Jump to content
Janika Aavamägi

Fitness.ee peatoimetaja veerg

Recommended Posts

Tiirutasin ka Keilas aga teid ei näinud, kus see oli ja mis kell?

Kogu krempel oli koondunud keskväljakule ja meie olime näoga lava poole olles paremal, kohe lava kõrval pm :D

Ja alustasime 10 ja kusagil 3-4ni olime kohal ja lõbutsesime seal :D

Usun, et Kirp ei maga täna öösel sellise avalduse peale! :D

Vähi, see kommentaar puudutas Sindki ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kogu krempel oli koondunud keskväljakule ja meie olime näoga lava poole olles paremal, kohe lava kõrval pm :D

Ja alustasime 10 ja kusagil 3-4ni olime kohal ja lõbutsesime seal :D

Vähi, see kommentaar puudutas Sindki ;)

Loodetavasti tulevad varsti ka pärispuudutused, mitte ainult puudutavad kommentaarid :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On Sul alles soovid :D

Päris armsad teised :P

Paar pilti lisaks Keila Jõud 2011 üritusest:

post-18819-1307022500_thumb.jpg

post-18819-1307022476_thumb.jpg

post-18819-1307022510_thumb.jpg

Loodetavasti paraneb Viska murtud käeluu kiiresti B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervis nr 1 on minu arvamus... Ōigemini oli- see oli poolik seisukoht.

Mai kuu ja juuni esimene pool on olnud üsna tormakad, kuid mōnusad- lubade tegemine, sünnipäevade pidamised, kōik möödus edukalt kuid kiirelt.

Ja kui see nüüd kōik vaibus... Sattusin ma laagrisse, kui on ōige seda nii nimetada. Kokku tulid inimesed , kes tegelesid iseenda hingega ja selles olevate probleemidega. Välja lülitati telefonid(terveks nädalavahetuseks) ja kōik suhtlusvahendid jäeti koju. Rajoonilt välja ei mindud, isega vahepeal saime majaaresti. Ütleme nii, et me näiteks mediteerisime- läksime iseenda hinge ja kaitseingli juurde ning välja koorusid sügavaimad probleemid ja siis tegeldi nende probleemidega...

post-18819-1308129794_thumb.jpg

Veider? Teoorias kindlasti.. Kes mäletab... mitmeid kuid tagasi tegin sissekande , kus kirjutasin, et midagi on valesti- ma pole eluga rahul- enda hingega. Ma väikese kahtlusega, kuid siiski julgen öelda, et ma leidsin RAHU. Rahu enda hinges, ajus.. Mul on isegi veider olla, kuna pool mōttemaailma, mis piinavate muredega tegelesid , on vabanenud ja ma tunnene end ōnnelikuna, rahulolevana ja vaikselt- mu peas vaibus sōda pm..

Kōik on mōtlemises kinni.. Aga ma nüüd sain tunda, mis tunne on, kui mōte lahti laseb- ei mäletagi nii nauditavat perioodi.

Sōitsin pühapäeval Tallinnast Pärnu ja ma ei tahtnud enam endale tegevust otsida, ma suutsin nautida lihtsalt olemist.

Siis ma läksin Arcticusse trenni ja alustasin enda tavapärase seljatrenniga- lōuatōmmetest.. Ma olen vōistlustel tōmmanud 10x aga kunagi pole seda trennis suutnud järele teha, kuid siis- 10 lōuatōmmet esimeseks seeriaks, teine 7 ja siis 6.

Ma olin rabatud.......

Mis see oli- juhus vōi oli eelnevalt mōtted mul tōesti nii segavad, et tulemus pea kahekordistus?

Ja siis eile- rind/ōlg.. Alustasin trenni kätekōverdustega ja kui mu kunagile tore saavutus on olnud 25 ja seda klassikalise tehnikaga, mitte pōlved maas, siis eile ōhtul tegin ma 30 kätekōverdust ja enam ma juhusesse ei usu...

Tegelega enda tervise JA hingega!

Ilusat ōhtut :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervis nr 1 on minu arvamus... Ōigemini oli- see oli poolik seisukoht. Mai kuu ja juuni esimene pool on olnud üsna tormakad, kuid mōnusad- lubade tegemine, sünnipäevade pidamised, kōik möödus edukalt kuid kiirelt.

