Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Kaua see soksi dieet muidu kestma peaks?

Võib-olla 3 päeva, kui näen, et see tõesti toimib, aga kui rohkem kannatust ja viitsimist on, siis proovin 1 nädala katsetada. Siiani olen täna söönud umbes 150 gr šokolaadi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

öööööööööööööööööööööööööööö

Piimasokolaadi süües võid tõenäoliselt mingist dieedist und näha. Ikka hea ja mõru peab olema. Tule ikka fitshopist läbi ja võta mõned kakaonibsid või kakaovõi ja siis proovi uuesti kaalu langetada. Selle magus karlfatseri võid mulle tuua, sealt saab ainult häid tühje kaloreid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

öööööööööööööööööööööööööööö

Piimasokolaadi süües võid tõenäoliselt mingist dieedist und näha. Ikka hea ja mõru peab olema. Tule ikka fitshopist läbi ja võta mõned kakaonibsid või kakaovõi ja siis proovi uuesti kaalu langetada. Selle magus karlfatseri võid mulle tuua, sealt saab ainult häid tühje kaloreid.

Jutt ei käi mingisugusest lodevast IT-spetsialistist, vaid ikkagi spordipoisist, kes kolmandat aastakümmet regulaarselt sporti teeb ning kelle ihu on ilmselt lõdvikute omast natuke erinevam. Kuni 500 grammi päevas on ikkagi äärmiselt väike toidukogus- olgu see siis kasvõi vahukoor himself ning oma varasematest dieetidest tean, et šokolaadist võib olla veelgi põnevama koostisega toiduaineid, millega on tehtud näiteks absoluutse Põhjamaade meistri vorm 2 aastat tagasi... Püüame uuesti asjad lahti rääkida- see katse on minu enda jaoks ning antud hetkel mind absoluutselt ei koti, mida teised arvavad, kes ise sellist asja läbi ei ole proovinud. Ei ole minu stiil massidega kaasa ulguda ja trummi lüüa. Parem jälgige selle esperimendi kokkuvõtteid ja kui ei meeldi, siis ärge vaadake! B)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui Sa sellega reaalselt mingit tulemust saavutad ja hulluks ei lähe, siis proovin mina järgmisena.

Katsetama peabki.

Mul on koguaeg selline shokolaadi isu, et jube. Viimasel ajal olen hakanud 30 minutit enne trenni selline 30 grammi mõnusat piimashokolaadi sööma. Mulle tundub, et mõjub nagu Sinule igasugused pulbrid. Energiat nii mis kole. Ma annan muidugi aru, et seal peale energia midagi muud kasulikku ei ole. Aga igal juhul trenniväsimust enam ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui Sa sellega reaalselt mingit tulemust saavutad ja hulluks ei lähe, siis proovin mina järgmisena.

Katsetama peabki.

Mul on koguaeg selline shokolaadi isu, et jube. Viimasel ajal olen hakanud 30 minutit enne trenni selline 30 grammi mõnusat piimashokolaadi sööma. Mulle tundub, et mõjub nagu Sinule igasugused pulbrid. Energiat nii mis kole. Ma annan muidugi aru, et seal peale energia midagi muud kasulikku ei ole. Aga igal juhul trenniväsimust enam ei ole.

Vot korralik postitus! Probleem ongi selles, et kõik, kes esimese hooga kisendavad, ei viitsi eriti ise süveneda ja ei ole neil ka julgust ise järgi proovida. Kell on juba üle 16:00 ja mina olen päevas ainult 170 grammi söönud. Samas olen energiat kulutanud päris palju ning pikk ning väsitav õhtu on veel ees! Sellise dieediga olen ilmselgelt igas elemendis miinustes ning mingisugust rasvumist ei ole sellest programmist minu puhul kindlasti oodata. Kellele meeldib tume šokolaad, siis see oleks ilmselt katsetamiseks kordades parem! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre soovin sulle palju õnne tütre sünni puhul, olin nagu tead ära ja teen lihtsalt seda nüüd! Jah alles see oli kui juhtisin, sinu ees lastega 2:0 ja nüüd vana kukkus paugutama 2:2 (ja üks veel kauba peale ka 2,5:2 - sinu kasuks)... :D Viigi saamiseks pean vist lapsendama ja kui võita tahan ,siis peab kohe tööle hakkama ... :D

