Jump to content
Laura Reisalu

Laura "Rosin" Reisalu TEAM OLIMP

Recommended Posts

Tänane trennijäädvustus (3.mai.2011) – õlg, rind, biceps

post-4312-1304433438_thumb.jpg

Klappidest tuli raudselt "Valged kajakad kisavad rannal...meri on, meri jääb...!!!) :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

28.aasta kohe läbi!

No nii jäänud veel tunnid ja ongi läbi 28.eluaasta. Tegelikult sünniaeg oli 16:20 nii, et ikka natuke veel saab nautida noorust:) Oh, kui vaatan sellele aastale tagasi siis on nii palju meenutada. Oli väga huvitav aasta. Ma õppisin selle aasta joosul meeletult palju. Oli palju rõõmu, kuid oli palju ka pisaraid ja ebaõnne. Tahaks loota, et uus on sama seiklusrohke ;)

Taas on aeg nii kiiresti lennanud ja kohe kuidagi ei jõua nii tihti blogi täita kui tahaks. Selles osas üritan end parandada aga näis, kuidas see praktikas kujuneb :D Mõni aeg tagasi oli toss väljas ja juidagi kõik jooksis allamäge. Vajasin väikest restarti ja seda sai endale ka lubatud. Ühel töö- ja trennivabal päeval läksin taas Mariuse juurde.

post-4312-1304955612_thumb.jpg Kui masaaž läbi, siis kohe kuidagi ei tahaks sealt laualt tõusta:)

Tegelikut, kui aus olla siis see 60minutit on ikka valus, kuid järgmine päev olen nagu teine inimene. Kellel vähegi aega ja võimalust, siis võtke kindlasti spordimassaaži seanss!

Treeningutel oli vahepeal täielik seisak ja võiks isegi öelda, et siin viimastel nädalatel allaminek. Isegi raskused langesid. Motivatsiooni oli aga sooritusega rahule ei jäänud. post-4312-1304955623_thumb.jpg Kuid ma üldse ei muretse, sest ega ilma mõõnata poleks ju tõusu ja vastupidi. Pealegi -tänaseks juba tean, mis selle põhjustas. Tervise-saaga on nüüdseks lõppenud. Vastus mulle ei meeldi aga pole parata ja positiivne on see, et nüüd saab trenni teha veel paremini ja olla võrdväärne teistega:)

Toidulisandite teemaga jätkates on taas uudiseid. Nimelt Fitshop Spartas on nüüd saadaval Superfoodid! Teeme koostööd Eliksiriga ning nende hitid sarjast CocoVi on olemas ( Goji marjad, Maca pulber, Kakaonibsid ja palju muud)

Olimp toodete valikut sai ka sellest nädalast täiendatud. Nimelt kõigile L-karnitiini sõpradele on nüüd saadaval ampullide kujul L-CARNITINE 3000 EXTREME SHOT.

post-4312-1304955641_thumb.jpg

Tegemist on tootega, mis sisaldab suurimat annust L-karnitiini ampulli kohta: 3000mg ja tugevdatud B6-vitamiiniga. Tootes on kasutatud uuenduslikku Liquid Technology meetodit, et maksimeerida preparaadis sisalduvate toimeainete omastamise kiirust ja efektiivsust. Lisaks on toode mugavas 25 ml ampullis, et tagada erakordne kasutusmugavus ja võimalus tarbida seda igal ajal. Peale selle üllatab L-CARNITINE 3000 EXTREME SHOT mitte ainult oma tõhususega, vaid ka erakordsete maitsega - kirss ja apelsini.

Eelmise pakiga saabusid mulle kaks toodet, mida polnud Olimp valikust veel proovinud. ALA kohta kirjutsain natuke ka oma eelmises sissekandes, kuid valku ma ei maininud. Sai tellitud kõrgevalgusisaldusega toode Pure Whey Isolate95.

post-4312-1304955651_thumb.jpg Mis ma oskan öelda- maitse on hea ja valk nagu valk ikka. Olen igati rahul ja kui otsa saab, tellin kindlasti uue!!!

ALA toimest saan aga kirjutada siis, kui DXA aparaadi all käidud ning mõõtmistulemused käes.

Kui põigata teemale vaba aeg, siis eile sai maal käidud. Sõitsin Emadepäval vanematele külla.

post-4312-1304955664_thumb.jpg Ilm oli lihtsalt fantastiline. Kui ma kohale jõudsin ootasid ees mind lähedased sugulased. Kõik nautisid ilma ja õed võtsid agaralt päikest:) Nalja sai palju. Loomulikult sai lõbu ühendatud ka kasulikuka. Nimelt toimus ajalootundJ Jah välja oli tulnud kast vanade fotodega sugulastest aastats 1929. Lahe oli!!!

