Jump to content
Tarantula

käed suureks

Recommended Posts

Niisiis mul tundub et mul keha läheb juba nii suureks aga käed on nii väiksed , et otsisin siin foorumis kas kusagil on sellist kava kus on rõhku pandud rohkem käte kasvatamisele aga ei leidnud ma eriti mitte midagi. Äkki keegi teab ja oskab mingit kava soovitada , Biitsa ja Triitsa treenin muidu hetkel kord nädalas :lol:

Muudetud kasutaja Tarantula poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oled sa proovinud:

- rööbaspuid

- negatiivseid korduseid (kangiga)

- jõutõmmet

- prantsuse surumist

- suuri raskuseid ja vähe korduseid

- väikeseid raskuseid ja suuri korduseid

?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oled sa proovinud:

- rööbaspuid

- negatiivseid korduseid (kangiga)

- jõutõmmet

- prantsuse surumist

- suuri raskuseid ja vähe korduseid

- väikeseid raskuseid ja suuri korduseid

?

no mulle prantsuse surumine ültse ei istu mul on seda kuidagi väga ebameeldiv teha aga kõik muud on mul kavas alguses teen suurte raskustega ja vähekordusi kui enam ei joua siis teen v2iksemate raskustega ja pikemaid kordusi :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käsi võid proovida treenida nii, et lööd nad samale päevale kokku.

Ehk kogu trenn ongi ainult biits, triits. Vbl lisaks kõhtu ja aeroobset näiteks.

Biitsale võiksid üldise massi ja tipu tegemiseks kangiga seistes teha. Ja lao aga raskust peale palju tuleb. Vehi kasvõi ülejäänud kehaga kaasa, aga saa see raskus üles.

Vastupidise nurga alt võid teha Scotti pingil kangiga. Isoleerid täielikult ära ning kasutad pm. ainult biitsa harjutuse ajal. Mõlemal on oma koht kavas. Mõlemad harjutused samale päevale muidugi hästi ei sobi kuna mõlemad võtavad totaalselt käed läbi ja parem keskenduda ühele neist.

Kui teed seistes kangiga siis võid otsa teha pärast hantlitega isoleerimist. Näiteks istud - käsi jalapeale ja niimoodi isoleerid. Või kui teed scotti pingiga siis lisa lõppu istudes hantlitega.

Nii saad kogu peamise koormuse panna kas suurtele raskustele või max. isolatsioonile. Ning otsa teha lisakoormuseks teist asja.

Triitsa jaoks on jah Prantsuse surumine väga hea. Kuid ühe käega kukla tagant, ettekummardudes taha sirutused, rööbaspuud lisaraskustega, kitsalt surumine. Kõik need aitavad muidugi ka.

Variante on mitmeid mida teha. Pead hakkama katsetama ja otsima sinu jaoks sobivat. Edu! :lol:

post-7558-1306344193_thumb.jpg post-7558-1306344197_thumb.jpg post-7558-1306344203_thumb.jpgpost-7558-1306344209_thumb.jpg[

ttachment=28565:http__st...ec_30_kg.jpg]

post-7558-1306344216_thumb.jpg

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Biitsale oleks asjalik alla teha kitsalt lõuatõmbeid, kui ma nüüd ei eksi.

Asjalik oleks ühele lihasgrupile teha järjest ~16 seeriat jagatuna ~4 erinevate harjutuste peale ära (et üht harjutust ~4 seeriat). Ühele lihasgrupile anna puhkust ~48h.

Peaks nii olema?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Käsi võid proovida treenida nii, et lööd nad samale päevale kokku.

Ehk kogu trenn ongi ainult biits, triits. Vbl lisaks kõhtu ja aeroobset näiteks.

Biitsale võiksid üldise massi ja tipu tegemiseks kangiga seistes teha. Ja lao aga raskust peale palju tuleb. Vehi kasvõi ülejäänud kehaga kaasa, aga saa see raskus üles.

Vastupidise nurga alt võid teha Scotti pingil kangiga. Isoleerid täielikult ära ning kasutad pm. ainult biitsa harjutuse ajal. Mõlemal on oma koht kavas. Mõlemad harjutused samale päevale muidugi hästi ei sobi kuna mõlemad võtavad totaalselt käed läbi ja parem keskenduda ühele neist.

Kui teed seistes kangiga siis võid otsa teha pärast hantlitega isoleerimist. Näiteks istud - käsi jalapeale ja niimoodi isoleerid. Või kui teed scotti pingiga siis lisa lõppu istudes hantlitega.

Nii saad kogu peamise koormuse panna kas suurtele raskustele või max. isolatsioonile. Ning otsa teha lisakoormuseks teist asja.

