Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Kõigepealt muidugi Imre, parimad soovid!

Kuid, ma ei virise maitse üle. Maitse on ok ja olen söönud ka neid nimetatud õudusi. Kooli ajal sõin veega lõssipulbrit ja muud sodi. Sõin ka vabalt tooreid verivorste. Ma räägin objektiivsest iiveldusest mitu tundi peale Hera söömist. Alla võin kurgust kallata kõike seni kuni tean, et kasulik on. Kas või vihmausse. Rääkisin asjast ka naisele ja tuleb välja, et tema sööb Herat hea meelega ilma mingite kõrvalnähtudeta. Nii et rändas see kott tema kappi. Kuid kuna sain vihjeid, et leidub ka teisi, kellele Hera ei sobi, muutus asi veel huvitavamaks.

Toores verivorst on muidugi karmim asi, mis ma kuulnud olen :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma usun, et pigem on asi süsivesikutes. Mul alati pärast trenni tund aega süda paha, vahet pole mis valk on.

Võib-olla see, et treeninguga töötab sümpaatiline närvisüsteem ja siis kui toidu sisse võtad, hakkab äkitselt tööle parasümpaatiline.

Peale trenni lähevad mul sisse ainult puuviljad ja marjad. ....ju siis on nii vaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toores verivorst on muidugi karmim asi, mis ma kuulnud olen :lol:

Kas te mõtlete juba poes olevaid vorste? Sisuliselt ei ole see ju enam toores. Verivorste olen ma teinud küll. Peale verise pudru soole sisse ajamist lähevad nad kõik keetmisele. Kui verivorst ei ole enam punane...siis ta ei ole enam ka toores.

Lihtsalt ahjus krõbedaks ajamata....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Peale trenni lähevad mul sisse ainult puuviljad ja marjad. ....ju siis on nii vaja.

Ma panen sheigiga sisse 30g valku ja 100g süsivesikuid ja kõik lähevad sisse paari sekundiga. Joomisel ma pausi ei tee, kuna valk, mida tarbin on 10x magusam kui Gain Bolic ise. Panen 100g Gain Bolicut (maasika oma) ja siis vennasportaalis müüdavat üht valku 25g (šokolaad) ja see on nii rõvedalt magus lihtsalt, et hakkab vastu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

15.JUUNI 2011

Niisiis, sünnipäev selleks korraks läbi ja viimased ööd on jäänud erakordselt lühikeseks. Õnneks olen hommikuti nüüd bodypumpi teinud ja see kütab päeva alguse ilusti käima. Ilmade jahenedes olen nüüd rulluisusõidud vahele jätnud, aga luban ennast parandada. Juba homme õhtul oleme perega USA-s, Chicagos. Ööbime Illinoisis ja siis ülehomme sõidame edasi Ohiosse, Cincinnati nimelisse linnakesse...selles linnas on hinnanguliselt paar miljonit inimest. Elasin-töötasin-treenisin seal ka 1998-1999 aastatel. Sellest ajast jäi sinna ka minu ema keda ma ei ole nüüd juba 11 aastat näinud. Eks tuleb selline emotsionaalne sõit ning oluline, et vanaema näeks lapselast ja saan oma perega koos olla. Jaanipäeval ka seal ning küll leiame kohalike eestlastega mõne koha lõkke süütamiseks ja paganlike rituaalide läbiviimiseks :lol: .

Toidulisanditest ei saa kahjuks kõike kaasa võtta, aga kindlasti paigutan reisikotti WHEY+, PROMIX, HT-R, BCAA, BURNER. Burneri kasutamisega võiks juba algust teha.

USA-s olen päris mitu nädalat ning üritan ka seal endast märku anda.

Pidage vastu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Peale trenni lähevad mul sisse ainult puuviljad ja marjad. ....ju siis on nii vaja.

Mida on vaja ja mida sisetunne ütleb võib olla erinev:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma usun, et pigem on asi süsivesikutes. Mul alati pärast trenni tund aega süda paha, vahet pole mis valk on.

Võib-olla see, et treeninguga töötab sümpaatiline närvisüsteem ja siis kui toidu sisse võtad, hakkab äkitselt tööle parasümpaatiline.

