Jump to content
elari

Probleem jalgadega

Recommended Posts

Käin Revalis, nelja päeva kava, toitun korralikult jne. Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida. Nimelt on mul mõlemal jala säärel luuümbrisepõletik (kindlasti nii mõnigi teab, mis see on). Viimase kahe kuuga on asi nii hulluks läinud, et ei saa isegi enam soojendusjooksu teha, rääkimata aeroobsest treeningust. Ainuke asi, mida teha kannatab, on velotrenazhooril sõita.

On kellelgi kogemusi antud paranähtusega? Kuidas seda ravida (paluks mitte anda soovitusi stiilis "Sa pead jalgu puhkama koguaeg!")? Milliseid harjutusi soojenduseks teha? Milliseid harjutusi aeroobse ja rasvapõletuse treeninguks teha?

Päikest,

Elari

:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On olnud probleem ja selle ravimine võtab kaua aega- ise ravisin Fastumgeli ja Ibumetiniga, kuid soovitan esmalt ikka arsti juures ära käia. Kui sul valu järgi annab, siis kerge jooks maastikul. Kuid ratast ja ergomeetrit peaksid saama teha! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitaks ka arsti poole pöörduda, kuid omast kurvast kogemusest võin öelda, et väga ettevaatlik tuleb olla igasuguse operatsioonile mineku jutu suhtes.

Vältida jalgade põrutamist, sõita rattaga jms. Alati pärast treeningut korralikult venitada! Venitada võiks isegi 2-3 korda päevas. Vähemalt nii mulle arsti poolt omalajal soovitati. Arstiks oli meie möllumehest-poliitikuhärra Toomas Tein.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nimelt on mul mõlemal jala säärel luuümbrisepõletik (kindlasti nii mõnigi teab, mis see on).

Hmmm...mina ei tea, aga tahaks teada. Ja jutt ei ole nüüd kiusu pärast, vaid mind lihtsalt huvitavad igast asjad. Kui viitsid võiksid sellest natuke kirjutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul on sama asi. Enne jooksmist seon mõlemad jalad tugevalt elastiksidemega. Pärast jäägeeli. Regulaarselt määrin Voltareniga ja võtan Ibumaxi. Jooksen pehmel pinnasel. Sellegipoolest ei anna valu järgi.

Esmaspäeval lähen arstile. Olen kuulnud, et tehakse laserravi.

Muide Jane Salumäel oli sama asi, tal opereeriti...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihasepõletikud tuleb võimalikult ruttu terveks ravida,vastasel juhul nad võivad muutuda kroonilisteks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No minul juba ongi krooniline, ma arvan, aastaid maadlen juba selle probleemiga. Sel aastal hakkasin sagedamini jooksmas käima. Muidu on suvel olnud jalgratas ja talvel suusk.

Eks ma annan teada, mida arst ütleb, kuidas ravitakse...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×