Kahjuks vähemalt pooled seltskonnast olid puudu. Eks kui rahvast palju, siis ongi raske sobitada kuupäeva, mis kõigile sobiks. Ikka on keegi tööl, trennis või juba muud toimetused. Aga jah - sai paika pandud plaan, et ca 7 perega mingi aeg üks ühine nädalavahetuse reisike teha tuleb. Ootan juba, sest kui meie lähimad sugulased koos siis juttu jätkub lõputult ja kõhulihased on mitu päeva valusad...

Lisan siia lõppu mõned pildid ...

post-4312-1304955678_thumb.jpg post-4312-1304955684_thumb.jpg

post-4312-1304955697_thumb.jpg post-4312-1304955711_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Endalegi tundub uskumatu -aga jah- aeg lendab.

Täna 1. juunil saab mul OÜ Robocopis / Fitness.ee 's töötamisest juba 5 aastat :D

post-4312-1306925738_thumb.jpg

5 aastat on terve igavik! Täna tuleb siis pealinnas suurem möll :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toimekas kuu.

post-4312-1307291724_thumb.jpg

Täna leidsin mahti natukene pikemalt arvuti taga olla ja oma blogi uuendada. Eelmisesse kuusse jäi palju rõõmu aga ka pisaraid. Kuid kirjutaksin ainult positiivsetel teemadel. Mais sain taas aasta vanemaks. Päev oli täis positiivesid üllatusi. Oli sellel päeval tööl ning sain tuttavatele ja sõpradele pakkuda rabarberi kooki. post-4312-1307291716_thumb.jpg Sellel kaunil päeval sain palju lilli. post-4312-1307291720_thumb.jpg Õhtul koju minnes sai päeva puhul ka üks shampus võetud. Õigel ajal korralikult tuttu, sest järgmine päev oli trenni- ja tööpäev. Kui arvate, et pidu ei pidanud, siis eksite:) Pidutsemine oli nädalavahetusel ning koju jõudsin hommikutundidel B)

post-4312-1307291736_thumb.jpg post-4312-1307291739_thumb.jpg

Tegelikult teinegi tähtpäev oli 1.juuni, kui mul täitus 5 aastat töötamist OÜ Robocopis ja Fitness.ee ’s. Endalegi üllatusena on aeg nii kiiresti läinud.

post-4312-1307291712_thumb.jpg Nii, et väike juubel :D

Kui töökohast juba juttu, siis mul on hea meel, et tootja Olimp valik suurenes veelgi. ALA, mida eelmistes blogides mainisin on nüüd Fitshopis täiesti saadaval. Ning kindlasti üks häid tooteid oma spetsiaalkategoorias, mida kinnitavad ka minu mõõtmise tulemused.

ALA 200 - Alfalipoiinhape kapslites: post-4312-1307291708_thumb.jpg

-Antioksüdant: neutraliseerib kahjulikke ühendeid kehas

-Reguleerib veresuhkrut: soodustab rasvapõletust

-Toetab lihaskasvu: hõlbustab aminohapete ja kreatiini jõudmist lihasrakku

Samuti olen õnnelik, et minu üks lemmikumaid valgutooteid on nüüd saadaval – Mega Strong Protein, mis on unikaalne segu kuuest erinevast kõrgkvaliteedilisest valguallikast.post-4312-1307291690_thumb.jpg Ka sellest tootest olen varem kirjutanud. Uute toodetena, mida tahaks esile tõsta ja mis ka minu toidulisandite valikusse lisanduvad on Egg Protein 80, AAKG 7500 Extreme Shot ning Amino EAAnabol Xplode.

Amino EAAnabol Xplode - Asendamatute aminohapete kompleks: post-4312-1307291703_thumb.jpg

-Varustab keha essentsiaalsete aminohapetega, mida organism ise toota ei suuda

-Lisatud ekstrakogus BCAAd veelgi efektiivsemaks mõjuks

-Ülimalt anaboolne ja antikataboolne: suurem lihaskasv ja minimaalne lihaskadu

-Kiirendab taastumist-eriti soovitatav raske treeningperioodi ajal

OLIMP Egg Protein kõrgekvaliteediline ultrafiltreeritud munavalk: post-4312-1307291694_thumb.jpg

-Kõrgeim bioloogiline väärtus-100!

