Jump to content
RainKuusnõmm

Team KOOVIT

Recommended Posts

täna peale rinnapäeva ka väike märge kirja panna.See kord kangi ei puudutanud ja alustasin positiivse kaldega hantlitega surumisest.Läksin ülesse 6ste seeriatega.viimane rakus,mis tegin 6x oli 52kg hantlitega.Siis otsustasin proovida rekordit ka,56kg pole veel enne teinudki ja täna suutsin 3x :)

edasi horisontaalselt hantlitega surumine,siis hoistb trenas. Ja lõppu ristivedu.

Õlgadele alustasin 2 harjutusega küljeosale,siis esiosale ning tagumisele 1 harjutus.

kõht +väike poseerimise harjutamine ka

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna proovisin siis teist korda see aasta surumissäki. Kehakaal palju ei erine tollest ajast kui ma viimati võistelsin aga käed on jämedamaks läinud. varem sai särk ni iseljas olla et kätel valus ei hakanud aga nüüd lähevad ka käed täiesti siniseks.

Proovisin siis pakule surumist. Päris rinnale veel raskust ei julgenud proovida.

Soojendusel tegin siis ilna särgita kitsalt 145kg kolmese, siis 165 laialt kolmene. ja lisaks 185x1 mis on ka peale dieeti rekord.

särgiga siis proovisin 205 13cm pakule kolm korda.

225 8,6 cm pakule, järgmiseks samale pakule 245, tundus kuidagi väga kerge ja lisasin veel 20kg ja saigi kangile 265kg. Kui 245 liikus tiba kõhule siis 265 suutsin paremini kontrollida ja ylesse surusingi.

Raskust enam lisama ei hakanud vaid otsutasin proovida poole madalamale pakule ehk siis 265 kg 4,3cm suurematest raskustesst ka videod olemas

viimasel katsel kang läks veits kõhule ja tagumik tõusis pingilt . aga pean tunnistama et ei oel kuangi varem nii suurt raskust njii madalale pakule veel surunud. paar nädalat tagasi sai samale pakule proovitud 225 mis tundus ka raskem kui täna 265:)

siin peaks ka siis video olema:)

http://www.facebook.com/photo.php?v=247034112040033

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah ei ole midagi öelda pura on sees.... :D Huvitav saab olema EMV kus kõik tipud peaksid platsis olema. Kuid millised ootused sul EKV ilma varustuseta on - st. et mis tulemusega kogusumaas ise rahule jääksid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane trenn ka tehtud.Tegime selga kolmekesi,(Gunnari ja Aimariga).

alustasime lõuatõmmetega,soojenduseks

siis t-kang ja hantliga ühe käega tõmbed alakõhu vastu.tegin 60kg lõpus

siis tegin veel nn sirgete kätega alla tõmbeid

siis mõtlesin et teen jõutõmmet lõpetuseks,vahel vaja kangi ka proovida,25.ndal vaja juba võistelda.

Raigoga vaatasime mu tehnikat üle ja selle saime nüüd paremaks.Peale seda tegin põlvede alt tõmmet.Mul on see meeletult raske koht ja seda hakkan harjutama nüüd.Pilt ka selle kohta olemas,pakud ja kastid abiks ;)

peale trenni võtsin proteiin block fastilt.

Aimar õpetab tõmbetehnikat...

0934351093ab38.jpg

Raigo jagamas Fast särke laiali :rolleyes:

09343511165f08.jpg

pmst selline nägi välja see põlvede alt tõmme

093435113a4414.jpg

09343511571f1b.jpg

;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen Spartas treenerina kõrvalt jälginud neid kõiki nüüd pikka aega. Midagi pole öelda, mehed teevad saalis tõsist tööd. Ja sama kõva töö on ära teinud Taavi, kes veab seda kõike omast vabast ajast ning selle eest tasu küsimata. Respect !