Ja kui see nüüd kōik vaibus... Sattusin ma laagrisse, kui on ōige seda nii nimetada. Kokku tulid inimesed , kes tegelesid iseenda hingega ja selles olevate probleemidega. Välja lülitati telefonid(terveks nädalavahetuseks) ja kōik suhtlusvahendid jäeti koju. Rajoonilt välja ei mindud, isega vahepeal saime majaaresti. Ütleme nii, et me näiteks mediteerisime- läksime iseenda hinge ja kaitseingli juurde ning välja koorusid sügavaimad probleemid ja siis tegeldi nende probleemidega...

Veider? Teoorias kindlasti.. Kes mäletab... mitmeid kuid tagasi tegin sissekande , kus kirjutasin, et midagi on valesti- ma pole eluga rahul- enda hingega. Ma väikese kahtlusega, kuid siiski julgen öelda, et ma leidsin RAHU. Rahu enda hinges, ajus.. Mul on isegi veider olla, kuna pool mōttemaailma, mis piinavate muredega tegelesid , on vabanenud ja ma tunnene end ōnnelikuna, rahulolevana ja vaikselt- mu peas vaibus sōda pm..

Kōik on mōtlemises kinni.. Aga ma nüüd sain tunda, mis tunne on, kui mōte lahti laseb- ei mäletagi nii nauditavat perioodi.

Sōitsin pühapäeval Tallinnast Pärnu ja ma ei tahtnud enam endale tegevust otsida, ma suutsin nautida lihtsalt olemist.

Siis ma läksin Arcticusse trenni ja alustasin enda tavapärase seljatrenniga- lōuatōmmetest.. Ma olen vōistlustel tōmmanud 10x aga kunagi pole seda trennis suutnud järele teha, kuid siis- 10 lōuatōmmet esimeseks seeriaks, teine 7 ja siis 6.

Ma olin rabatud.......

Mis see oli- juhus vōi oli eelnevalt mōtted mul tōesti nii segavad, et tulemus pea kahekordistus?

Ja siis eile- rind/ōlg.. Alustasin trenni kätekōverdustega ja kui mu kunagile tore saavutus on olnud 25 ja seda klassikalise tehnikaga, mitte pōlved maas, siis eile ōhtul tegin ma 30 kätekōverdust ja enam ma juhusesse ei usu...

Tegelega enda tervise JA hingega!

Ilusat ōhtut :lol:

30 kätekõverdust tubli, mäletan, et mu sõber ütles kunagi uhkelt, et teeb iga hommik 20 kätekõverdust:-) Meesterahvas ka veel.

Kõik on mõtlemises kinni nagu eeltoodustki juba selgub ja sellel on päris suur võim kas hävitada kõik või anda energiat. Olen ka tegelenud kunagi ida tehnikatega (kuni ekstreemsusteni välja, nt. lihast ja kalast loobumine) ja see on hoopis teine maailm, kindlasti saab ka kulturismitreeninguga ühendada kuigi kõige paremini minu arust ühildub võitluskunstidega, kus on täielikku keskendumist ja sisemist rahu enim vaja. Oled ärevil, närvis, ei jälgi vastast, lased löögi sisse ja ei suuda õigel hetkel liikuda. Tegelikult on Gunnar Aarma palju kirjutanud sellel teemal ja muidugi Osho ja Krishnamurti, et mõtlemine moodustab tohutu hulga meie heaolust, teised kaks on hingamine ja toitumine. Edu oma tõe leidmisel igal juhul! Ma veel otsin seda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuigi jahh.. Omaette kunst on seda rahulolu säilitada.

Aga eks ma olegi selline, et kui on palju teha, olen orav rattas ja kui midagi teha pole, siis otsin midagi, et oleksin orav rattas :lol: mina..

Täna oli mul pm viimane tööpäev enne puhkust ja ma pigem nukker, kui ōnnelik.. Aga ma juba mōtlesin endale tegevusi välja :P kolin Pärnu kuuks ajaks ja seal trenni ja puhkus. -2kg ka kehakaalus ;)

Puhkuseks kaasa järgmised toidulisandid:

FAST BCAA

FAST Beta-alaniin

FAST Joint+

FAST Green Tea

FAST Burner

FAST Dietmix- maasikas

FAST Omega3

Päikest, foorumlased!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuuks ajaks ? ;) Me kobime 12. juulil revaliga pärnusse mõneks päevaks :) gym gym, party party ?