-Sisaldab organismi poolt kergesti omastatavaid aminohappeid ideaalses vahekorras!

-Sobilik ka laktoosi ja piimavalgu talumatuse korral

AAKG 7500 Extreme Shot- Võimas lihaste verevarustuse stimulaator: post-4312-1307291698_thumb.jpg

-Mega annus: 7500 mg AAKG ühes ampullis!

-Suurepärane imendumine!

-Väga kiire mõju!

- Kohene maksimaalne lihaspumbatus

Toidulisand, mis sisaldab tugevad seni ainulaadset annust (7500 mg) suurepäraselt imenduvat arginiin alfa-ketogluteraati (AAKG), täiendades teie menüüd L-arginiiniga.

Igaljuhul soovitan soojalt neid tooteid proovida!

Eile oli taas üks tore päev, mis sai veedetud Sparta spordiklubi eest võisteldes. No tegelikult oli minul kerge ülesanne :P. Osalesime Väike-Maarjas toimuvatel naisekandmise võistlustel. Rada ei olnud kerge oli veetakistus, liivane pinnas ning kaks poomi ületamist. Isegi naiste kaalu osas oli nõue põhivõistlusel, kus ei tohtinud kaaluda alla 49kg. Minule anti selga lisaraskuste vest :)Tegelikult ei teadnud me võistlusest suurt midagi eelnevalt ega polnud harjutanud selle tarvis. Kutse tuli ja otsutati lihtsalt minna ja osaleda ning kaunist suvist päeva nautida. Võtsime osa kõigist distantsidest ja tegelikult esimese korra kohta läks meil ikka väga hästi:

- Võistkondlik naisekandmine (Mart Kajari; Marek Morozov, Argo Erit, Rosin) – 2 .koht - Naisekandmise põhivõistlus (Argo Erit, Rosin)– 6. või 7 koht (kahjuks ei mäleta) - Naisekandmise sprint (Argo Erit, Rosin) - 4 koht - Naisekandmise maraton (Mart Kajari, Rosin)- 3 koht

post-4312-1307291732_thumb.jpg post-4312-1307291728_thumb.jpg

Kuid lahedaid päevi on tulemas veelgi, sest mul algab puhkus ja mõni aeg arvutist eemal ning levist väljas :D Kuhu puhkus viib, sellest kriban on järgmises blogis. Igaljuhul kavas rand, meri, päike aga ka hommikujooks. Jõusaalist tuleb 1 nädalane paus, kuid puhkuse teisel nädalal taas saali. Igaljuhul ootan väga puhkust nagu väikesed lapsed ootavad koolivaheaega :D

Seniks aga päikest!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lõpuks sain mahti arvuti taha pikemalt, et oma blogi uuendada. Nagu viiamti kirjutasin, et ootamas mõnusad puhkuse päevad, siis nüüd kinnitan, et tõesti oli super.

Puhkus viis mind taas Türgi kuurorti Kemer. Sedakorda 5* hotelli Fame Residence. Eelmine aasta puhasin naaberhotellis ( 4*). Nüüd sai mu kauaooatud puhkus teoks tänu Go Adventures reisifirmale.

post-4312-1310293108_thumb.jpg

Miks taas Kemer? Kui aus olla siis põhjuseid on palju. Esiteks juba see, et super mõnus rand ja meri, mis on kõigest 3,5 tunnise lennureisi kaugusel. Ma muideks kardan meeletult lendamist ning tänu oma nina ja hingamise probleemidele on see tõusmine ja maandumine mulle eriti ebameeldiv.

Samuti on Türgis kõik olemas ning igaüks leiab endale meelepärast. Söögivalik on seal meeletu. Ilm on seal super ja kui sajabki, siis korraks sabin ja 10 minuti pärast ei saa argu, et midagi oleks üldse sadanud. Loomulikult on palju vaatamisväärsusi, meelelahutust igas vallas. Samuti shoppamise võimalused ja viimased on lihtsalt suurepärased.

Muideks Kemer on Türgi üks kõige kuulsamaid, mis asub 42 km kaugusel Antalyast.

Kemerit nimetatakse ka Antalya šveitsi nurgakeseks, kus ühelt poolt paistavad metsadega kaetud Tauruse mäed, teiselt poolt - Vahemere kristallpuhtad taevasinised veed.