Kõvadel meestel pididgi tütred olema.... ;)

No näed siis! Tasa sõuan-kaugele jõuan! Suured tänud Otile õnnesoovide eest! Eks rõõmu on lastest päris palju ja hea näide tänasest õhtust, kus kasupoeg oli jõuluvanale sellise põneva teate jätnud. Ma ei teagi, kuidas ma selle majaprobleemi lahendan :rolleyes:

post-50-0-84835700-1353357201.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No näed siis! Tasa sõuan-kaugele jõuan! Suured tänud Otile õnnesoovide eest! Eks rõõmu on lastest päris palju ja hea näide tänasest õhtust, kus kasupoeg oli jõuluvanale sellise põneva teate jätnud. Ma ei teagi, kuidas ma selle majaprobleemi lahendan :rolleyes:

post-50-0-84835700-1353357201.jpg

No igastahes Poola litsid pidid maanteede ääres olema, et siis selline treiler maantee ja metsa ääres?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tee dieedi osas enne-pärast vormipildid ka ;)

Viimased 24 tundi olen rämedalt haige olnud. Täna ei ole midagi söönud- ainult natukene joonud. Palavik on samuti ja tundub, et mingi viirus ründas mind täpselt sellel ajal kui katsetasin oma dieetprogrammi. Päeval oli kehakaal juba 83,2 kg ja ilmselt kukub veelgi. Erakordselt kehva on olla! :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kiiret paranemist, pill põske ja ilmselt täna lapsevalves ei ole, haige kere vajab ravimist.

Mis ei tapa- teeb tugevamaks! Perenaine andis mingit imerohtu, mis eluvaimu sisse tagasi tõi! Nüüd sõin ära 2 tuunikalakonservi aedviljadega ja päris hea on olla! Loodetavasti läks selleks korraks mööda :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

21. november 2012

Niisiis, eile olin terve ööpäeva päris korralikult haige, aga sellele vaatamata andsin õhtul veel CXWORX trenni. Täna varahommikul käisin ka bodypumpi tundi andmas ning haigus oli nagu käega pühitud. Täna tekkis idee bodypumpis rinnalihase harjutust teha hantlitega lendamisena. Muidu peaks seal olema kangiga surumine, aga mina tegin hantlitega lendamist ning soovitasin ka oma õpilastel proovida. Tuleb tunnistada, et väga hea vaheldus oli ning paar inimest pärast tundi veel tänasid selle projekti eest! Ise kasutasin täna kergeid hantleid, aga järgmises bodypumpis tahaksin rinda teha juba suuremate hantlitega. Soovitan kõigil teistel bodypumplastel ka proovida!

Šokolaadidieediga praegu küll enam ei jätka ja juba ainult šokolaadile mõtlemine ajab südame pahaks. See üleeilne šokolaad tuli minust eile välja küll ansambel Pasadena kontserdil, küll onu Roobertiga. Täna tegin endale piimaga HERA80(karamelli) ja WHEY3(vanilje) kokteili ning kohe päris hea on olla! PUMP+ ja JOINT+ läksid ka enne trenni ning elu nagu lill!

Kehakaal oli eile korraks 82 kg, hetkel 83 kg- nii kerge ei ole ma sellel aastal olnudki.

