Jump to content
-TANK-

Jõhkrad käed

Recommended Posts

Kõige värdjamad käed.

#1 Paco Bautista (vaieldamatu esikoht)

500500668ad7966b1bc694046423.jpg

#2 Big Poppa Pump Scott Steiner

Scott+Steiner+WWE+Wallpapers+(1).jpg

#3 Alo Nurmsalu (ma siiani veel arvan, et äkki on ikka Photoshopiga pildist üle käidud)

165804_416330335066842_100000696363809_1272180_753278477_n.jpg

Kellel on midagi lisada, siis laske tulla.

Värdjad käed heas mõttes - see tähendab, et Gregg Valentinot ja 50cm biitsepsiga vanaprouasid palun ärge lisage.

Muudetud kasutaja -TANK- poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole siin mingit photoshopi kasutatud ;)

Millal Alo lõpuks korraliku vormi teeb? Massi tehtud ja vigastusi ravitud küll mingi 5a vist juba. Tahaks näha. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Millal Alo lõpuks korraliku vormi teeb? Massi tehtud ja vigastusi ravitud küll mingi 5a vist juba. Tahaks näha. :)

Praegu on käsil ikkagi tugev massiperiood nagu näha võib :P kaal vist sel pildil 122kg kanti ja mingist photoshopist või millestki on asi ikka väga kaugel tõesti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Millal Alo lõpuks korraliku vormi teeb? Massi tehtud ja vigastusi ravitud küll mingi 5a vist juba. Tahaks näha. :)

Aga millal sa ise teed? Aastaid juba pizzast ja jäätisest rääkinud. Tahaks ka tulemust näha.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga millal sa ise teed? Aastaid juba pizzast ja jäätisest rääkinud. Tahaks ka tulemust näha.

:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga millal sa ise teed? Aastaid juba pizzast ja jäätisest rääkinud. Tahaks ka tulemust näha.

Tahtsin just sama küsida :D

Alol töö juba käib kuivema ja parema vormi poole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kurat keegi jobu on teema nime ära muutnud. Algne nimi oli "Värdjad käed" mitte mutantide käed.

Flex Wheeler

Flex_Wheeler_452.jpg

Muudetud kasutaja -TANK- poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kurat keegi jobu on teema nime ära muutnud. Algne nimi oli "Värdjad käed" mitte mutantide käed.

Tänan, võtan au endale. ;)

Aga olen avatud teistele pakkumistele, mida panna teema nimeks, kuid esialgne nimetus ei sobinud Fitness.ee keskkonda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänan, võtan au endale. ;)

Aga olen avatud teistele pakkumistele, mida panna teema nimeks, kuid esialgne nimetus ei sobinud Fitness.ee keskkonda.

Kas ei sobinud suured tähed või sõna värdjas?

Sõna värdjas ei ole ju iseenesest kuidagi paha - Alo võttis seda lausa komplimendina.

Ja võtaks ka mina, kui mul sellised käed oleks.

Pigem on negatiivne sõna mutant, mis viitab GMO-le või geenidopingule.

Vahepeal tundub, et siin portaalis minnakse tsenseerimisega liiga kaugele, kui juba pea suvalisi sõnu hakatakse filtreerima.

Muudetud kasutaja -TANK- poolt
  • Upvote 3
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sõna värdjas ei ole ju iseenesest kuidagi paha

Kui võtad arvesse, kui palju noori siinset keskkonda külastab, siis on selline tsensuur õigustatud. Ei saa ju foorumile panna al. 18 piirangut :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Fitness.ee peatoimetajana võtan õiguse muuta foorumiteemasid ilma ette teatamata, kui näen sel vajadust ning kui see tegevus on põhjendatud. Teema sees ei keela ma kasutamast väljendit "Värdjate käed".

Kuid arvestades, kuidas sõna "värdjas" on kasutusel igapäevaelus, kahjuks, siis pole selle taga ei midagi positiivset, veel vähem esinduslikku.

Kuid olen hea meelega endiselt nõus, leidma parema parima nime antud teemale, mille sisu iseenesest on väga hea!

Mõistvat suhtumist lootes

Janika Jürgenson

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui võtad arvesse, kui palju noori siinset keskkonda külastab, siis on selline tsensuur õigustatud. Ei saa ju foorumile panna al. 18 piirangut :ph34r:

Kui nüüd ropendamisest rääkida, siis on meil vanuritel 10-18 aastastelt rohkem õppida kui vastupidi. :D

Samuti on selles vanuses "halbade" sõnade kasutamine oluliselt tihedam ja loomulikum.

Kuid arvestades, kuidas sõna "värdjas" on kasutusel igapäevaelus, kahjuks, siis pole selle taga ei midagi positiivset, veel vähem esinduslikku.

Kuid olen hea meelega endiselt nõus, leidma parema parima nime antud teemale, mille sisu iseenesest on väga hea!

Kui teema nime ei muudetud suurte tähtede pärast siis pakun välja:

1. JÕHKRAD KÄED

2. JULMAD KÄED

Muudetud kasutaja -TANK- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui nüüd ropendamisest rääkida, siis on meil vanuritel 10-18 aastastelt rohkem õppida kui vastupidi. :D

Samuti on selles vanuses "halbade" sõnade kasutamine oluliselt tihedam ja loomulikum.

Kui teema nime ei muudetud suurte tähtede pärast siis pakun välja:

1. JÕHKRAD KÄED

2. JULMAD KÄED

Kahjuks läbivat suurtähte teemade nimedesse üldjuhul ei pane, on küll erandeid. Aga "Jõhkrad käed" ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×