Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Imre valgukommid? Peab vist homme poest läbi käima :D

Kui kõva promo teha, siis küll leidub peagi tegelasi, kes nendest kommidest avastavad lisaks valgule ka kreatiini, clutamiini, BCAA ja lõpuks levivad kuuldused, et nendes võib olla keelatud aineid :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüd ma saan aru, kust tuli sul 140x5 surumises.

Tänu kommidele.

Kusjuures mul praegugi see imekomm põses ja tunnen kuidas tugitool järjest kitsamaks jääb :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ehk teid selline asi eriti ei koti, aga hiljuti oli artikkel, kus toodi välja, et nendes "maitsvates" Vähi-kommides kasutatav punane toiduvärv on mürgine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ehk teid selline asi eriti ei koti, aga hiljuti oli artikkel, kus toodi välja, et nendes "maitsvates" Vähi-kommides kasutatav punane toiduvärv on mürgine.

See ei ole mürk, vaid doping ja Konsumist ei ole keegi neid mürgikomme müügilt ära korjanud! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mitte ainult Konsumist, vaid ka ühestki teisest kauplusest ei korjatagi eriti midagi ära! Aga, nagu öeldakse, valik on sinu! Ehk teie "karastatud" organismide jaoks on need kommid tõesti köömes!

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mitte ainult Konsumist, vaid ka ühestki teisest kauplusest ei korjatagi eriti midagi ära! Aga, nagu öeldakse, valik on sinu! Ehk teie "karastatud" organismide jaoks on need kommid tõesti köömes!

Iga asi on millekski hea! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

21.veebruar 2012- VASTLAPÄEV

Täna tegin üle pika aja ilusa puhkepäeva eemal spordisaalist. Õhtul vägistasin endale sisse ühe vastlakukli ja peab tunnistama, et rämedalt magus möks- no ei olnud hea! Kelgutamas käisime ka ning pisitütar tegi oma elu esimese vastlasõidu. Loodan, et tal on nüüd pikad linad või mis iganes seoses nende vastlasõitudega. Toidulisanditest läksid täna PUMP+, WHEY+, BLOCK ja PRODE90. Nüüd teen veel endale ühe PROMIX kokteili ja hakkan une-Matit ootama.

post-50-0-30192300-1329857408.jpg Oleme ausad- pisitips oli algusest peale selle Vastlaralli suhtes skeptiline! :rolleyes:

post-50-0-37699900-1329857418.jpg Pärast sõitis nagu vana mees! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See ei ole mürk, vaid doping ja Konsumist ei ole keegi neid mürgikomme müügilt ära korjanud! rolleyes.gif

Paradoks: Vähi kommid tekitavad hoopis vähki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paradoks: Vähi kommid tekitavad hoopis vähki.

Elu täis üllatusi! Siiski kaldun arvama, et kui nende kommidega mingi jama oleks, siis tervisekaitse ja tuhat muud organisatsiooni tormaksid neid kohe müügilt ära võtma. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

23.veebruar 2012

LELKV:Täna käime siis Esta Pildiga üle vaatamas TÜ spordihoone ruume, kus võiks 07.aprillil korraldada järjekordsed Lõuna-Eesti Lahtised Karikavõistlused kulturismis ja fitnessis. Kuuldavasti pidi seal olema üks probleem- kulturismivõistlusteks kehva valgus. Kindlasti vaatame üle ka alternatiivid ja lisavalguse tekitamise võimalused. Ei hakka sündmustest ette ruttama- kõige olulisem on praegu TÜ spordihoone juhatuse abivalmidus ja vastutulelikkus. Kui juhtub, et saame täna käed lüüa, siis annan sellest ka koheselt alaliidule ja sportlastele teada!

Treeningud: Eile sain uut kütust lisaks PUMP+ ja HT-R-le ning hirmus Tarzani tunne tuli peale. Lisaks kahele bodypumpile tegin eile ka kerge jõusaalitrenni ning lamades surumises läksin juba järgmisesse levelisse: 150 kg x 2. Loodan, et taastumine ja areng jätkub sama kiirusega ning varsti võiks hakata suuremaid raskuseid hirmutama. Täna teen ainult jõusaalitreeningu.

