Jump to content
kakur007

Ei j6ua

Recommended Posts

tegelt ma mõtlen et äkki ei jõua sellesmõttes hommikul süüa et vaja kooli või tööle minna( et ajaliselt ei jõua).. kui ma õieti aru sain siis parim lahendus on 10 minni varem ärgata ja putru süüa .. 5 min tegemine 5 söömine .. :)

Muudetud kasutaja PuReSuruja poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihas ei kasva kui valku ei saa.Kõige tähtsam söögikord on hommikusöök.Öösel pole keha valku saanud ja hommikul on valgud hädavajalikud.

Lihtsalt pead jõudma hommikuti süüa, sest muidu ei hakka sa kunagi kasvama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hmm, ma ka ei söö hommikul, kuid kui see nii oluline on, siis vist peab sööma.

Nimelt hakkab mul peale hommikusööki keerama sees, ning selle vältimiseks ei söögi.

Mul oli ka niimodi. Võtsin naabri nõu kuulda ja hakkasin iga hommik 20 minutit enne söömist supilusikatäie mett võtma + klass vett, probleem kadus pea nädala jooksul.

Hommikusöök peaks sisaldama suht palju süsivesikuid, seega ei sobi hommikuks valgu sheik.

Muudetud kasutaja Acid poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kakur007 võiks nüüd jah sõna võtta ja öelda mismõttes ta ei jõua, kas ajaliselt või ei mahu sisse. Mul on ka närb isu hommikul, no ei mahu sisse lihtsalt, osadel inimestel ongi selline füsioloogia, ei ole mõtet ajada sellist juttu et PEAD ajama biifsteegi ja kilo putru näost sisse, pigem siis tõesti asendada see valgusheigiga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×