Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Puulõhkumisega meenub, kuidas ma juba noore ja tugeva mehena olin veel koolipoisina lisa teenimas mingis maakohas ja olin kõva puulõhkumisäss jämeda käega ja kirves oli ikka korralik vanakooli raske tööriist, mida hoidsin kahe käega ja andsin tuld. Ja siis mingi suvaline vanamutt tuli kuskilt kõrvaltalust veel jämedama käega ja oleme ausad- 3 korda suurema kerega ning demostreeris mulle kui amatöörile, kuidas ta seda sama kirvest ühes käes hoidis(prsse, minu käelaba oli selle eluka kämblast 2 korda väiksem!) ja teise käega pakku ning lammutas paku puru paari sekundiga. No oleme ausad- see oli löök alla poole vööd. Me võime jõusaalis ju kõvad mehed olla ja 200 kg suruda, aga sellist loomajõudu meil ei ole! :rolleyes:

Lohuta ennast sellega, et igal jõul on vastujõud. Kui vanamutil oleks tera varre otsast ära lennanud piki laupa nagu on juhtunud paremateski peredes, siis selle loomajõuga oleks ta ilmselt otse sigade ette rännanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lohuta ennast sellega, et igal jõul on vastujõud. Kui vanamutil oleks tera varre otsast ära lennanud piki laupa nagu on juhtunud paremateski peredes, siis selle loomajõuga oleks ta ilmselt otse sigade ette rännanud.

Krt, kusjuures ta oli tömbi kirveteraga isegi korra pähe saanud, ravis ennast paar päeva ja jätkas tegevust! Need on surematud! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii talgud peetud ja tulemused selgunud....võitis suurpere, kes saab talveks küttepuud! ;) Aga meie omavahelise võistluse võitis Argo. No see mees peab küll ala vahetama nagu ma kohapeal oma kommentaaris ütlesin... :D Odavam oleks Aderile puude lõhkumise eest palka maksta kui metsaveok osta.... :D Argo tassib süles välja ka, sealt kust traktor läbi ei tule.... :D

Kolm pakku löödi sodiks alla minuti pakun, ma küll aega ei võtnud, kuid sain ühe jändrikuga hakkama kui Ader hakkas puid riita laduma... :D Aga FISKARSI kirveste kiitmisega ma kitsi ei ole, minu puulõhkumise mälestused jäävad rohkem sinna 15 -20 aasta tagusesse aega ja siis oli ikka igavene tegu nende kirvestega, vaata et otsast pea minema ei lenda jne. Nüüd lasid nagu võinoaga suuri pakke ja imestasid et kui kerge on lüüa...ei ole midagi aeg on ka selles vallas edasi läinud ja väliselt kirves nagu kirves ikka, kuid tööd teeb paremini. Hakka või hobikorras käima lõhkumas.... :D Õige pea loodetavasti ka erinevates meediaväljannetes pildimateriali kohapeal toimunust. Tore ettevõtmine, teinekordki lähen kui kutsutakse. ;) Midagigi kasuliku teinud päeva jooksul... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hack tuli küll kuidagi väga kergelt, järgmisel raskel jalapäeval taas rexi oodata :)

No 210 pole ju raskus ka.... :D Tundub jah et sinna jäi veel midagi sisse, tavakükk oli küll kõik mis sees oli, sinna varu ei jäänud. Loodetavasti õnnestub järgmine kord hackis ehk ületada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii talgud peetud ja tulemused selgunud....võitis suurpere, kes saab talveks küttepuud! ;) Aga meie omavahelise võistluse võitis Argo. No see mees peab küll ala vahetama nagu ma kohapeal oma kommentaaris ütlesin... :D Odavam oleks Aderile puude lõhkumise eest palka maksta kui metsaveok osta.... :D Argo tassib süles välja ka, sealt kust traktor läbi ei tule.... :D

Kolm pakku löödi sodiks alla minuti pakun, ma küll aega ei võtnud, kuid sain ühe jändrikuga hakkama kui Ader hakkas puid riita laduma... :D Aga FISKARSI kirveste kiitmisega ma kitsi ei ole, minu puulõhkumise mälestused jäävad rohkem sinna 15 -20 aasta tagusesse aega ja siis oli ikka igavene tegu nende kirvestega, vaata et otsast pea minema ei lenda jne. Nüüd lasid nagu võinoaga suuri pakke ja imestasid et kui kerge on lüüa...ei ole midagi aeg on ka selles vallas edasi läinud ja väliselt kirves nagu kirves ikka, kuid tööd teeb paremini. Hakka või hobikorras käima lõhkumas.... :D Õige pea loodetavasti ka erinevates meediaväljannetes pildimateriali kohapeal toimunust. Tore ettevõtmine, teinekordki lähen kui kutsutakse. ;) Midagigi kasuliku teinud päeva jooksul... ;)

Ma arvan, et Ader harjutas kõvasti. Minagi olen suvel kalastus- ja seenerännakutel kuulnud metsas toksimist ja võimalik, et hr Ader tegi salatrenni! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pigem peaks nende vanematele neid loenguid tegema.