Triitsa jaoks on jah Prantsuse surumine väga hea. Kuid ühe käega kukla tagant, ettekummardudes taha sirutused, rööbaspuud lisaraskustega, kitsalt surumine. Kõik need aitavad muidugi ka.

Variante on mitmeid mida teha. Pead hakkama katsetama ja otsima sinu jaoks sobivat. Edu! :lol:

post-7558-1306344193_thumb.jpg post-7558-1306344197_thumb.jpg post-7558-1306344203_thumb.jpgpost-7558-1306344209_thumb.jpg[

ttachment=28565:http__st...ec_30_kg.jpg]

väga hea ja arusaadav , aitähh sulle proovin ära :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Biitsale oleks asjalik alla teha kitsalt lõuatõmbeid, kui ma nüüd ei eksi.

Asjalik oleks ühele lihasgrupile teha järjest ~16 seeriat jagatuna ~4 erinevate harjutuste peale ära (et üht harjutust ~4 seeriat). Ühele lihasgrupile anna puhkust ~48h.

Peaks nii olema?

See lõuatõmme ei ole nii hea. Kaasab ta küll omajagu biitsa, kuid põhirõhk on ikkagist seljal enamasti. Väga raske isoleerida ning jah, keharaskus võib mõnele liiga vähe olla, mõnele liiga palju biitsa jaoks.

Biitsale on 16 seeriat palju. Tegemist on väikse lihasega, mis ei vaja sellist mahtu. 6-10 seeriat on norm. 2-3 harjutust, rohkem läheb minu arust liiale.

48h puhkust on enamvähem sellele lihasele jah. Kuid sõltub VÄGA palju toitumisest, muust trennist ja geneetikast. Kui ma ikka täiega käsi piinan siis 48h ei ole piisav. 72h vähemalt. Suurtele lihastele võib lausa nädal aega puhkust anda teinekord, kui väga hull koormus on olnud trennis.

Väga individuaalne. Pigem rohkem puhkust, kui vähem. Less is More, mõnikord. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Biitsale oleks asjalik alla teha kitsalt lõuatõmbeid, kui ma nüüd ei eksi.

Asjalik oleks ühele lihasgrupile teha järjest ~16 seeriat jagatuna ~4 erinevate harjutuste peale ära (et üht harjutust ~4 seeriat). Ühele lihasgrupile anna puhkust ~48h.

Peaks nii olema?

Spetsiaalselt biitsa tipu treenimiseks tasub harjutust sõrmeotstega teha

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuule Archangel sa ise treenid kätt palju nädalas ? ka ühekorra ?

Hetkel küll. Koos seljatrenniga.

Tegelikult just praegu teengi kodus. :D - just tegin kangiga 65kgx10. Järgmiseks 75kg peale ja läheb. ;)

Idee poolest olen hakanud viljelema seda, et teen veel korra nädalas kergema trenni ka juurde. Lihtsalt kuna praegu dieet veel käsil viimast nädalat, siis mingi metsikut lihaskasvu oodata pole niikuinii. Ehk ei pane täiesti viimast välja kava timmimise osas kuna hetkel tellitud kava ka veel. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult on enamasti õlavarre ümbermõõt väike kehvasti arenenud triitsepsi tõttu.see on ka lihas mis need mõõtmed annab.paljud arvavad aga,et nede biitseps on just väike ja seda peab ohtralt rammima.loomulikult selle edasi arendamine kahjuks just ei tule.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelikult on enamasti õlavarre ümbermõõt väike kehvasti arenenud triitsepsi tõttu.see on ka lihas mis need mõõtmed annab.paljud arvavad aga,et nede biitseps on just väike ja seda peab ohtralt rammima.loomulikult selle edasi arendamine kahjuks just ei tule.

Õige!

Triitseps nagu nimigi ütleb koosneb 3-st lihasest. Biitseps kahest. Kuid kuigi Triitseps annab ümbermõõdule suurust, siis silma hakkab tihtipeale just hästi arenenud biitseps. Triitseps eestvaatest vähemalt on väheütlev mass - Samas kui Biitsepsil on hästi eraldatav "tipp".

Aga jah. Tahad ainult ümbermõõtu siis võid triitsepsisse panustada. Tahad seda "tippu" siis panusta biitsa. Aga igal juhul pead mõlemat suht võrdselt treenima ikkagist. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult on enamasti õlavarre ümbermõõt väike kehvasti arenenud triitsepsi tõttu.see on ka lihas mis need mõõtmed annab.paljud arvavad aga,et nede biitseps on just väike ja seda peab ohtralt rammima.loomulikult selle edasi arendamine kahjuks just ei tule.

