Jump to content
gatekeeper

harjutused rühile

Recommended Posts

Tere!

just regasin ennast, kuna see väga asjalik foorum ja hulka targemaks saanud.

Käin nädalas vähemalt 2 korda jõusaalis. Tekkis sihuke küsimus, seoses oma rühiga, mis pole just kõige sirgem. Kas on miskeid harjutusi, mis aitaks rühti sirgemaks saada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seisa iga päev hommikul ja õhtul või kunas aega leiad,5 minutit seina vastas.Nii et õlad, kannad, tagumik ja pea on vastu seina...Mul endal oli ka selline probleem, nimelt parem õlg kippus ära vajuma ja rüht oli ka veidi vale, kasutasin sama valemit ja praeguseks on kõik korras :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seljaharjutused on kindlasti teretulnud. See võib olla tingitud ka sellest, et jõusaalis on tehtud liigselt rinnaharjutusi ja selg unarusse jäetud. Samuti tuleks teha rohkem harjutusi õla tagaosale. See tõmbab õlgu tahapoole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jöutõmme ja ja ikka vööga. nu ja kerekallutused alternatiivina voi vahelduseks raskustega

Noeitea, kõverale seljale teeb jõutõmme rohkem kahju kui kasu
!

sa ise tead kah mida räägid?

Muudetud kasutaja builder poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tundub et teab kyll!!!

kui selg on k6ver ja vend on algaja siis peab ikka t2istropp olema et talle j6ut6mmet soovitada!

see harjutus vajab v2ga korrekset sooritust et tervele seljale viga mitte teha, mida me siis k6verast r22gime!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jöutõmme ja ja ikka vööga. nu ja kerekallutused alternatiivina voi vahelduseks raskustega
Noeitea, kõverale seljale teeb jõutõmme rohkem kahju kui kasu
!

sa ise tead kah mida räägid?

Noeitea, ma olen näinud jõusaalis mingeid seppasi kellel kõver rüht ja jõtõmmet teevad ka marumööda, selg lausa rattana kõveras. Jõu, tervise ja ilu anatoomias oli selle kohta kirjas veel, et see põhjustab tõsiseid seljalülide vigastusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ot see kellel kaasündind kõver selg ei tohigi seljale harjutusi teha? teine asi kui valesti tehakse.......mina olen näinud noormehi kes valesti kükki teevad ja olen kohe ütelnud seda ja sinulgi seda vaja teistele öelda! see et noormehel jalad all kui nuudlid ,ei tähenda et ta ei tohi kükke teha !? ja teema algataja kahtlengi kas on selg sellises seisus ,et ainult oma saapa ninasi näeb

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

to gatekeeper, mis moodi see rühiviga välja näeb - õlad längus, aitab trapetsi treenimine, kael kõver - aitab harjutused kaelale jne.

Täpsusta oma probleemi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:unsure:

nii kuri asi pole, et oma saapaninasi aint näeks, aga õlad kipuvad ettepoole jääma(pole kunagi eriti rinnalihast treenind, nüüd teen miski 50 kiloga) ja selgroo ülemise otsa konti on suht näha kui selg nn tavaolekus suht kumer.õ

aga jõutõmmet teen küll kukla taha selja laise lisamiseks. kas õlgade tagaosa parim harjutus on kangiga kukla tagant üles lükkamine?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

seda et trapetsit vast ikka tee kui see va muhk üleval nähtaval,ajad lihastest tolle punni ja korras ,egas ju ei saa midagist teha kui selg sealt kõver ,olen ise ka sellist inimest näinud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

Kindlasti tuleks teha ka igasugu venitusharjutusi, need seljale väga hea :-)

JA ujumine kindlasti ja siis enamus seljaharjutusi v.a. jõutõmme ja harjutused mis selga rõhuvad.

Einz

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõige parem ravi on ujumine! Aga kui rühiga tõsised probleemid, soovitan ravivõimlemisest osa võtta :rolleyes: Ise käisin kunagi näiteks Maarjamõisa polikliinikus, 2 korda nädalas ja umbes 2 kuud...aitas igatepidi - vähemalt sirge olen nüüd :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×