PS. Ilusad kükid :)

Teeks kõigile, kui vaid jutule saaks....ega see üldine harimine ni itoidu kui toidulisandite vallas on üks minu missioone olnud ja jätkame seda tegevust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et Ader harjutas kõvasti. Minagi olen suvel kalastus- ja seenerännakutel kuulnud metsas toksimist ja võimalik, et hr Ader tegi salatrenni! :P

Väga võimalik, sest kulturismi ei ole ta enam laval käinud, kogu ettevalmistus oli vähemalt tulemuse järgi küll suunatud raiumise kõvale esitlusele... ;) ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa ka igale poole jõuad, aga noh kes palju teeb see palju ka jõuab!

Kuidas õhtul rind läks peale päevast puutööd?

Kohe räägin.... ;)

Kõigepealt alustasin täna oma reklaamikampaaniaga ja sellega kutsun üles inimesi Revalisse sportima tulema.... :D

Siin siis plakat, ma eeldan et tänavapilti peaks midagi ka tulema. Loodan ,et nii mõnigi mu blogi lugeja selle tee jalge alla võtab.

post-22-0-59222000-1346265384.jpg

Trenn tegin soojaks 20 min ratast ja siis suruma, kuna eelmisel korral tuli 5x5 145 kg ja ega see kerge ei olnud, siis lisasin täna 2,5 kg ja alustasin siis 147,5kg.

90/10, 120/5, 147/5, 147/5, 147/5 - siin pidi Siim natuke aitama viimast kordust edasi 147/4, 147/4 viimane kordus ka väikse abiga. Seega järgmine kord lasen sama raskusega.

Kaldping smithil 125/5, 125/5, 125/4, 125/4, 125/4 - siin ka 2,5 kilo raskem kang, kuid nagu näete igas seerias 5 täis ei tulnud, seega järgmine kord sama raskus.

Edasi lendamine hantlitega 19/10, 24/8, 28/5, 28/5

Eest ülestõmbed plokk 14/10, 17/8, 19/6 ,21plaati /6

Smithil õlasurumine 105/5, 105/4, 105/4, 105/4 -raskus suurem 2,5 kilo kuid 1 kordus ka seerias vähem

Prantuse surumine lamades

50/10, 60/6, 70/5

Viimaseks rööbaspuudel surumine lisaraskusega, see tuli võib öelda kõige paremini, kohe tundsin ,et kergem on teha. Vaadates kui palju ma alla tegin surumisi, siis tuli hästi, sest eelmine trenn tegin teda esimese triitsepsi harjutusena nüüd 2 na ja seeria selline 50kg/6, 50/6 ja 50/7 - see ka uus rekord.

Video ka sellest katsest.

,

Seega kokkuvõttes hea trenn, selge et pidevalt kaaluga alla liikudes, hommikul nägin juba numbreid 90,7 kilo ei saa ka loota et igas harjutuses ja igale lihasrümale juurde saab panna, seega olen rahul ja hea kui näitajad kasvõi säilivad dieedi ajal, siis on juba tegemist edasiminekuga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh väga kõva igatahes. Kaalulangus, puuraie, jõutrenn :)

See puuraidumine oli selle juures kõige väiksem trenn, pigem hea vaheldus kontoris istumisele.... ;) . Vaatasin nännikotti ka mis mull sealt näppu pisteti ja mul on nüüd kodus ka väike Fiskarsi kirka olemas... ;) Kui ainult linnas korteris midagi raiuda oleks, loodame et peretüli käigus käiku ei lasta.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas selle parkimisega on muidu seal Revalis, ma mõtlen kohtadega, kas mahub hoovi ära?

Kuidas selle parkimisega on muidu seal Revalis, ma mõtlen kohtadega, kas mahub hoovi ära?

