Jump to content
mikk2000

harjutus algajate kavas

Recommended Posts

Kas algajate kavas saaks asendada mõne teise harjutusega 'Jalgade kõverdamine kõhuli trenazööril' ? Ma ei tea, kas mul tehnika vale, aga väga vastik on seda harjutust teha. Mingi nõks käib reie tagaosast läbi iga korduse peal ja jõuan mingi 5-10 kg-ga seda üldse teha ainult... :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jalapressil koosjalad aluse ülemises servas, mõjub hästi tuharale ja reie tagaküljele, siis veel ettekallutused kangiga (kang turjal, jalad põlvest veidi kõverdatud), kuid ettevaatust - selg sirge ja raskused mitte suured! :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas algajate kavas saaks asendada mõne teise harjutusega 'Jalgade kõverdamine kõhuli trenazööril' ? Ma ei tea, kas mul tehnika vale, aga väga vastik on seda harjutust teha. Mingi nõks käib reie tagaosast läbi iga korduse peal ja jõuan mingi 5-10 kg-ga seda üldse teha ainult... :blink:

Kui saad 5-10 kiloga korralikult teha, siis teegi 5-10 kiloga. Ise teen ka väikse raskusega, peaasi, et lihas oleks kurnatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
osadel Arcomani jalamasinatel on eelduseks kahe põlve olemasolu :blink: Ehk siis teatud pikkusega inimesel ei ole võimalik seda kasutada.

Minu teada enamikel inimestel ongi 2 põlve, pikkusest sõltumata. :ph34r:

Muudetud kasutaja hawker poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas algajate kavas saaks asendada mõne teise harjutusega 'Jalgade kõverdamine kõhuli trenazööril' ? Ma ei tea, kas mul tehnika vale, aga väga vastik on seda harjutust teha. Mingi nõks käib reie tagaosast läbi iga korduse peal ja jõuan mingi 5-10 kg-ga seda üldse teha ainult... ;)

Kui saad 5-10 kiloga korralikult teha, siis teegi 5-10 kiloga. Ise teen ka väikse raskusega, peaasi, et lihas oleks kurnatud.

Ei saa korralikult teha, 5-10 kg-ga jõuan 'mustalt' teha

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×