nägemuse kohaselt õpetlik huumor. Paljud vastused sisaldavad aga ainult teemaalgataja pihta suunatud mõnitavaid nalju - neid saab liigitada kui spämm. Kuid olgem ausad, mõned küsimused on ikka tõesti sellised, et jääb mulje nagu küsijal ise üldse mõtlemisvõimet pole...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×