[/quote

krt pean ikka rohkem rõhku hoidma õlal ja kätel korralikult :lol: eks ma katsetan ja jõuan veel vanust alles 17 :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära unusta õlga, mis minu meelest moodustab ikka päris suure ala, järgmisena triits ja viimasena biits. Enda õlavart vaadates jääb küll mulje, et pigem see on prioriteet.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õla-triitsa-biitsa päev on käte arendamiseks päris hea, vähemalt mulle sobis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ära unusta õlga, mis minu meelest moodustab ikka päris suure ala, järgmisena triits ja viimasena biits. Enda õlavart vaadates jääb küll mulje, et pigem see on prioriteet.

selgepilt :D , minu kätepäev näeb välja selline seal sees muidugi ka raske rind :lol:

Neljapäev (rind+triitseps+biitseps)

1.Surumise horisontaalpingil | enda programmi järgi)

2.Hantlitega lendlemine: 3x6-8 (peab olema max. piiril)

3.Rinna venitus kas plokil või masinal (näit. trosside ristivedu, aga teen siin kohal liblikat): 3x8-10

4.Triitseps lasta hantel selja taha istudes või prantsuse surumine või kitsa haardega

lamades surumine või rööbaspuud: 4x6-8

5.Triitseps plokil: 3-4x6-8

6.Biitseps seistes hantlitega käte üles toomine või kangiga (vahelduv) 4x6-8

7.Biitseps istudes kaldpingil kangiga või hantlitega 3x6-8

8.Kõht (kuni 2 harjutust)

Äkki võib mõne harjutuse juurde panna? biitsa ja triitsa liiga vähe ? :D archangel mainis siin et kolm ahrjutust biitsale ja triitsale oleks normaalne ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelikult just praegu teengi kodus. :lol: - just tegin kangiga 65kgx10. Järgmiseks 75kg peale ja läheb. ;)

Vot nii käib trenn - seeriatevahelise mahajahtumise vältimiseks pannakse näpud kibekiirelt arvutiklaviatuuri klahve vajutama :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vot nii käib trenn - seeriatevahelise mahajahtumise vältimiseks pannakse näpud kibekiirelt arvutiklaviatuuri klahve vajutama :D

post-2813-1306350406_thumb.jpeg

:lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Egoooo :D

Ikka. Kulturistid pidavadki metsikud nartsissistid ja egomaniakid olema. Ainult vahiks peeglisse ja teeks poseerimisliigutusi. :lol:

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ikka. Kulturistid pidavadki metsikud nartsissistid ja egomaniakid olema. Ainult vahiks peeglisse ja teeks poseerimisliigutusi. :lol:

õige jutt :D mina vaatan ka end peegliees ja mõtlen noo kurattt kas muu väike biitsuke on juba 1 cm juurde võõtnud ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahjuks või õnneks on Peegel üks väheseid vahendeid meile oma arengu jälgimiseks. Seega võib öelda, et pole sugugi erinev sellest, kui kettahetjad oma kettakaart mõõdavad.

Mis piltidesse puutub - siis mida rohkem kriitikat, seda rohkem saab ennast sundida. Mõni oskab ise peeglisse vaadates öelda, kui hea või kehv ta vorm on ning ennast vastavalt motiveerida. Kuid enamike puhul kehtib see, et lisamotti saadakse siis kui keegi jagab head kriitikat või kiitust. Mõlemal juhul tekib suurem isu edaspidi rohkem pingutada. Tahaks ju kriitikutele näidata milleks suuteline oled - ning samas tahaks ju ka teada, et liigud õiges suunas ning vorm läheb ka teiste arust paremaks.

Selline tagasiside on alati hea minu arust.

Aga kuidas kellegile. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahjuks või õnneks on Peegel üks väheseid vahendeid meile oma arengu jälgimiseks. Seega võib öelda, et pole sugugi erinev sellest, kui kettahetjad oma kettakaart mõõdavad.

Mis piltidesse puutub - siis mida rohkem kriitikat, seda rohkem saab ennast sundida. Mõni oskab ise peeglisse vaadates öelda, kui hea või kehv ta vorm on ning ennast vastavalt motiveerida. Kuid enamike puhul kehtib see, et lisamotti saadakse siis kui keegi jagab head kriitikat või kiitust. Mõlemal juhul tekib suurem isu edaspidi rohkem pingutada. Tahaks ju kriitikutele näidata milleks suuteline oled - ning samas tahaks ju ka teada, et liigud õiges suunas ning vorm läheb ka teiste arust paremaks.

Selline tagasiside on alati hea minu arust.

Aga kuidas kellegile. :lol:

Tegelikult tubli töö ära tehtud ikka, varasemate piltidega võrreldes. Ma selliseid istudes/kükitades pilte ei julgeks üldse siia riputada, sest siis moodustuks kõhule umbes 4-7 rasvavolti:-) Seistes pole samas pilt üldse paha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×