Just. Kuu aega ;)

Hetkel mõtlengi, millist spordiklubi eelistada sel ajal, Pärnus olles.

post-18819-1308352289_thumb.jpg

24.veebruar 2009 - Spordiklubi Tervisex

Väga igatsen Tervisex spordiklubi, mis nüüd on CityFitness nime all: hubane, kodune, mälestused..mälestused! Kõik positiivne, kuid ka sel omi vigu..

Teine variant Kimberi Klubi spordihallis.. Selle kohaga arvatavasti ei vea välja, kuna see asub minu Pärnu kodust liialt eemal.. liiklen ju jala või rattaga Pärnus.

Kimberi Klubi kesklinnas on see kust ma Tallinna tulin. Kuigi mulle meeldib olla üksinda, treenida üksi, tundsin seal ma kahjuks end suisa üksildasena.

Ja loomulikult võiks ju proovida üldse uut saali, kuid kuu aega on vast liiga vähene , et hakata eksperementeerima, soovin kohe rahulikku puhkust alustada. Plaanin teha ka paar jõusaalitesti, pole juba mõnda aega suutnud ühtegi klubi võrdlusesse tuua kuna elu läks rutakaks ja tahtsin, et treeningutesse puutuv vähemalt oleks kindel ja püsiv faktor minu päevas. :P

Eks ma mõtisklen, fakt on aga see, et see saab olema mu elu esimene suvi, kus ma saan puhata!

Esimene kuu minu elus suve jooksul, kus ma ei tööta(minu teadusliku elu jooksul), kus ma ei teeninda Pärnusse puhkama tulijaid, vaid lähen ise ja puhkan, naudin aega ja teen trenni :lol:

Ja selle viimase vastu ei saa üksi jõud!

Samakamees, mulle väga meeldib Su signatuur:

"Raskused on tõstmiseks"

Ja nii ongi- oled raskustes, lähed tõstad rauda ja tunned, kuidas Su hinge tungib rahu. Raskused tõesti on tõstmiseks... ja ööd on magamiseks, ausalt!

...minul aga on tänane filmielamus veel liialt sees, et ärevus ei lase magada

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

3. puhkusepäev

Esmaspäeval olime juba sõbrannaga Pärnus, käib seal ju Watergate ja linn pisemaid ja suuremaid üritusi täis. Ilm on igal pool Eestis kahjuks ühesugune- tugev tuul, kohati vihm, kohati heal juhul ka päike...

Hetkel olen Tallinnas, täna Arcticusse trenni veel, eile ja üleeile käisin juba Pärnus ja sealseks valikuks sai ClubFitness, ehk endine Tervisex spordiklubi. Ja ma olin tõesti õnnelik, kui sain seal trenni teha. Isegi kalpsates läksin trepist alla pärast trenni ja see tunne on võimas.

Ja treeningud olid kvaliteetsed. I päev selg ja ratast, II päev õlg ja 1h ratast. Enne trenni kindlasti BCAA kapslid ja Burner, BCAA ka pärast trenni.

Puhkusega -2kg: hetkel kaal on seisnud neli päeva, kuid langus peab varsti uuesti algama :P

Õhtul täna Kalmusega trenni, tänast trenni ette kommenteerida ei oska, eks selgub, mis ühtu toob, kuid hetkel veel kodune koristus ja siis juuksurisse :lol:

Ja mis veel, meeldivat jaanipäeva Teile ja pärast seda kohtume taas Pärnus ;)

post-18819-1309117289_thumb.jpg

Team FAST- Janika Jürgenson

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esimene nädal puhkust on möödas

Jaanipäev seljataga, minul siis Pühajärvel, loodetavasti kõik nüüd on taastunud pidustustest ja tagasi elujärjel.. loodetavasti paljud trennijärjel ;)

Endal oli täna I trenn pärast jaane, trenni tegime täna Vikatman'ga - mõlemal siis selg ja biits ;) Kasvatame suve lõpuks suureks endid :D Ise tegin veel tunnikese ratast lõppu, pärast siinsesse parimasse kohvikusse sai emaga sööma mindud- Supelsaksa...