Veespordihuvilistele on samuti rohkelt harrastusvõimalusi. Kemer on purjetamise huvilistele kõigi unistuste täitumise koht.

Lähedal asub ka antiikaja linn Olümpos, kus igavesti põleva loomistule juures saab kuulata tuhandeid müüte ja legende möödunud aegadest ja kangelastest. Linnas on hulgaliselt kauplusi, restorane, baare ja diskoteeke. Kes armastab ööelu, siis Kemeris on lausa 4 ööklubi kõrvuti.

Seekord ma ekskursioone ei võtnud. Kuid nagu eelneval aastal sai kohustuslik Türgi sauna külastus tehtud. Kuurortis on väga super koht nimega „ Dejavu Hamam“. Tegemist on ülitasemel kohaga ja teenindus on 110%. Aega peaks endale varuma, sest kõik kokku läheb ikka 2h. Kõigepealt istud tavalises saunas, seejärel sind kooritakse, pestakse, õlitatakse ning lõppeb kogu asi massaažiga. Kindlasti kohe esimene päev teha protseduuri, siis jääb kaunis päevitus ja püsib kauem.

Minu Kemeris veedetud päevad olid lihtsalt nagu paradiis. Kui plaanisin enne minekut, et jõusaalist tuleb nädalane paus, siis pean tunnistama, et nii see ei olnud. Esimesel 2 hommikul käisin kenasti jooksmas, kuid suutsin oma põlve põrutada ning edasi ei tahtnud riskida. Niisis alates kolmandast päevast suundusin hommikul vara jõusaali.Muideks saal oli hotellis küll väike aga väga ok. Absoluutselt kõik asjad said tehtud. Olemas oli cardio osa, ploksüsteem, vabade raskuste nurk, kang, matid jne. Hommikul palusin receptionist hommikul vara võtit ja läksingi möllama.

post-4312-1310293152_thumb.jpg Sai ka mitmel hommikul abiks oldud sakslastele ja nn. väike personaaltreening neile tehtud.

Minu tavaline päevaplaan nägi välja nii:

6:20 äratus

6:40 treening

9:00 hommikusöök

9:30 randa

11:30 rannas snäck

13:00 lõuna

14:00 linna peale

19:00 õhtusöök

21:00 linnapeale või pidu

1 ajal sain magama mõnel päeval ka hiljem

Kui rääkida shoppamisest, siis kõik teavad, et Türgi on kauplemise maa. Olen kuulnud vastakaid arvamusi- kellele meeldib ja kellele mitte. Mina ostan siis kui miskit tõesti vaja on ja väga meeldib. Sellisel puhul kauplen ka tulihingeliselt nagu kohalikud. Kusjuures ma ei mõtle sellele ja see tuleb mul täiesti loomulikult. Ehe näide ka sellest, et ühet poest visati mind peaaegu välja kuna suutsin kaubelda nii madala hinna.Aga seal ei tohi nende solvumist hinge võtta. Seal on kõik mäng ju ja kui suudad sisse sellesse elada ja kaasa mängida oled igati võidumees. Ja just nimelt tuleb võtta seda mänguna. Ma jalutasin 1st poest 4 korda välja ja ikka kutsuti tagasi ning sain super hinna. Aga kauplemist tuleb sooritada viisakalt, mida täheldasin osade rahvuste puhul, et seda ei tehtud.

Kui rääkida toidust siis valik on lihtsalt silme eest kirjuks lööv.

post-4312-1310293234_thumb.jpg Seal on ideaalselt võimalik jälgida dieeti või tervislikku toitumist. Loomulikult on võimalik ka ennast väikesek notsukeses süüa, kuid kõik on valikutest kinni.

Pakutakse rohkelt rohelis, köögivilju, puuvilju, hulgaliselt erinevaid salateid. Liha valik – kana, kalkun, lammas, veis, mis on kas elaval tulel grillitud või muu variant. Kalavalik on meeletu. Meie hotellis oli variante nii palju. Mis mulle Fame Residence hotelli puhul meeldis oli see, et eraldi oli dieeti pidavatele inimestele toidu valik ning ka lastele. Kuid dieedi toidud olid tõesti sellised, millele ei olnud lisatud grammi soola ega maitseaineid.

