Jump to content
dopingukytt

noor kulturist

Recommended Posts

Nii... usu või ära usu saates näidati kunagi paar aastat tagasi mingit väikest ameeriklast kes oli väga arenenud. Nüüd võib ta olla umbes 14 aastane. Oleks vaja ta nime teada ;). perekonnanimi oli vist venepärane :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii... usu või ära usu saates näidati kunagi paar aastat tagasi mingit väikest ameeriklast kes oli väga arenenud. Nüüd võib ta olla umbes 14 aastane. Oleks vaja ta nime teada ;). perekonnanimi oli vist venepärane :(

Mul oli kunagi olemas TV-rip saatest "60 minutit" , kus räägiti sellest poisist. Igatahes nagu ma aru sain on ta kulturismiga lõpparve teinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

peale Free vajutamist tuleb see ja rohkem ei oska ma midagi teha. ???

-------------You have requested the file Dr._Phil.wmv (39216706 Bytes). This file has been downloaded 92 times already.

IMPORTANT: Download-accelerators are only supported with a PREMIUM-Account!

You (217.159.144.154) have requested 39216 KB in one hour. Want to download more?

Get your PREMIUM-Account now! Many advantages! Instant access!-----------------

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
peale Free vajutamist tuleb see ja rohkem ei oska ma midagi teha. ???

-------------You have requested the file Dr._Phil.wmv (39216706 Bytes). This file has been downloaded 92 times already.

IMPORTANT: Download-accelerators are only supported with a PREMIUM-Account!

You (217.159.144.154) have requested 39216 KB in one hour. Want to download more?

Get your PREMIUM-Account now! Many advantages! Instant access!-----------------

Proovi uuesti..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei trenni pidi edasi tegema aga enam ei tarbi steroide ja jõusaali ei tee nii kõhulihaseid ja kätekaid teeb ikka et six pack ära ei kaoks.16 aastaselt pidi vast edasi treenima :)

vähemalt nii sain aru..

Muudetud kasutaja j6ujunn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei trenni pidi edasi tegema aga enam ei tarbi steroide ja jõusaali ei tee nii kõhulihaseid ja kätekaid teeb ikka et six pack ära ei kaoks.16 aastaselt pidi vast edasi treenima :)

vähemalt nii sain aru..

Mis kuradi steroide? Kõik proovid tulid ju tagasi negatiivselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See peaks vist olema 4D? Eelmine nädal olevat olnud Atkinsi Dieedist. Oleks tahtnud näha, kuid magasin maha. Selles saates käsitletakse tihti huvitavaid teemasid, tasub silma peal hoida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×