Muudetud kasutaja M.M. poolt
  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen Spartas treenerina kõrvalt jälginud neid kõiki nüüd pikka aega. Midagi pole öelda, mehed teevad saalis tõsist tööd. Ja sama kõva töö on ära teinud Taavi, kes veab seda kõike omast vabast ajast ning selle eest tasu küsimata. Respect !

Ohoo, kadunud mehed ka platsis - tore kui teid ka tulevikus näeb kirjutamas kommenteerimas... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli siis puhtalt käe päev. Trenn õnnestus päris hästi. Kuna eelmine kord sai alustatud biitsepsist siis seekord triits. Järgmine kord siis juba segu.

Siin 1,5 nädalat tagasi sain oma randmele mingi trauma külge. Ja segab pärispalju trennitegemist. Ilmselt närvipõletik vms. Kuna nüüd vaikelt dieedil ka siis kõik pisiasjad hakkavad võimenduma. Hetkel enesetunne on suht väsinud. Töö ei ole ka just lihtne..õues eriti soe pole ja see kulutab oma energia. Lisaks veel muresi eraelust. Siin üle nädala juba jalamees olnud kuna autol käigukast oli tuksis. nüüdseks küll see korras aga ootab veel autole allapanekut. Eeldab nädalavahetusel mõnda tundi garaažis koos Gunnariga. Kehakaal on hetkel seal 74 juures. Nüüdsest toetab Kuusnõmmesi ka FAST. Kasutasin kohe juhust ja võtsin omale pump+ ja joint+ esimene siis trennis pumba effekti parandamiseks..viimael ajal tunnetu hakanud kesiseks jääma. ja joint+ siis on liigestele. fast tooteid aga jagub veelgi mida hetkel võtan.(hera80, bcaa, omega 3) Nii, et toidulisandite poole pealt peaks kõht täis olema. Aga nüüd magama, silm vajub juba kinni ja homme raske päev jälle 9h tööl +´jalatrenn otsa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere! Pole ammu siia midagi kirjutanud , seega paneks paar rida kirja. Trennis suuri raskusi viimasel ajal proovinud enam ei ole pigem raskus väiksem ja korduseid rohkem. Kangiga surumist ei ole mõnda aega teinud kuna õlavöö sai viimasel ajal väga suure koormuse ning õlgadesse tekisid pinged. Samuti väikesesse rinnalihasesse. Eile sai trennis jalga tehtud ning peale seda mõned poseerimise pildid... peale jalapumpa enam jalg üldse ei näita mingit kuju, kuigi enne trenni oli pilt kena :D Dieedi toitu nüüdseks söönud neli nädalat ning minna on veel palju, samuti tuleb harjutada poseerimist. Seljatagant topeltbiitseps ei taha eriti välja tulla. Käisime ka Aimariga Fredi juures rasva protsenti mõõtmas minul oli selleks 4,8% ja rasva kogus kehas natuke üle 2 kg. Kuskil 3 nädala pärast kordame seda asja ja vaatame mis siis näitab. Lisan ka paar pilti, et oleks teemat huvitavam jälgida.

093532645058a6.jpg Antud pildil vasak käsi liiga ees ning tagumiku ega jalga ei pinguta.

0935323974bc24.jpg

0935319774fa2c.jpg

093531805f7273.jpg

Kaal on hommikune hetkel 70,1 ning toidu lisandiks Fast HTR ning juurde veel vitamiinid ning Omega3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma nendest mõõtjatest aru ei saa, kui sul on praegu 4,8% ja pildi järgi on siit veel minna küll ja küll, siis ise olen saanud numbrid nö seal mõõtjas - kui see on see DEXA masin mis mõõdab keha koostist, enne MM nädal 6,8% kus pilt oli ikka tunduvalt kuivem kui sul praegu. Siis mul on tunne, et need mõõtjad võtavad ikka suuresti aluseks ka pikkust ja kaalu üldiselt. Kuid soovin sulle edu ja praegu on veel piisavalt aega, et nuga teravaks teritada.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänaseks siis jälle 1 trenn läbi ^_^ enesetunne üllatavalt hea isegi. Arvestades, et endiselt teeb ranne haiget ja puus probleemne.