Pean vaikselt plaani lähitulevikus alustada ka jõutreeningutega, aga iga asi omal ajal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

...ma juba ammu ootan, kuna saalis kuuma andma hakkad :)

Kardan, et Eedeni jõusaali ei jõua, aga igal pool mujal on ka võimalik improviseerida :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üle pika aja Eesti rahvale üks hea uudis! Selles suhtes, et üks hea uudis ja üks halb uudis. Paljudele lapsepõlvest armsaks saanud kolm vahvat sõpra: Kingpool, Muhv ja Sammalhabe on jälle tegutsema hakanud ja seekord avastati nende toimetamised USA-s, Ohio osariigis. Paraku ameeriklased ei tea, et tegemist on selliste suurte Eesti staaridega ning kõik kolm meest läksid oma tegemiste pärast vangi. Kes teab- äkki nosisid mõne mürgimarja Sammalhabeme habemetuustakast et selliseid lolluseid planeerima hakkasid. :rolleyes:

Uudis: http://www.postimees...nud-anarhistid/

post-50-0-17379400-1353504353.jpg Sellised on nad siis tänapäeval

Sellised olid nad meie lapsepõlves:

post-50-0-96244700-1353504358.jpg

post-50-0-57456100-1353504370.jpg

Veel hiljuti olid nad sellised:

post-50-0-17439700-1353504363.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hr gmaster saigi endale täna uue särgi ja mehe silmades oli näha allasurutud rõõmupisar. Ta oli sellisest särgist unistanud kogu oma teadliku elu! Rõõmustage koos temaga! :)

post-50-0-58656300-1353533234.jpg

post-50-0-95488300-1353533102.jpg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Inimene sai lõpuks särgi selga, muidugi on rõõmus.

Vähi vaeseke on ikka topless, vaata ta profiili pilti ja allkirjas olevat reklaami.

Nagu öeldakse, pagari lapsed näljas, kingsepa lapsed paljajalu..

:lol:

Muidu väga huvitava lõikega särk - tavaliselt mul jääb just õlavarrest kitsaks, sellesse mahtusid õlad ja biitsad rahulikult sisse, rind ei tahtnud väga mahtuda.. peab vist mingid lõhikud sisse lõikama..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vähi vaeseke on ikka topless, vaata ta profiili pilti ja allkirjas olevat reklaami.

Nagu öeldakse, pagari lapsed näljas, kingsepa lapsed paljajalu..

:lol:

Muidu väga huvitava lõikega särk - tavaliselt mul jääb just õlavarrest kitsaks, sellesse mahtusid õlad ja biitsad rahulikult sisse, rind ei tahtnud väga mahtuda.. peab vist mingid lõhikud sisse lõikama..

Vähil pole sellepärast särke, et ta jagab need laiali :D Vanasõnagi, et anna tagumik sõbrale, ise pead läbi ribide sittuma.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vähi vaeseke on ikka topless, vaata ta profiili pilti ja allkirjas olevat reklaami.

Nagu öeldakse, pagari lapsed näljas, kingsepa lapsed paljajalu..

:lol:

Muidu väga huvitava lõikega särk - tavaliselt mul jääb just õlavarrest kitsaks, sellesse mahtusid õlad ja biitsad rahulikult sisse, rind ei tahtnud väga mahtuda.. peab vist mingid lõhikud sisse lõikama..

Head mehed! Kingitud särgi rinda ei vaadata! Sa peaksid lihtsalt rohkem oma karvast ihu raseerima ja riided lähevad paremini selga! Vajadusel kasuta libestit :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Head mehed! Kingitud särgi rinda ei vaadata! Sa peaksid lihtsalt rohkem oma karvast ihu raseerima ja riided lähevad paremini selga! Vajadusel kasuta libestit :P

Ei ütle midagi halba, särk on aus ja leiab kindlasti väärika mortalkombati fänni :)

Niiet su väikse õmblustöökoja hiina tädikesed ja lapsed pole asjata vaeva näinud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ütle midagi halba, särk on aus ja leiab kindlasti väärika mortalkombati fänni :)

Niiet su väikse õmblustöökoja hiina tädikesed ja lapsed pole asjata vaeva näinud :D

Jah, hiinlased on tublid :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×