Jump to content
RainKuusnõmm

Team KOOVIT

Recommended Posts

Mul on aga suur mure allikas, kaal ei taha tõusma hakata :D

Ega siin muud ei oska soovitada kui söö poiss, söö! :P Kõik siin langetavad kaalu - kuid sina tahad vastu voolu nagu ujuda.... :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega siin muud ei oska soovitada kui söö poiss, söö! :D Kõik siin langetavad kaalu - kuid sina tahad vastu voolu nagu ujuda.... :P

mul vaja massi taastada jah hetkel, hetkel söön 6 korda päevas, ei ütleks et vähe, isu ka rohemaks pole aga tööl on tamp taga ja ega trennis ka armu ei anna. Toidulisanditest võtan hetkel kreatiini /Kre-alkalyn(tabletid)/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

täna sai väike rinna ja biitsa trenn tehtud, pikalt ei kirjuta sellest. Nagu ka raigo mainis et tegine temast ja Taavist ka paar vormi pilt , Raigo pidi need homme üles panema, kuna soolikas juba magas kui pildid saatsin. Aga Taavist panen 2 pilt.

Lõpuks ometi on temal ka kaalu langema hakkanud, mõtlesin et ma ainult istun dieedil:D

post-3152-1315255913_thumb.jpg

post-3152-1315255978_thumb.jpg

post-3152-1315256449_thumb.jpg

Muudetud kasutaja pizza13 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lisaks tegi muret ka küünanukid selgus, et ka seal on põletik sees. kuna kahte süsti ei saa korraga teha, määras doktor mulle ka tabletid peale, mis mul maos kõi ktuksi keeras ja krambid kõhtu tekitas:D aga parema tuleviku nimel sai ka see üle elatud.

Mul on hetkel täpselt sama asi. Diclaci kuur on peal (küünarnuki pärast) ja see ajab magu nii valutama, et jube. Päästavad ainult söetabletid ja neid läheb vähemalt pakk päevas - siis on veel võimalik kuidagi eksisteerida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on hetkel täpselt sama asi. Diclaci kuur on peal (küünarnuki pärast) ja see ajab magu nii valutama, et jube. Päästavad ainult söetabletid ja neid läheb vähemalt pakk päevas - siis on veel võimalik kuidagi eksisteerida.

Tead ju ikka, et normaalne see pole? Saad veel haavandi endale viimati. Mina jätaksin kuuri kohe järgi, keskenduksin välispidisele kreemide määrimisele või siis laseksin arstil endale uuematsorti maole leebema NSAIDi välja kirjutada. Näiteks arcoxia. Muidugi kui juba haavand on, siis on sellest maole leebemast ravimist vähe kasu, valu teeb ta ikkagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tead ju ikka, et normaalne see pole? Saad veel haavandi endale viimati. Mina jätaksin kuuri kohe järgi, keskenduksin välispidisele kreemide määrimisele või siis laseksin arstil endale uuematsorti maole leebema NSAIDi välja kirjutada. Näiteks arcoxia. Muidugi kui juba haavand on, siis on sellest maole leebemast ravimist vähe kasu, valu teeb ta ikkagi.

Kuuri ei saa pooleli jätta, sest küünarnuki põletikust on vaja lahti saada. Kogemused näitavad, et diclaci kreem on täiesti kasutu. Mao haavandi kohta ei oska hetkel midagi arvata. Kuur peaks veel 3 päeva kestma - söön diclaci ja palvetan, et haavandit ei tuleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on hetkel täpselt sama asi. Diclaci kuur on peal (küünarnuki pärast) ja see ajab magu nii valutama, et jube. Päästavad ainult söetabletid ja neid läheb vähemalt pakk päevas - siis on veel võimalik kuidagi eksisteerida.

Mulle töötasid kül tabletid väga hästi. Kreemitasin mitu aastat, mitte midagi kasu ei olnud. Juba pärast esimese tableti võtmist olid kõik valud kadunud :P. Alguses ma küll ei uskunud, et töötab, aga hästi töötab. Peangi nüüd juurde võtma neid :D.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisan siis lubatud pildid.