Ma soovitaks Ultralife Lean Gaini proovida, no sellest küll ei tohiks paha hakata. Seda valku tarbides alati tunne, et paneks kohe paar sheikeritäit veel. Maitselt nagu selline mõnus sulanud maasikajäätis("Vau!" jäätist meenutab).

Ise jätan ka sheigi paksemaks/kreemjamaks, siis parem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
15.JUUNI 2011

Juba homme õhtul oleme perega USA-s, Chicagos. Ööbime Illinoisis ja siis ülehomme sõidame edasi Ohiosse, Cincinnati nimelisse linnakesse...selles linnas on hinnanguliselt paar miljonit inimest. Elasin-töötasin-treenisin seal ka 1998-1999 aastatel. Sellest ajast jäi sinna ka minu ema keda ma ei ole nüüd juba 11 aastat näinud. Eks tuleb selline emotsionaalne sõit ning oluline, et vanaema näeks lapselast ja saan oma perega koos olla. Jaanipäeval ka seal ning küll leiame kohalike eestlastega mõne koha lõkke süütamiseks ja paganlike rituaalide läbiviimiseks :P .

Toidulisanditest ei saa kahjuks kõike kaasa võtta, aga kindlasti paigutan reisikotti WHEY+, PROMIX, HT-R, BCAA, BURNER. Burneri kasutamisega võiks juba algust teha.

USA-s olen päris mitu nädalat ning üritan ka seal endast märku anda.

Pidage vastu!

Cincinnati ja selle ümbrus on igati tore koht. Ma küll ei tea, kus kandis täpsemalt peatud, aga kui Blue Ashi läheduses oled nt, siis sealne Bally Total Fitness on väga hea saal; eraldi tooks muidugi välja jõusaali ja selle vabade raksuste osa, kus on (vähemalt siis oli, kui mina seal treenisin) selline töötegemise-õhkkond ja kangid-kettad-hantlid, mis jutustaksid nii mõndagi oma ajaloost.

Kus iganes trenni teed, fotomaterjal ja sinna juurde käivad kommentaarid oleks tõesti 5+; ja elust-olust ja nähtust väike ülevaade võiks muidugi kah olla - saaks siin nostalgitseda ja teistel kah tore vaadata-lugeda :lol:

Minule teadaolevalt seal kandis eestlased jaanituld ikka veel teevad.

Tervisi USAsse kaasa!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna saime neti sisse. Homme West-Virginiasse või Tenneseesee- ei ole veel otsustanud. Riidepoodides ja toidulisandite poodides tuleb meeleheide peale- kõik on megaodav ja võimas valik. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna saime neti sisse. Homme West-Virginiasse või Tenneseesee- ei ole veel otsustanud. Riidepoodides ja toidulisandite poodides tuleb meeleheide peale- kõik on megaodav ja võimas valik. :lol:

Too mulle ka siis midagi odavat juba :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere Imre,

kas oleks võimalik, et sa tooksid USA-st kaasa ühedollarilise mündi millest oleksid nõus kaasnumismaatiku rõõmustamiseks loobuma (juhul kui enda kogus on see veel puudu ja üle ühe mündi kuskilt tagasi ei anta siis ei juhtu ka midagi kui teist juhuslikult kuskilt ei leia).

Ilusat reisi ja meeldivaid elamusi,

Füüsik

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere Imre,

kas oleks võimalik, et sa tooksid USA-st kaasa ühedollarilise mündi millest oleksid nõus kaasnumismaatiku rõõmustamiseks loobuma (juhul kui enda kogus on see veel puudu ja üle ühe mündi kuskilt tagasi ei anta siis ei juhtu ka midagi kui teist juhuslikult kuskilt ei leia).

Ilusat reisi ja meeldivaid elamusi,

Füüsik

Tere!