Kes on saia ja tordi sõber, siis nendel on küll pidu. Torte, saiakesi, kooke, shokolaadimökse oli meeletult. Samuti oli saia ja kuklite ja teravilja toodete valik suur Meie hotellis iga päev 17:00-18:00 jäätise tund. Lastele oli see täielik nauding. Tund enne seda pakuti iga päev erinevaid hooaja puuvilju ning päeval käis hotellis üks perenaine oma ahjuplaadiga lavašitaolisi pirukaid valmistamas.

post-4312-1310293251_thumb.jpg post-4312-1310293265_thumb.jpg

Seega tõesti kõigile midagi ja toiduga küll probleeme ei teki.

Jookidest ka natukene. Nimelt lausa pudelite viisi nautisin seal kohalikku jooki Ayran. Nüüd on saadaval ka eesti toidupoodides, kuid pole ei ole pooltki see, mis seal. Eri rahvastel erinevad ka airani retseptid ning Ayrani tuntakse Armeenias Tan nimegaTürgis valmistatakse jooki naturaalsest jogurtist, mis segatakse veega, lisatakse meresoola. Jook jahutab organismi palaval päeval ning taastab väljahigistatud soolade taseme. Muideks ma olin ka ettevalmistunud selleks, et vältida krampe. Kaasa ostsin ma Fitshopist tootja Olimp vedelat magneesiumi Chela Mag B6 Forte Shot Ja see läks käiku kõik, kuna öösel tekksid ikkagi krambid vaatamata toidu jälgimisele ja ohtrale vee tarbimisele.

Toidulisanditest olid mul veel kaasa võetud tootja Olimp tooted:

vitamiinid VitaMin, aminohapped Amino9000 ning whey protein complex. Viimast segasin enne magama minekut kohaliku Ayraniga. Lihsalt selline mõnus sheik, et ...

Ööelust rääkides, siis see on seal väga ok ja ülielav. Baarmenid on ülilahedad. Meie hotellis olid fantastilised ning nalja sai palju.

post-4312-1310293378_thumb.jpg

Üldse sain sealt palju uusi tuttavaid, kellega inreneti vahendusel saan kontakti hoida.

Samuti sai ka seekord võetud professionaalse fotograafi teenus. Pilte tegime palju. Piltidelt õnneks pole aru saada aga tegelikult oli juba tormieelne aeg. Paar minutit peale pildistamist hakkas väga vali äikesetorm. Kartsin kogu aeg, et ei saagi lahedaid pilte.

Kuid kõik laabus kenasti.

Ah jaa muideks seal oli 34 kraadi iga päev – mõnna lihtsalt! Tagasi tulles Eestis oli 14 kraadi :D

Ma esimene päev käisin sulejopega aga siis vaadati mind ikka imelikult ja järgmised 2 päeva olin siis sulevestis :lol:

Oh aga tegelt on muljeid palju ja rääkida oleks veelgi. Aga eks siis juba silmast- silma. Järgmises blogis kirjutan ehk puhkuse jätkust kodumaal ja suvistest tegemistest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi oli laul, et vanamutiks moondunud kaunis neiu müüs taevakarva moone:

SAAREPIIGA - Joel Steinfeldt

Keegi vanamammi teadis rääkida üht lugu

ja kinnitas, et see on saladus.

Ta ütles: "Pojuke, see tõsilugu

vaid hoia endale, muidu tapab kadedus."

Kuskil Hiiu-, Inglismaal või Saaremaal on piiga

kel taevakarva loss, ta ise maailma miss.

Elab üksinda ja keegi pole näinud iial

ta on Liia-Potsa-Piia-Greta-Viiduški-Maria.

Ref:

Üksinda on ta seal

kuskil väikse saare peal.

Üksinda saare peal

kaunis piiga ta on

Liia-Potsa-Piia-Greta-Viiduški-Maria

Ta kasvatavat aias taevakarva moone

teda eraldada nende seast on võimatu.

Kui tänaval või turul müüb neid kauneid moone,

siis ise on ta vanaks eideks moondunud.

Ma ei võinud saladuseks jätta seda piina

kõik üksikasjalikult andsin edasi.

Kui keegi kuskil taevakarva moone müüb iial

ta on Liia-Potsa-Piia-Greta-Viiduški-Maria.

Üksinda on ta seal

kuskil väikse saare peal.

Üksinda saare peal,

kus ta mooniaeda peab.

Üksinda on ta seal

selle väikse saare peal.

Üksinda saare peal

kaunis piiga ta on

Liia-Potsa-Piia-Greta-Viiduški-Maria

Homme müüb keegi proua Balti jaama väravas seeni ja see on Laura-Oksa-Riia-Beta-Viidika-Rosin! :rolleyes:

post-50-1314961474_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×