Poseerimist tuleb veel väga kõvasti harjutada.

Eks poseerimises ole ka halvemaid ja paremaid päevi, siis eile oli pigem halbade peävade poolel poseerimise osas.

aga selle eest trenn oli supper hea. sai rinna ja biitsa korralikult täis aetud.

Pildid on tehtud peale rinda ja enne biicepsi pumpamist.

Kehakaal on on viimased kolm hommikut olnud 78,1. Hetkel püsib paigal.

post-18592-1315317865_thumb.jpg

post-18592-1315317879_thumb.jpg

post-18592-1315317890_thumb.jpg

post-18592-1315317903_thumb.jpg

post-18592-1315317915_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tubli töö, pilt on ööpäev paremaks läinud ja olete seekord suutnud ka nii pildistada, et vorm on pildilgi näha. Nüüd võta natuke rahulikumalt, et lihastest ilma ei jääks. Selle vormiga saad siin enamusele juba korraliku lahingu anda. Triitsepsi poos on mitte kõige õnnestunum ,seda soovitan korrigeerida.

Ega sealt annab sul sinna klassikasse sisse pigistada, vormi mõttes saad veel paar kilo pekki ära põletada, siis on see otsas ja siis tuleb kunstlikult 4 kilo vee arvelt maha saada, see on teoorias teostatav. Väga tõenäoline, et pigistan ennast ka -85 kg MM sisse, st. et lõpp samuti ca 3 kilo kunstlikult.'

Veelkord kiidusõnad ja soovin edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tubli töö, pilt on ööpäev paremaks läinud ja olete seekord suutnud ka nii pildistada, et vorm on pildilgi näha. Nüüd võta natuke rahulikumalt, et lihastest ilma ei jääks. Selle vormiga saad siin enamusele juba korraliku lahingu anda. Triitsepsi poos on mitte kõige õnnestunum ,seda soovitan korrigeerida.

Ega sealt annab sul sinna klassikasse sisse pigistada, vormi mõttes saad veel paar kilo pekki ära põletada, siis on see otsas ja siis tuleb kunstlikult 4 kilo vee arvelt maha saada, see on teoorias teostatav. Väga tõenäoline, et pigistan ennast ka -85 kg MM sisse, st. et lõpp samuti ca 3 kilo kunstlikult.'

Veelkord kiidusõnad ja soovin edu!

eks jah edaspidi peab väga targalt tegutsema. Hetkel kaalpüsib, aga ei rutta seetõttu süskareidk oihe vähendama, ootan ja vaatan mida järgnevad päevad toovad. Milliseks kujuneb kaal enne võistlusinäitab aeg.

eestikateks peaks kaal vähemalt 75 olema

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

biceps +rind

aimariga koos siis jälle-alustasime bicepsiga,sirge kangiga nings iis hantlitega lisa.

rinnale tegime kaldpingil surumist,läksin 100kgni tegin 3se,enne seda läksin 8sastega.

089963089727af.jpg

0899630955e1c2.jpg

ja horisontaalis surumine hantlitega

089963091213c9.jpg

samal ajal tegid trenni ka raigo ja pizza,taavi ka oli kohal ja juhendas.. :D

08996309720ea2.jpg

siis lendasime hantlitega ning ristivedu lõppu

089963093431cd.jpg

lõpus poseerisin ka natukene,et saada ülevaade kus kaugel olen ja mis vaja toidus muuta :D

eile võtsin omale lisanditest juurde veel glutamine,beta ja creatine kõrvale.