Hetkel panen kõrvale erinevaid 25-sendiseid ja uusi 1-e sendiseid. Jaaniõhtul kohtun väliseestlastega ja üks töötab pangas ning loodan tema abile, et endale võimalikult palju erinevaid münte kokku saada. Uusi 1-dollariliseid on viimastel aastatel päris palju erinevaid välja lastud. Kindlasti võtan münte ka vahetuseks kaasa! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Hetkel panen kõrvale erinevaid 25-sendiseid ja uusi 1-e sendiseid. Jaaniõhtul kohtun väliseestlastega ja üks töötab pangas ning loodan tema abile, et endale võimalikult palju erinevaid münte kokku saada. Uusi 1-dollariliseid on viimastel aastatel päris palju erinevaid välja lastud. Kindlasti võtan münte ka vahetuseks kaasa! :lol:

25-sendiseid peaks käest läbi käima seal oleku ajal ikka omajagu - pea iga iseteenindust nõudev teenuse-automaat (mida seal omajagu) neelab neid. Endalgi mälestuseks mõned erineva ilmega mündid kaasa võetud ja kodus karbis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Hetkel panen kõrvale erinevaid 25-sendiseid ja uusi 1-e sendiseid. Jaaniõhtul kohtun väliseestlastega ja üks töötab pangas ning loodan tema abile, et endale võimalikult palju erinevaid münte kokku saada. Uusi 1-dollariliseid on viimastel aastatel päris palju erinevaid välja lastud. Kindlasti võtan münte ka vahetuseks kaasa! :lol:

Ameerikas anti välja 1999-2008a. veerand dollarilisi münte, iga osariigi kohta.

Kokku 50 eri osariigi mündid. Mul kogu olemas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ameerikas anti välja 1999-2008a. veerand dollarilisi münte, iga osariigi kohta.

Kokku 50 eri osariigi mündid. Mul kogu olemas.

1-e dollarilised mündid on erinevate USA presidentidega ja ka neid antakse nüüd igal aastal mitu tükki välja. Lisaks igasugused muud juubelimündid. Ka 1-sendiseid olen saanud juba 6-7 erinevat.

Üldiselt ootame hetkel 30-dat juunit. Siis hakkavad superSALE-d seoses eelseisva USA 4.juuli pidupäevaga ning praegu tunduvad teksapükste hinnad 20-30$ paar(Levis, Lee, Wrangler, CK jne) ikka meeletu röövimisena! Mul perenaine on muidugi ostuhulluses ja tema tagasihoidlikud kalkulatsioonid näitavad, et enamus tooteid on siin 50-75 % soodsamad. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

23.juuni 2011

Meil päev alles algas! Pisitibu maadleb teises toa otsas mingi kõriseva jänesega ning varsti hakkame Ohio pealinna Columbusesse minema. Selles linnas on peetud päris palju Mr Olympia võistluseid ning nüüd viiakse seal läbi Arnold Classic üritusi. Kiirteed on natuke harjumatud ja eriti kehva ilmaga. Üleeile nägin sellist suurt ostukeskust, kus keset poodi oli suur jõusaal ja MMA puur. Mingid hirmsad vennad seal harjutasid ning 25-dal juunil on keset poodi suur turniir. Kahju, et mul kaamerat kaasas ei olnud. Ilm on siin viimased päevad olnud pigem vihmased ja pidevalt tornaadohoiatused. Mingil päeval sõitsime mägedes(kus ma ka maanteepolitsei käest kiiruse ületamise eest hoiatuse sain) ja keset kiirteed teatati raadiost, et nüüd tuleb elu eest peitu pugeda, sest ilm läheb ikka väga hulluks. Raadiosaated olid katkestatud, raadiost lasti mingisuguseid sireene ja minu perenaine oli äärmiselt murelik. Õnneks kõik sujus. Ok, püüan ka mõned pildid üles panna. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõned pildid:

post-50-1308841433_thumb.jpg Perega Kentucky osariigis Newportis. Teisel pool jõge Ohio osariik Cincinnati linna tornidega.

post-50-1308841445_thumb.jpg 22.juuni 2011. Kentucky, Newport Aquarium. Tibul oli suht savi nendest kaladest. Ise sain väikeseid haisid käega puutuda ning nende nahk on nagu samet.

post-50-1308841457_thumb.jpg Kerge kõhutäis rasketel aegadel. Kuna FAST lisandeid ei olnud võimalik siia tuua, siis võtsime perenaisega mõned sellised krõbinad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõned pildid vahelduseks:

post-50-1308928425_thumb.jpg Oleme ausad- olen leidnud endale piisavalt edeva särgi :lol:

post-50-1308928489_thumb.jpg No kalamehed! Mis kalaga on tegemist? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×