Jump to content
k2endaja

muusika

Recommended Posts

:angry: mis muusikat te kuulate kui te jõusaalis pumpamas käite? mis muusika järgi on kõige parem trenni teha?

ma kuulsin et trääns on kõige parem, selline kiire jne. ja see pidi lihastele ka hästi mõjuma

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

fuhh segast panete ve, metalli võite rauatöökojas kuulata, hardstyle või norm rap on kõva;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma kuulan seda räppi / tümmi mida parjasjagu lastakse raadiost jne ... see ajab mind megavihaseks .. kodus oma 4 seina vahel naudin metalit ( death / black / melodic etc ) :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Just ise kah mõtlesin, et huvitav, mida mujal kuulatakse. Et kas kaa nii, et valdavaks(ainsaks) muusikastiiliks on seesama tümakas, mida tänaval liikudes kiilakate poisikluttide uutest vanemate ostetud BMW-dest kuulda võib....et siis jah....puhtavereline träna(või haardstail või ma ei tea mis). Ise eelistaks ikka midagi, mis pisut powerit annaks...midagi raskemat. Ja tihtipeale on täpselt üks ja see sama muusika...kas ma olen ainuke, keda selline träna tüütab? Krt, pleieri jaoks kah hetkel kapitali pole.... Aga jah, see on küll üks igati hea variant, et kui on muusika saast, siis see ajab just närvi.... :angry: aga kahjuks mind ei aja, see on hoopis masendav :P Aga ega jah, eks igaühel oma maitse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tee selle järgi mis sulle endale peale läheb ja mille järgi sul hea trenni teha on!

endale küll päris see metall ja pilli lõhkumine peale ei lähe, haardstail (Y) :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jõusaalis kus mina käin lastakse energy fm-i. täidsa rahul olen

aga kõige parem oleks kuulata selliseid lugusid, mis powerit annavad, võibolla ka natuke pöördesse ajavad, vahet pole kas on siis tegemist hardstyle, trance, metali, rocki, dance, drum and bassi või millegi muuga. lugu peab meeldima ja endaga kaasa tõmbama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meil lastakse kas raadiot või põhiliselt metalit, ehk AC/DC ja Metallica. Aga see on veider, sest ma pole kunagi märganud, et mida lastakse. Jõusaalis oled süvenenud oma tegevusse rohkem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kõik mis pole metal imeb jõusaalis...

sealhulgas igasugune tümm ja raadiod...

aga kitsas king imeb üle kõige...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

väga huvitav arusaam on ,et metal = pillide lõhkumine ... see näitab kui kitsa silmaringiga keskmine inimene on :angry:

Olgu kuidas on ,aga hullult ajudele käib , kui naiste "aeroobika" tümakas peksab sisse sellele muusikale , mis saalis on ... siis tekib küll tunne ,et tahaks appi karjuda ... a muidu kui on vahest mingi 50Cent vms , siis nagu ei pane tähelegi :P

A need inimesed , kes kõrvaklapid peas jõusaalis ringi tatsavad on ka tiba naljakad ... esiteks nendega ei saa kontakti ,et a`la kas sa kasutad seda pinki või ei .. muidu meeldiks endalegi ,aga mul ei ole raha ka selliste 800 eekuste klappide jaoks , mis kõrva käivad ja kust teised ei kuule , mida mina kuulan:)

Muudetud kasutaja Goth_ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eri mõte kysimus ju.kõigil oma maitse.MINU ARUST METALL,HARDSTYLE JA MUU ON JAMA. druM`n`Bass on parim.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vanainimese asi,ei jäksa mingit "tümakat" kuulata,tahaks ikka midagi hingele - seega siis:

Black&Death&Viking metal.

Kõik isiklikud rekordid on püstitatud Rotting Christ'i "In Domine Sathana" saatel.Mõjub nagu doping ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsimuse mõte oli lihtsalt teada, mida keegi kuulab, mitte see, et teiste muusikamaitseid maha tegema hakata A la stiilis - see, mida sina kuulad, on ju täielik jama.

Ise saan treenida põhimõtteliselt iga muusika saatel. Peab olema lihtsalt piisavalt tempokas. Kui oleks võimalik, kuulaks energy fm-i või powerit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×