Jump to content
IN4R3K

Õlaringid raskustega

Recommended Posts

Tere, kas õlaringid raskustega tõesti rikuvad õlgi? Ise olen teinud mõlemas käes 25kg kettaga ringe ja kõik on ok olnud. Kuid täna just mainiti, et parem oleks kui ei teeks neid. Kas keegi veel teadlikult teeb õlaringe raskustega või peaks samuti kehitusi hakkama tegema?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere, kas õlaringid raskustega tõesti rikuvad õlgi? Ise olen teinud mõlemas käes 25kg kettaga ringe ja kõik on ok olnud. Kuid täna just mainiti, et parem oleks kui ei teeks neid. Kas keegi veel teadlikult teeb õlaringe raskustega või peaks samuti kehitusi hakkama tegema?

Mida sinu arvates õlaringid andma peaks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paljud on minu tähelepanekute järgi asunud neid tegema, et trapetsi ja õlalihased korralikult iga nurga alt läbi töödelda. Aga mul on tunne, et nimetatud lihaste tööülesannetega ei olda just sinapeal ning oma rotaatormanseti tervisest ei teata samuti midagi.

Teema-algataja - soovitan tõesti see nali ära lõpetada kuni sul veel funktsioneerivad õlad on. :D

Trapets on nii tugev lihas, et selle treenimiseks läbi sellise liigutuse on need 25kg jubinad küll liiga väiksed. Samas on see raskus piisavalt suur, et ülejäänud pisemad lihased õlgades liiga suure koormuse alla panna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda ringitamist tõesti juba ammu ei soovitata. Pealegi õlalihastele ei anna see harjutus suht midagi.

Kõik oleneb tasemest. Kui teha korralikult pikk seeria ja kontraktsiooni paar sek hoida, saab ka 25stega alguses väga hea trapetsitrenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selge, sain oma vastuse. Ühesõnaga teen muid harjutusi trapetsile 3 kuuga ei anna mingist tasemest veel rääkida, näiteks rinnalt surumist teen tsipa rohkem kui enda kehakaaluga 70kg. :)

Muudetud kasutaja IN4R3K poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selge, sain oma vastuse. Ühesõnaga teen muid harjutusi trapetsile 3 kuuga ei anna mingist tasemest veel rääkida, näiteks rinnalt surumist teen tsipa rohkem kui enda kehakaaluga 70kg. :)

Kui sa oled veel suht algaja siis nagu Gmaster ütles - pikad seeriad korraliku tunnetuse ja kontraktsiooni hoidmisega ning see 25kg käe otsas on igati pandav raskus. Lihtsalt piirdu trapetsi puhul üles-alla liikumissuunaga. Ehk proovi õlgadega kõrvu puudutada. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×