Jump to content
kent

Küsimus laiale ringile

Recommended Posts

mitte just iga kord,kuid kui on jala,selja,rinna paevad siis kyll kohe marg!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleneb üldiselt kehatüübist. Mõnel on nii vihane ainevahetus et muudkui higistab nagu loom. Minul isiklikult enamast peale trenni on ehk kergelt higine olla, aga kaenlaalused vms läbivettinud pole :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on vahel nii et ma ei jaksa isegi riietusruumi minna, eriti siis kui on jalapäev! Mehed trenni lõpus peab ikka vere maitse suus olema ja särk läbi märg, muidu muskel ei kasva :rolleyes:

Muudetud kasutaja crawe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

higistan iga trenn. pluus on nähtavalt märg juba peale poolt tundi. higised on ka sokid, ketsid, bokserid. higistamine on suht pohhui aga häirib see, et peaopesad läevad märjaks ja ei jäksa kangi hoida, peab rihmadega mässama kogu aeg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jalatrenn võtab korralikult läbi ja higistan ka jalapäeval ka kõige rohkem, kuid olenevalt ruumi temperatuurist kas tilgun higist või olen licalt veic rohkem märg.

Kuid üldjuhul higistan ikka iga trenn.

Väsind olen kah iga trenn, kuid ikka jalatrenn väsitab kõige rohkem, muu vähem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peale jalatrenni on keha tavaliselt kõige rohkem vett kaotanud. Samuti on suvi ja talv täiesti erinevad higistamise poolest.. mäletan suvel päevi , kus võis higi peaaegu välja väänata särgi seest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oi eile ma keskendusin NIII kuidas suutsin tehnikale, v6tsin asja ylimalt rahulikult keskendunult ja tehniliselt, ei varastanud ja ei andnud endale järele, keskendusin eriti sellele, et vastavate harjutuste juures ei aitaks teised lihased treenitavatele lihastele kaasa!

See v6ttis higistama ja keha on täna kohe teise tunde omandanud <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×