Hetkel küll veel mahub ja majataga on tehtud ka linnaparkla - ma ei tea küll mis tingimustel ja kui palju seal parkimine maksab. Selge, et septembrist kogu saalitegevus aktiviseerub ja varasemate aastate põhjal oli kordi kus peale 17.30 saabujatele kõigile kohti siseparkla hoovis ei jätkunud, kuid usun et samasugune probleem on paljudes kesklinna klubides, ei tea et see mujal nö tasuta ka harjutajatele oleks, lihtsalt on soodam kui klubi liige oled.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas millalgi on oodata ka Oti hetkevormi pilte? :rolleyes:

Oo - kindlasti ega head vormi ei saa ju vaka all hoida...ehk võtan selle pildistamise ette eeloleval nädalavahetusel, sest eelmisel oli Reval kinni ja tahaks teha enam vähem sama valguse ja kauguse pealt, et muutused kui need üldse toimunud on oleksid võrreldavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tea mis värk see on aga kava ei toimi.... :D ainult 4 uut rekordit tänasel seljapäeval.... :D No ei ole minekut, peab vist hakkama treenerit vahetama.... :D

Kõigepealt nagu ikka soojendus 15 min ratast , peale seda

T - kangi tõmbed

85kg/6, 105/6, 125/6, 150/6, 155/6 - viimased kaks seeriat uued rekordid varem oli parim tulemus kevadel 145 kg x6. Seega 10 kiloga tegin üle.

Edasi lõuatõmbed lai haar lisaraskus 15kg/5, 15kg/5 , 20/5, 20/5

Siis kitsalt trenazööril tõmbed ülalt

100/8, 130/8, 160/6 , 195/6 - viimane ka uus rekod, eelmisel raskel selajpäeval tuli 190/5

Siis õlatagaosa trenazööril ja trapets smithil kang seljataga seal viimases seerias 227kg/7 mis ka uus rekord.

Olgu öeldud et tänane kaal oli palneeritust madalam 90,4 kilo seega ca 2 kilo on hommikuse kaalu järgi kaal langenud, kuid jõud mitte. Täna panin natuke toitu juurde, sest kipub liiga kiiresti langema.

post-22-0-09981500-1346357160.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas selle parkimisega on muidu seal Revalis, ma mõtlen kohtadega, kas mahub hoovi ära?

Peale 19. on samas alati ruumi olnud aasta läbi.

Ott lammutab ikka iga päev trenni teha, nagu näha. Järjest kuivem küll iga päevaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peale 19. on samas alati ruumi olnud aasta läbi.

Ott lammutab ikka iga päev trenni teha, nagu näha. Järjest kuivem küll iga päevaga.

Eks ma vahest ikka puhkan ka, kuid niikaua kui mina treenin on seal vaid mõni üksik tegija, tihti vaatan, et mul seal käsi veel teha, enne on juba selg või rind tehtud, tulevad inimesed trenni, ka tõsisemad tegijad ja lähevad enne mind veel minema ka... ;) Mulle kohati tundub, et tahetakse kuidagi kergelt seda arengut saama, mina ei ole kunagi osanud mitte treenida..... ;) Alla 3 tunni päevas ei tule praegugi....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks ma vahest ikka puhkan ka, kuid niikaua kui mina treenin on seal vaid mõni üksik tegija, tihti vaatan, et mul seal käsi veel teha, enne on juba selg või rind tehtud, tulevad inimesed trenni, ka tõsisemad tegijad ja lähevad enne mind veel minema ka... ;) Mulle kohati tundub, et tahetakse kuidagi kergelt seda arengut saama, mina ei ole kunagi osanud mitte treenida..... ;) Alla 3 tunni päevas ei tule praegugi....

Ega kõik ei jäksagi 3h täis gaasiga lasta :D nõrgemad praagitaksegi välja ja tulemus räägib enda eest

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks ma vahest ikka puhkan ka, kuid niikaua kui mina treenin on seal vaid mõni üksik tegija, tihti vaatan, et mul seal käsi veel teha, enne on juba selg või rind tehtud, tulevad inimesed trenni, ka tõsisemad tegijad ja lähevad enne mind veel minema ka... ;) Mulle kohati tundub, et tahetakse kuidagi kergelt seda arengut saama, mina ei ole kunagi osanud mitte treenida..... ;) Alla 3 tunni päevas ei tule praegugi....

Samas on ka teine äärmus, kes istuvad oma 2 h täis aga ei liiguta. Ise saan intensiivse trenni tunniga tehtud aga mõni mees teeb 10 seeriat kahe h jooksul ja ei pea isegi pessu minema, sest nahk ikka kuiv. :D

Dieedi ajal vist trennid pikemad ka tänu aeroobse suurendatud mahule?

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×