Täna tegin trennis selga. Vähemalt 1 koht millele vaikselt pihta olen hakanud saama. Lõpus sõitsin 30 min ratast.

kehakaal on 74,5

mõned pildid eile õhtul poseerimisest ka siis siia.

093531295ef438.jpg

09353133951c4b.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

OLen proovinud siin vahepeal suuri raskusi ja teinud trenni nii õelda jõutõstmise ja kulturismi segu , siis sellest nädalast alustasin ma uuesti westside kavadega mida koostab Jaan Salu mulle. Esimesed trennid on olnud väga karmid ja rasked aga nagu eelnevad aastad on näidanud, siis on nad alati tulemusi näidanud. Kuni eestikateni treenin siis nende kavade järgi , mis saab edasi ei ole veel otsustanud.

Selg annab aegajalt ikka tunda aga võistlemis isu ja tahtejõud on nii suur et ei saa eemale jääda seekord. Jõunäitajad on ka väga kõrgel.

Eile tegin soojendusel ilmavarustuseta kykki kuna 2ndal ju võistlused. Võtsime selle ka videosse. Eks sealt tundub mudiugi et katse oli kõrge aga ega kohtunikud ju video põhjal ei hinda. eks paistab mis võistlustel saab.

Kang oliigatahes kerge ja usun et ka vastu maad kykk sellega ei oel probleem. pigem pelgan minna väga sügavale kykki alaselja präast.

Surumises on ilmavarustuseta jõunäitajad ka vaikselt taastunud. Viimane kord sai surutud 175 korraliku pausiga rinnal ja tagumik maas. ja lisaks 190 siis nii õelda saali surumist väikse varuga isegi. Jõud kasvab aga keha laguneb , viimane kord tegin ilmselt ka rinnalihasele kergelt liiga ja pean nyyd sellele vähe rohkem taastumis aega andma.

Särgiga surumine on hetkel pikem teema et selles kirjutan teine kord.

Ilmavarustuseta jõutõmet ei ole pikkaaega proovinud eks see tuleb siin redel ära proovida, et teaksin võistlustel algraskuse valida.

Toitumist hoian veidi kontrolli all kuna kaalu ei taha vähga kõrgele ka tõsta. kuulõpus pean veel kuni 83 sisse mahtuma. Hetkel kaal 84 kõigub aegajalt siia sinna. Märtsis olen tõenäoliselt kaalus -93 . Aga see ei tähenda minu jaoks, et võin otralty sööma hakata kuna liiga suureks süües oleks vaja tõstmis varustus ringi vahetada. Eelkõige surumissärk mis on niigi väikseks kippund jääma:)

Toidulisandiutest FASTi poolt HT-r ja BCAA. Kreatiini võtmise lõpetasin hetkel ära. Ilmslet märtsi alguse poole uuesti kreatiin ka sisse. Ja siis ilmselt lisandub sinna veel beta-alanine minju kogemuel need viimased kaks koos toimivad väga hästi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänaseks siis jälle 1 trenn läbi ^_^ enesetunne üllatavalt hea isegi. Arvestades, et endiselt teeb ranne haiget ja puus probleemne.

Ega haige randmega trenni teha ei tohiks vist,süveneb edasi .Kuidas muidu närvivalu randmes ravid ? Endal sama mure suht tihti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega tagant videost ei saa kõrgust hinnata, olen ka ise sellise nurga alt filminud ja kui kaamera liigub küljele, siis selgub, et tegelikult oli sügavus piisav. Kuid näitajad on sul jah head ei ole midagi öelda, kuid jõutõstjal peavadki nad suuremad olma kui kulturistidel, muidu ma küsiks, et mis jõutõstjad te olete.... :D Hoian sulle pöialt ja loodan ,et sa ennast ära ei rebesta nagu mina olen siin suutnud vahepeal teha...Selg vaikselt mul taastub, kuid raskust see nädal kindlasti ei kannata panna, kuigi powerit oli ka viimaste trennide põhjal enda kohta küll sees, kükis eriti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×