Väike pildike lõunasöögist :)

post-18819-1309118524_thumb.jpg

Homme hommikul kas rattaga välja sõitma või linnapeale jalutama / randa võrkpalli, selgub homsest ilmast, õlg-rind-triits trennis ja õhtul Ammende Villasse GREiPi kuulama :)

Suvi on Pärnus :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See ei ole sport, see on midagi enamat. See on rahulolu, mida tunned raskusi tõstes, see on nauding, kui näed lihast liikumas, see on kinnitus, kui saabub progress. See ei ole sport, see on elustiil, see on see, mis paneb Sind ärkama, tõusma voodist, mis paneb Sind ennast piinama. Sa lähed, Sa tõstad, pingutad ja piinled. See on kulturism. See on raske, painav, see on nauding, see on Sinu elu!

post-18819-1310029053_thumb.jpg

Mõned meenutused möödunust nädalast:

Esmaspäev: Martin Vikatiga tegime CityFitnessis trenni- linnuke kirjas.. sellest üritusest on pilte näidata, seega ei hakkagi pikalt seletama ;)

post-18819-1310030469_thumb.jpg

post-18819-1310030476_thumb.jpg

Teisipäev-kolmapäev: Rand, võrkpall ja jõusaal :D

Neljapäev ja reede: Nautisin suve, mängisin võrkpalli ja tegin veel trenni :P Käisin ka hansapäevadel, šoppasin isegi- linnuke kirjas(minu sõltuvus kohe pärast treenimist :P )

Laupäev: Sundpuhkus, ehk päev, kui CityFitness on suletud :lol: , siis sain veelgi rohkem hansapäevi nautida ja siis läksin randa :D (päris palju juba käidud seal), siis õhtul Tõstamaale, kus seltskonnaga merel ja maal meeldivalt sai aega veedetud =). Sain isegi veesuusad ära proovida ja banaaniga sõitja, seega- linnuke kirjas

Pühapäev: Käisin emaga trennis. Olime kodus ja mõtlesime mida teha: pakkusin välja, minna jõusaali, ema oli kohe nõus. Ise tegin õlatrenni, emale terve-keha-treeningu, pärast seda läksime Pärnu randa ujuma ja siis sööma õhtul.

Isa õpetasin aasta tagasi tervislikult toituma, ema viin jõusaali- linnuke kirjas

Esmaspäev: Öösel enne magama minekut panin end kooli kirja- linnuke kirjas. Ma juba aasta algusest olen oodanud sügist, et saaks juba minna õppima, kuna õppida mulle meeldib! Katsed siis Tallinna Majanduskooli ja erialaks pangandus ja see on ka ainuke, kuhu ma kandideerin. Eelmine sügis sain sisse, kuid ütlesin koha lahti, kuna tahtsin aasta vahele jätta. Soovitan seda kõigile, kuid loodetavasti ma saan ikka uuesti sisse :/ Esmaspäev ise oli trennivaba päev, kukkus nii välja, aga randa jõudsime ikka, õhtul jõudsime soolaleivale- täielik puhkus! ;) - linnuke kirjas

Teisipäev: Tallinn- suutsin isegi sinna mindud, kuid ühe öö pidasin vastu, käisin tegin kodus suurpuhastuse- linnuke kirjas ja tulin Pärnu tagasi!

Kolmapäev: Käisin Tallinnas, tegin veidi tööd, siis tulin Pärnu ja läksin trenni :P

Alustasin trenni veloga- 15minutit soojendust.

4 seeriat lõuatõmbeid, korduseid 4-6(nukker :( , kui vähe)

Siis laialt plokil kukla taha

Kitsalt plokil rinnale

Seljatõmme kangiga

Ja siis jõutõmme: 12x25kg, 6x32kg, 6x37kg, 6x42, 6x47, 6x52, 6x57kg.

Täna hommikul: Äratus 6:30, kerge hommikusöök ja rattaga sõitma- plaanisin minna Audrusse, sinna ka läksin, kokku tuli ~27km ja tunne oli super. Sõites tekkis kõikvõimas tunne, et kus nüüd sõidaks kaugele-kaugele :D- linnuke kirjas

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×