Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Noh, siis veidi tehnikat lihvida ja lähed teed Ako Rahimile Athletic Fitnessis ära :). Hetkel käib keha klassikaliste dipside jaoks liiga edasi-tagasi aga ilmselt tuleks ka puhtalt muljetavaldav kogus neid ära.

Ma ise ennustan, et juba järgmisel aastal ei ole praegustel athletic staaridel enam midagi teha kui igasugused sportvõimlejad peale hakkavad tulema. Kui mingid hullunud slovakkia dopingumehed peale lendavad, siis võib siit hakata tulema rööbaspuudel 100 korduseid. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatan seda eilset videot ja järjest rohkem tahaks juba uuesti tuld anda ja seekord juba 100 kiloga! Usun, et kolmapäeval teen uue skoori sellel alal. Täna-homme kahjuks teises saalis, kus ei ole võimalik rihmaga raskuseid juurde kinnitada. :rolleyes:

Siis tuleb mõni ülekaalulisem kardio-seadmelt korraks selga kutsuda :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siis tuleb mõni ülekaalulisem kardio-seadmelt korraks selga kutsuda :D

See oleks laiba mõnitamine :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oled sa vahepeal seadustanud, et käsitsi joonistatud piltidele ei tohi arvutis redigeerimist teostada?

Ei hakka isegi salgama, et tegin enne pildi ilmutamist kiire redigeerimise... Uskuge mind, kallid sõbrad, originaalpilt oleks olnud liiga kohutav :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahele jäid. Need kolm punkti särgil on pärast paintiga juurde tehtud. Või on pliiatsikäsi erakordselt ümar :)

Oleme ausad- natuke ikka adobet valdan :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kolmapäev, 18.aprill 2012

Juba järgmisel nädalal samal ajal olen perega reisil. Esmalt oleme ühe ööpäeva Taanis, Kopenhagenis ja siis edasi Chicagosse, kus oleme samuti esimesed kaks ööpäeva. Sealt edasi Indianasse, Ohiosse, Kentucky osariiki. Kindlasti võtame arvuti ka kaasa ja hakkame rahvale sooja suve näitama küll videopildi, küll fotode vahendusel. Mõnusalt pingevaba on olla- ei ole võistlusdieeti ning enesetunne päris hea. Täna hommikul oli minu bodypumpi tunnis üks tore spordisõber, kellega olen viimase paari kuu jooksul kirjavahetuses olnud ja kes palus abi kaalu langetamisel ning treeningute teemadel. Ta on olnud tubli ning väga võimsalt liikunud oma eesmärkide suunas. Tänuks nõuannete eest tõi ta mulle täna mitmeid põnevaid juubeli euromünte erinevatest riikidest. Suured tänud!

100 kg lisaraskusega rööbaspuudel surumine: Täna võtan selle projekti ette ja teen ära!

Pühapäevane meeste bodypump: Mitmed huvilised on minult selle kohta küsinud ja teeme siis sellel pühapäeval kl 14:30! Sissepääs kõigile tasuta ja tund ainult meesterahvastele! Praktika on näidanud, et sellised tunnid on vajalikud ja kui on ainult karvased isased koos, siis ei ole lisapingeid ning väga hea vaheldus! Kui on küsimusi sellel teemal, siis andke tuld!

Ok, ma nüüd pean natuke ringi sebima.

Pidage vastu! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olenevalt kui pikaks eelnev EKV õhtu läheb, otsustan, kas tulen või mitte ;)

Lähed enne reisi 190 kg alla ka? :)

190 kg alla ilmselt enne suve ei roni. Usun, et Eesti Karikavõistlused lähevad rutem kui LELKV. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna hommikul oli siis Kaitseväe üldfüüsiline test. Viimasest testist on möödunud pool aastat ja võrreldes selle ajaga olen umbes 10-11 kg juurde võtnud. Minu tänased tulemused:

Kätekõverdused 2 minuti jooksul: 115 kordust

Kõhulihased 2 minuti jooksul: 93 kordust

3,2 km jooksmine: 14,43 (Oli ikka raske joosta seekord!)