Toidulisandid: Jätkuvalt läbisegi kõiki erinevaid FAST lisandeid. Minult ikka küsitakse, et millistes kogustes ja mis kella ajal ma lisandeid võtan? Ütlen ausalt- absoluutselt ei jälgi neid koguseid. Mõõtelusika olen ammu ära visanud ja eelistan lisanditele sheikerisse pulbrit lihtsalt tunde järgi valada. Samuti kasutan PROMIX lisandit teinekord varahommikul, mitte hilisõhtul jne. Enesetunne on hea ning usun, et selline katsetamine tuleb ainult kasuks!

Põhiliselt olen viimastel päevadel tarbinud: HT-R, WHEY+, JOINT+, PUMP+, PROMIX, PRODE90, HERA80, BLOCK ja SHOCK lisandeid.

Kehakaal stabiilselt 88-89 kg :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

25.veebruar 2012

Hetkel pisitütre ja kasupojaga kodus lapsehoidjaks kuna perenaine läks mingisugusele koolitusele. Pisitütar tegeleb oma lemmiktegevusega- rüüstamisega ning poiss mängib WII maailmas järjekordseid vaimusünnitisi, kus naiste seelikuga mees jookseb mööda kaubanduskeskust ringi ja hävitab segistiga žombivärvukesi ning kumminukuga peksan kolle surnuks. Vaatasin seda mängu kärvalt ja ei osanud selle peale nutta ega naerda. Pisitips tuli just minu lauale lähemale ilmse kavatsusega kõik lauasahtlite sisu välja urgitseda ja pulbriks jahvatada. :rolleyes: Oma hullunud bullterjeri panin paariks tunniks puuri- muidu läheb asi väga käest ära. Õhtul tasub varem magama minna, sest hiljemalt 08:30 läheb nagunii kisaks. Muidu tegelikult äge. Elu täis üllatusi!

Eile-täna ei ole trenni teinud. Kindlasti pühapäeval on 2 bodypumpi ja jõusaalis tahaks ka möllata.

Toidulisanditest PUMP+, WHEY+, BCAA, CREATINE, RUSH ja BLOCK

post-50-0-82892100-1330162202.jpg 24. veebruar 2012

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

26.veebruar 2012

Täna on olnud võrdlemisi edukas päev. Olin kella 14:00-15:00-ni oma õpilastega jõusaalis ja lisaks seljale ja bicepsile treenisin loomulikult ka jälle rinda. Tunda on, kuidas jõud hakkab iga päevaga taastuma ning tänaseks lamades surumise parimaks tulemuseks kujunes 150 kg x 3. Üks minu õpilane arvas täna, et see ikka õige asi ei ole kui nii kiirelt hakkavad jõunumbrid kasvama, aga ma ei ole veel jõudnud oma parimate tulemusteni. Suurtest raskustest võib rääkima hakata heal juhul 1-2 kuu pärast kui mul jätkub kannatlikkust ja vaba aega piisavalt sellega tegelemiseks. Täna on mul üks bodypump ka veel ja homme samuti bodypump ja jõusaal. Üleeile oli mul rinnus paar korda kummaline kokkutõmme. Usun, et peaksin hakkama suuremat tähelepanu pöörama aeroobsele treeningule- rohkem jooksma. Kehakaal oli eile täpselt 90 kg ning naljalt kaalu suuremaks ajada ka ei tahaks. Paar kilo ehk veel, aga mitte rohkem! Ok, libistan oma toidulisandid kiiresti sisse- PUMP+, JOINT+ ja WHEY+. Õhtul veel PROMIX ning enesetunne läheb iga päevaga järjest paremaks!

Pidage vastu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

28.veebruar 2012

Kerged kirjaread jälle vahelduseks kuigi vahel on tunne, et istun ja toksin siis üksinda äralõigatult muust maailmast kuna mingisugust tagasisidet ei ole. Aga mis siis- tegelikult teen ju seda päevikut iseendale! Täna veel trenni ei ole jõudnud, aga plaanis pikem treening ette võtta. Kindlasti rohkem jooksmist aeglase sörgiga. Eilne treening oli põnev. Mul on Sõjakooli saalis üks asjalik õpilane tekkinud, keda siis eile enda trennile lisaks ka juhendasin. Mulle meeldivad sellise julge pealehakkamisega spordipoisid, kes rõõmsalt tuld annavad ja ei hakka oletama, et äkki tuleb üleäsimus ja krt teab mis veel. Enda treeningust:

Sissejuhatuseks jooksin maadlussaalis umbes 15 minutit.