praegu võistlusteks valmistumine ja asju läheb rohkem,seda enam ,et kimbutama hakkavad igasugused gripid ja muud külmetushaigused kui sügis saabub-iga aastane värk :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Team Koovitis raske töö käib, hea töö mehemürakad! Kui tahate ma võin teile normaalse signatuuri teha saatke normaalse kvaliteediga mingi ühispilt mulle (mikkraudsepp@hotmail.com). Ülejärgmine nädal kui lõpurännak tehtud saan sellega tegeleda. See meil on ka minu MSN, võtke ühendust kui on huvi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere! Pole ka ammu siia blogi kirjutanud ja teen vahepeal ühe sisse kande, vahepeal ikka tasapisi trenni tehtud, kuigi töö segab suhteliselt palju, siis selle kõrvalt on üsna hästi läinud. Muidugi ei saa ütlemata jätta, et tegin siin paar nädalat tagasi tööjuures õlale liiga ja tänu sellele kõiki harjutusi trennis teha ei saagi. Õnneks surumist see väga ei sega. Nüüd siis aeg seal maal juba , et vaja särgiga surumist harjutama hakata, täna siis saigi särk selga ja klotsile suruma. Alustasin ilma särgita ja läksin kuni 140kg ni, millega tegin veel 2 kordust, siis särk selga ja 8sele pakule 3sed kordused ja raskuseks juba 160 kg. Edasi läksid raskused veel 180 ja 200. Viimast raskust proovisin veel 4sele pakule ka, kuid jalg libastus ja sinna see jäi :D ning seejärel oli vaja proovida ka rinnale. Särk pole seljas käinud ligi aasta ja rinnale oli suht raske saada. Esimeseks raskuseks valisin 160 kg ning see tuli kõhupeale ja läks sealt siis ilusti üles. Edasi raskus suuremaks ehk 170 kg ja see tuli ilusti õige kohapeale ja lendas üles. Järgmiseks 175 ning selle surusin ka ära kuid vigadega. Pole paha esimese särgi trenni kohta see aasta. Järgmine nädala vahetusel jälle särk ja siis ehk juba parem tunnetus . Edasi sai tehtud rinnale hantlitega surutumist ja risti vedu. Veel otsa bitceps ja oligi 2 h saalis mööda saadetud.

Kaal oli täna hommikul 66,1 kg.

Toidu lisanditest hektel fasti htr.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

õlatrenn tehtud,võib rahule jääda poolega trennist.just õlaosaga.trapets ei ole just mu lemmikharjutusi ja sealt hakkas trenn tasapisi ära vajuma.üritasin siiski maks anda ja tehtud sain :D säärele tegin 3 harjutust.järg kord vahetan peale õlga ära sääre ja trapetsi järjekorra.

õlale tegin lendamist ja siis alles surumist ning surusin 42kg 2x6 seeriad lõppu :) siis veel tagaosale kummardudes lend ning trenazööril ka väheke lisa

kõht ja venitused

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere

Täna tegin pakult kükki jälle. Eelmise nädalagfa võrreldes jõud aina kasvab. Kolmapäeval proovin üle pika aja surumissärki selga. Eks näeb kuidas välja tuleb, kolmapäeval kirjutan sellest.

Tänane trenn siis selline:

1. kükk madalale pakule 180x3, 190x1

2. kuna ohutukang oli kinni siis tegin jalapressi 5x8x350kg

3. nelipealihas masinal 5x8

4. kakspealihas 5x6

5. sirgete jalgadeag kummardused 4x8/ 150 kg

6. stabikad ja kõht

Suur tänu Fitness.ee-le, kes mulle taastusaineid andis.

kasutan siis: HTR, betakas ja tänasest ka kreatiin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pean ka tänasest trennist väikse märke maha kirjutama,kuna tegin uue isikliku rekordi täna trennis :) ja seda mitu kilo kergemana juba kui suvel.

nimelt tegime täna lailihast,alustasime lõuatõmmetega,siis kitsa haardega rinnale tõmbed plokil...