Enne veel kui noored mehed hakkavad kiitlema, et nemad on veel võimsamaid tulemusi saavutanud, juhin tähelepanu ka vanuseklassile(juunis saan 35) ja kehakaalule(91 kg). Loomulikult noore ajateenijana jooksin mõned korrad ka alla 12 minuti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

... juhin tähelepanu ka vanuseklassile(juunis saan 35) ja kehakaalule(91 kg). Loomulikult noore ajateenijana jooksin mõned korrad ka alla 12 minuti.

Vabandused, vabandused....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna hommikul oli siis Kaitseväe üldfüüsiline test. Viimasest testist on möödunud pool aastat ja võrreldes selle ajaga olen umbes 10-11 kg juurde võtnud. Minu tänased tulemused:

Kätekõverdused 2 minuti jooksul: 115 kordust

Kõhulihased 2 minuti jooksul: 93 kordust

3,2 km jooksmine: 14,43 (Oli ikka raske joosta seekord!)

Enne veel kui noored mehed hakkavad kiitlema, et nemad on veel võimsamaid tulemusi saavutanud, juhin tähelepanu ka vanuseklassile(juunis saan 35) ja kehakaalule(91 kg). Loomulikult noore ajateenijana jooksin mõned korrad ka alla 12 minuti.

Palju punkte tuli :P?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

31.mai 2011

Täna siis oli kauaoodatud Kaitseväe üldfüüsiline test ning ilm oli megailus kerge tuulekesega- ideaalsed tingimused! Kes veel ei tea, siis olen juba üle 10 aasta Kaitseväe vanemallohvitser ning üldfüüsilisi teste tehakse 2 x aastas.

Tänased tulemused:

KÄTEKÕVERDUSED: 100 kordust (2 minuti jooksul)

KÕHULIHASED: 95 kordust (istesse tõusud, käed sõrmseongus kuklal 2 minuti jooksul)

JOOKSMINE: 13 minutit ja 46 sekundit! (Vanuseklassis 30-35 aastat on see 100 punkti vääriline tulemus)

KOKKU: Võimsalt 300 punkti!

Hetkel taastun ja libistan RECO2 sheiki. Õhtul veel BCAA, PRODE90, JOINT+ ja WHEY3

Täna hommikul oli siis Kaitseväe üldfüüsiline test. Viimasest testist on möödunud pool aastat ja võrreldes selle ajaga olen umbes 10-11 kg juurde võtnud. Minu tänased tulemused:

Kätekõverdused 2 minuti jooksul: 115 kordust

Kõhulihased 2 minuti jooksul: 93 kordust

3,2 km jooksmine: 14,43 (Oli ikka raske joosta seekord!)

Enne veel kui noored mehed hakkavad kiitlema, et nemad on veel võimsamaid tulemusi saavutanud, juhin tähelepanu ka vanuseklassile(juunis saan 35) ja kehakaalule(91 kg). Loomulikult noore ajateenijana jooksin mõned korrad ka alla 12 minuti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga head tulemused! :) Aga ma lihtsalt mõtlen selle peale, et tegelikult peaks bodypump ju võhmale päris palju juurde andma?

Ma alguses arvasin ka nii, aga tegelikult vähemalt üldfüüsilisele testile ei anna midagi juurde. Head jooksuaega muidu ei saa kui ei käi eraldi jooksmas ja kätekõverdusi teen ka rohkem korduseid siis kui harjutan lamades surumist suurte raskustega jõusaalis. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meeldetuletus!

Selles suhtes, et kõik need tuhanded kulturismifännid, kes on lubanud minu mündikogu toetada erinevate põnevate müntidega, saavad homme Tallinnas oma panuse anda. Olen Eesti Karikavõistluste läbiviija ning igasugused annetused on alati teretulnud! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile sain lasnamäel just ühe 10 rublase mündi, 2011 aasta, seega juba ka vana, üritan ära tuua.

Päris põnev! Ütlen ausalt- ega ei tea küll, milliseid münte Venemaa viimastel aastatel välja on lasknud. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×