Jump to content
atsetoon

kava ja muu

Recommended Posts

kannaksin teile oma kava ja muu ette, jõusaalis olen käinud u. 3 kuud. Hakkasin suht algusest kohe valku tarbima ja 1 kuu tagasi v6tsin kreatiini juurde.

Valguks on Whey1 ja kreatiin creatine Monohydrant vms.

Enda eesmärgiks pean lihtsalt reljeefsuse saavutamist, olen umbes 174cm pikk ja 64kg raske. Kui alustasin siis olin ikka suht rasvane vend, lihast polnud nähagi, nyyd on väljanägemine ikka suht muutunud.

Tahaksin siis teada, kas teen midagi totaalselt valesti, et areng ei pidurduks ning veel tahaksin teada, et mis valk järgmisena valida, selline millel hinna ja kvaliteet parim on.Muidugi v6iksite aidata ka kava kohendada.

Kava siis:

esmasp. rind ja käed

enne trenni 2 tl kreatiini

1) horisotaalpingil 4x 8-10 kordust

2)(ylesse poole kaldu pink)ylemine rind 4x8-10

3)horisontaalpingil lendamine 4x 10

4)scott-pingil biitsepsile 4x 8-10

5)biitsepsile istuds selg vastu seljatuge 4x 8

6)kõht 3x30

peale trenni 2spl valku

teisipäev:

2 tl kreatiini

1)bloki tõmbed selja taha (kõrvade kõrgusele 4x8-10

2)bloki tõmbed ette kitsas haardes 4x8

3)bloki tõmbed ette kõhu juurde 4x8-10

4) hantlite tõsted kõrvale õlakõrgusele 3x 10

5) hantlite tõsted ette õlakõrgusele 3x8

6)kangi surumine istudes sirge seljaga (ära kangi kõrvadest madalamale lase!)

7) alaselg 4x 15-20

Peale j6usaali umbes tunniajane kovpallitrenn

peale trenne 2spl valku

kolmap. jalg

enne 2tl kreatiini

enne jõusaali kehalise tund

1) säärele kikivarvule tõus 4x10

2) jalgade sirutused ette istudes 4x8-10

3) jalgade kõverdused taha kõhuli 4x8-10

4) 3x30 kõhtu

peale trenni 2spl. valku

neljap.

1 tund kossutrenni

reede,laup ja pyhap puhkan

Tänud k6igile aitajatele

Muudetud kasutaja atsetoon poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mis valk järgmisenaa valida?Kui see mõjub, miks sa seda vahetama pead? :o Kui aga ei mõju siis proovi jah midagi muud!

Kui reljeefi tahad, siis muuda korduste arvu 12-15 nt. ja ära tee väga raskete raskustega!

ja peale jõutrenni korvpall? soovitan need eraldi päevadel teha!

Ja triitsepsit üldse ei tee? tee ikka :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma annaks sellise vahemiku:

1-6 maksimaaljõud 100-85% maksimumist

6-12 lihasmass/põhijõud 85-50% maksimumist

10-15 algaja/tervisesportlane 50-20% maksimumist

12-15 jõuvastupidavus 50-20% maksimumist

20- lihasvastupidavus 20-0% maksimumist

:ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei saandki nüüd täpselt pihta... kuidas mõjub rohkem reljeefile ja kuidas rohkem jõudu tunda...

rasked raskused ja vähem võrdub jõud ning kerged raskused ja rohek võrdub reljeef?

aga rasked raskused ja vähem annavad ikka kah reljeef ja vastupidi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere atsetoon!

Ära jää kogu aeg lootma teiste tarkuste peale, vaid püüa ka ise rohkem analüüsida ja katsetada. Siin on erinevaid tarkasid koos ja kui sa teraselt jälgid, siis mitu meest räägivad täiesti vastupidist juttu.

Mina alustaksin reljeefi saavutamiseks ennekõike eesmärgist. Kas sa tahad ennast ajada reljeefsemaks või reljeefseks? Siin on suur vahe, sest kui reljeefsemaks, siis ei ole sul oma praeguses treeningus vaja oluliselt midagi muuta, kuna alguses tuleb kuni esimese aastaga see lihas nagunii päris kiiresti nähtavale. Kui ma 15 aastaselt jõusaalitreeningutega alustasin, siis esimesed 2-3 aastat ei kasutanud mitte ühtegi toidulisandit ega energiajooki, aga ometi olin väga kuiv ja heas vormis. Ilmselt vanus oli õige ja treening oli piisavalt intensiivne.

Kui aga tahad saada ennast näiteks võistlusvormi, siis pead oma treeningus, toitumises ja kõiges muus sellega seonduvas tegema mitmeid põhjalikke muudatusi. Võistlusvormiga on küll nii, et seda ei ole mõtet kogu aeg hoida, vaid see tehakse ainult teatud ajahetkeks.

EDU!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere atsetoon!

Ära jää kogu aeg lootma teiste tarkuste peale, vaid püüa ka ise rohkem analüüsida ja katsetada. Siin on erinevaid tarkasid koos ja kui sa teraselt jälgid, siis mitu meest räägivad täiesti vastupidist juttu.

Mina alustaksin reljeefi saavutamiseks ennekõike eesmärgist. Kas sa tahad ennast ajada reljeefsemaks või reljeefseks? Siin on suur vahe, sest kui reljeefsemaks, siis ei ole sul oma praeguses treeningus vaja oluliselt midagi muuta, kuna alguses tuleb kuni esimese aastaga see lihas nagunii päris kiiresti nähtavale. Kui ma 15 aastaselt jõusaalitreeningutega alustasin, siis esimesed 2-3 aastat ei kasutanud mitte ühtegi toidulisandit ega energiajooki, aga ometi olin väga kuiv ja heas vormis. Ilmselt vanus oli õige ja treening oli piisavalt intensiivne.

Kui aga tahad saada ennast näiteks võistlusvormi, siis pead oma treeningus, toitumises ja kõiges muus sellega seonduvas tegema mitmeid põhjalikke muudatusi. Võistlusvormiga on küll nii, et seda ei ole mõtet kogu aeg hoida, vaid see tehakse ainult teatud ajahetkeks.

EDU!

Bodybuilding, mulle meeldib see sõna rohkem, on väga individuaalne ja sellepärast ka palju üksteisele risti vastupidiseid arvamusi. Aga selles on sul õigus, et tuleb rohkem analüüsida ja katsetada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
atsetoon... kas see whey1 on aitand kaasa kah ja mõjunud?... kaalun kah selle ostmist...

no ma ei ole ilma selleta treeninud, seepärast täpselt öelda ei oska.

samal ajal minuga hakkas veel teine tyyp, kes oli must suht kapim j6usaalis käima. Temast olen biitsaga näiteks mööda läinud :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
atsetoon... kas see whey1 on aitand kaasa kah ja mõjunud?... kaalun kah selle ostmist...

no ma ei ole ilma selleta treeninud, seepärast täpselt öelda ei oska.

samal ajal minuga hakkas veel teine tyyp, kes oli must suht kapim j6usaalis käima. Temast olen biitsaga näiteks mööda läinud :ph34r:

Toitulisanditest on ka palju tähtsamad asjad-geenid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×