aimps mõne päevaga paagi ette puginud :D

0900823695a10a.jpg

siis kangiga alakõhu vastu

09008237178fe6.jpg

seal raskustega ei hullanud,pikemad seeriad pigem

ja hantliga ühe käega tõmbed

09008237382160.jpg

minu raskused olid 26x 8,32x8,40x8 kuna tundus kerge võtsin 48x6 siis mõtlesin et võik 60kg ära proovida :D kummagi käega tegin 6x :P

siis tegime triitsepsile prantsuse surumist,ka seal raskus oli mu rekordi lähedane täna,58kg suutsin isegi mõned kordused teha

lisaks veel sirge pulgaga plokil allatõmbed ja ühe käega plokil lõppu

seljasirutajale keretõsted kettaga rinnal ning mõned seeriad kõhtu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegin eile Juraga koos jalatrenni, viimasel ajal olemegi koos jalga teinud kuna noh siis mõlemad pingutavad rohkem , energiat on ikka korralikult vähemaks jäänud aga elab üle, enne trenni arginiin ja krea alkaine sisse ja läks trenniks .

esimese harjutusena tegin smithil eest kükki 3x12

teisena plokil kükki 4x12

plokil sirutused 5x8

plokil tagareis 5x8

hantlitega kummardused tagareiele 4x10

ja kett oligi täitsa maas. Eilsest läks ka Olimpi rasvapõletaja peale ja tuleb ka natuke aeroobset tegema hakata. Täna muidugi puhkan ja homme tuleb koolis üks orienteerumine vastu pidada ja neljapäeval on veel Nato test ka , loodame et elame üle , kuigi arvan et peale hommikust testi on ülejäänud loengud väga rasked:D

Aga nüüd tuleb oodata lõunat et saaks kanafileed ja salatit süüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul küll pilte panna pole trennist aga trenn oli mega hea täna.

Tegime Rainiga koos nagu ikka tavaks on saanud.

Esimese harjutusena kükk...proovisin veidi raskusi täna kuna üle poole aasta pole suuremaid raskusi seljas käinud siis arvan et 185kg väikese jõuvaruga kükkida pole väga hull.

järgmisena tegime jalapressi kettaid siis viimasel seerial 450kg ja 6 kordust-

nelipealihasele veel lõppu jalamasinal. Edasi võtsime jala tagaosa ette. hantlitega ettekummardused ja "ben jonhson" vms.

kreatiin mõjub ja kaal tõuseb. eks külmemate ilmadega tuleb söögi isu ka tagasi. Hetkel siis veidi alla 77kg:)

Järgmine trenn on laup. kui just ei otsusta omme Surumissärki proovima minna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minul küll pilte panna pole trennist aga trenn oli mega hea täna.

Tegime Rainiga koos nagu ikka tavaks on saanud.

Esimese harjutusena kükk...proovisin veidi raskusi täna kuna üle poole aasta pole suuremaid raskusi seljas käinud siis arvan et 185kg väikese jõuvaruga kükkida pole väga hull.

järgmisena tegime jalapressi kettaid siis viimasel seerial 450kg ja 6 kordust-

nelipealihasele veel lõppu jalamasinal. Edasi võtsime jala tagaosa ette. hantlitega ettekummardused ja "ben jonhson" vms.

kreatiin mõjub ja kaal tõuseb. eks külmemate ilmadega tuleb söögi isu ka tagasi. Hetkel siis veidi alla 77kg:)

Järgmine trenn on laup. kui just ei otsusta omme Surumissärki proovima minna.

Kas sa ikka kulturismis ka välja tuled ?- praegu tundub nagu kosud ja proovid särke (ei ole just tradistisooniline kulturismi ettevalmistus)... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas sa ikka kulturismis ka välja tuled ?- praegu tundub nagu kosud ja proovid särke (ei ole just tradistisooniline kulturismi ettevalmistus)... ;)

põhi trenni teen kulturismi suunas muidugi aga see aasta kulturismi võisltusi plaanis pole...ehk siis kevadeks. Surumise teen rohkem oma lõbuks kaasa. midagi suurt sealt seekord ei tule.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×