Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

13.november 2012

Aeg muudkui lendab! Minu noorem tütar on nüüd juba ühe päeva vanune! Siin sünnitusmajas on neid pisikesi palju ja igav ei ole kellelgi. Eks me kõik oleme sellised olnud ja põnev vaadata ühe pisikese inimese arengut. Kindlasti tahan filmida kui vanem õde nooremaga kohtub. Arusaadav, et kui neil on vähem kui 2 aastat vanusevahe, siis tulevikus hakkavad nad koos olema nagu sukk ja saabas. Loodetavasti avastavad vanamehega 7-8 aasta pärast kalapüügivõlud, aga teiste hobidega ei tahaks ma neid hetkel siduma hakata- aega on selles suhtes palju! Mina olen nüüd mõned päevad spordisaalist eemal ja maiustan haiglatoitudega ning tunnen ennast nagu nuumasiga- nosin seda, mis ette antakse ja magan. Vahepeal kergendan keha, kohendan pesa ja hakkan jälle sööma. Mõnus rahu on hinges! Nüüd on mul aega olnud netis ringi liikuda ja just leidsin youtubest väga huvitava muusikaprojekti koos päris huvitava videoga:

Pisitütrest ka uus pilt:

post-50-0-07606200-1352824309.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatasin just erinevaid videosid võitluskoertest ja kuna mul endal ka üks selline elukas, siis see teema on mulle eriti hingelähedane. Minul endal on küll bullterjer, aga uurin ka bitbullide tegemisi ning leidsin sellise ulmevideo. tean, et selliseid elukaid treenitakse spetsiaalselt lisaraskustega jne, aga oleme ausad- siin on keegi emakesele Loodusele käe ette pannud ja keemiavaldkonnas koeraga kõvasti vaeva näinud. Täiesti ulme!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meenus kohe see koer:

muscle-dog.jpg

Aga sellel koeral on mingi geneetiline "viga", et ta nii lihastes ja kuiv on :D.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meenus kohe see koer:

muscle-dog.jpg

Aga sellel koeral on mingi geneetiline "viga", et ta nii lihastes ja kuiv on :D.

Ma olen seda pilti näinud, aga videot mitte ning kahtlen selle pildi originaalsuses. Videos oli jällegi see lihaste töö liiga reaalne. Sellest loomast on veel mõned videod youtubes ja tundub, et elukas on mingi kulturisti lemmikloom. Seal vedeles videos kangikettaid ja muud jõusaalivarustust. Ilmselt kutsa sööb peremehega ühest kausist ka ja kui vaja, siis väike süst ka lihase turgutamiseks :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas ohtlik pole kui kodus bullterjer ja väiksed lapsed?

Kui koer on õpetatud ja sotsialiseeritud, siis ei ole mitte ükski tõug enda pereliikmetele ohtlik. Väikeseid lapsi hoitakse eriti, sest koer tunnetab, et tegu on ''kutsikaga''.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×