Jalgadele istudes reie nelipeale masinal 4 x 20-22

Reie tagasosale kõhuli masinal 3 x 10-12

Säärele seistes 3 x 20-30

Seljale laialt haardes lõuatõmbed kuklale 3 x 8-12

Seljale kitsalt haardes lõuatõmbed 4 x 10 -12

Rinnale lamades surumine 6 x 2-20 (2 x 150 kg. Täpsustuseks, et mul olid käes sellised pehmed jõusaalikindad, mis kippusid järgi andma, ja ei julgenud ohutuse mõttes rohkem pingutada. Täna panen kindad paremini ja kindlasti proovin jälle!

Rinnale veel kaldpingil hantlitega surumine 3 x 10

Tricepsile rööbaspuudel surumine 3 x 10-15

Bicepsile harjutus kangiga 4 x 8-12

Kõhulihastele rippes jalgade kõverdamine 3 x 10-14

Kõhulihastele selili istesse tõus 3 x 40-60

Toidulisanditest igapäevaseks sõbraks saanud PUMP+, HT-R, RECO2, BETA-ALANINE, BLOCK, FEED ja PRODE90

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu mäletamistmööda sa oled kogu aeg treeninud terve keha korraga nagu alagjate kava, kas sa Imre ei ole mõelnud, et võiks vähemalt hooajaväliselt jagada lihasrühmad laiali ja teha teistmoodi trenni kui tavaliselt?

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On nüüd bodypumpis ka jõudu juurde tulnud, kui rohkem jõusaalis käima oled hakanud? :)

Vahelduva eduga. Nüüd suurematele raskustele jõusaalis üle läinud, annab see teinekord bodypumpis vastupidise tulemuse. Bicepsi harjutusel tõmbab käe valusalt täis jne. Samas lamades surumist võiks ilmselt juba 40 kg kangiga teha, aga arvestan sellega, et võib samuti ootamatult rinna täis lüüa ja siis on jamasti. Kehakaal on nüüd 90 kg lähedal ja kükiharjutusele küll ei näe vajadust raskust lisada. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu mäletamistmööda sa oled kogu aeg treeninud terve keha korraga nagu alagjate kava, kas sa Imre ei ole mõelnud, et võiks vähemalt hooajaväliselt jagada lihasrühmad laiali ja teha teistmoodi trenni kui tavaliselt?

Jah, ikka olen mõelnud eraldi lihasgruppe treenima hakata, aga samas selline vaheldusrikas universaaltreening ka tundub päris hästi toimivat. Viimasel ajal on aega vähem olnud ja siis paugutan trennis pigem kõiki lihaseid- kunagi ei tea, millal jälle jõusaali saab! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mitu korda nädalas sa seda kava teed, mis välja tõid? Ja kui rasked trennid bodypumpis on võrreldes jõusaalitrenniga?

Mine pühapäeval tasuta bodypumpi ja vaata üle ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mitu korda nädalas sa seda kava teed, mis välja tõid? Ja kui rasked trennid bodypumpis on võrreldes jõusaalitrenniga?

Umbes sarnast treeningut üritan jõusaalis teha ikka 5-6 korda nädalas. Bodypumpi on keeruline jõusaalitreeningutega võrrelda :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ütleks, et bodypump on karmim. Samas, eks igaüks saab seda ise reguleerida kui raskeks ta endal selle teeb :)

Jah, intensiivsus on bodypumps kordades suurem, aga bodypumpis ma 150 kg kangi alla kindlasti ei roni :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mine pühapäeval tasuta bodypumpi ja vaata üle ;)

Kusjuures homme pean läbirääkimisi ja kui võimalik, siis teeks sellel pühapäeval jälle meesteka kui huvilisi oleks. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×