Jump to content
vend vähk

LÕUNA-EESTI III LAHTISED KV: galerii, järelkajad...

Recommended Posts

Täna-homme siis viimased ettevalmistused pühapäevaks.

Ise olen pühapäeval seal koolimaja juures ilmselt juba varem platsis ning alustan eeltöödega. Eile käisin koha peal ning võistluste organiseerimisel on kooli juhtkond olnud väga vastutulelik. Kindlasti juhin võistlejate tähelepanu sellele, et tuleb ka dopingukontroll ning sellega palun arvestada. Selles suhtes jälgige Oti teemat!

Kui on veel vaja midagi täpsustada või küsida, siis andke tuld!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

SUPER!

Täna käisin ja vaatasin veel Decartesi koolimaja aula üle ning seal on veel homme hommikul vaja teha mõned lihtsamad tuunimised. Helisüsteem on ok ning NB!!! lava juures on ka internetijuhe! Kindlasti oleks tore kui keegi võtab oma läpaka kaasa ja teeb sellest üritusest eesti rahvale mingisugust reportaaži. Arvestades, et kohale tuleb ka Postimehe ajakirjanik, siis saab ehk esimesed pildid ka homme õhtul ajakirjanduses üles.

Esimesed võistlejad võiksid kohale tulla juba kl 11:30, kes tahavad rutem laadima hakata ja grimmima.

Kõikidele võistlejatele edu homsel üritusel!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
SUPER!

Täna käisin ja vaatasin veel Decartesi koolimaja aula üle ning seal on veel homme hommikul vaja teha mõned lihtsamad tuunimised. Helisüsteem on ok ning NB!!! lava juures on ka internetijuhe! Kindlasti oleks tore kui keegi võtab oma läpaka kaasa ja teeb sellest üritusest eesti rahvale mingisugust reportaaži. Arvestades, et kohale tuleb ka Postimehe ajakirjanik, siis saab ehk esimesed pildid ka homme õhtul ajakirjanduses üles.

Esimesed võistlejad võiksid kohale tulla juba kl 11:30, kes tahavad rutem laadima hakata ja grimmima.

Kõikidele võistlejatele edu homsel üritusel!!!

Ma võtan läpaka kaasa - paneme Kirbu reportaazi tegema, lauda loodetavasti leiab kuhu arvuti panna, et mugavam oleks.... :)

Üks Afganisttanist saabunud rahuvalvaja - saadab sulle minuga ka münte, seega saab su mündikogu ka natuke täiendust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kas ma saan õigesti aru et algajad nii kulturism kui ka klassikaline kulturism on sünniaastast 1989- ja nooremad. Kas siis sellest vanusest vanemad ei saa võistelda?

Muudetud kasutaja ville1 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas ma saan õigesti aru et algajad nii kulturism kui ka klassikaline kulturism on sünniaastast 1989- ja nooremad. Kas siis sellest vanusest vanemad ei saa võistelda?

1989 ja varem sündinud on meeste arvestuses....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas ma saan õigesti aru et algajad nii kulturism kui ka klassikaline kulturism on sünniaastast 1989- ja nooremad. Kas siis sellest vanusest vanemad ei saa võistelda?

Algajad on ikka algajad, olenemata vanusest, kui sa pole varem kunagi (klassikalises) kulturismis võistelnud, siis oleksid sa algajate kategoorias.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võiks olla ka live ülekanne neile, kes kohale ei saa tulla. Reval Cup'i oli väga hea jälgida üle interneti.

Väga hea! Erkko tuleb siis oma tehnikaga kohale ja hakkab rahvale LIVE ülekannet tegema :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga hea! Erkko tuleb siis oma tehnikaga kohale ja hakkab rahvale LIVE ülekannet tegema :)

Live ülekannet võiks vabalt teha, kui oleks, kes seda teeks ja ka vastav tehnika.

Hetkel on mul probleem, et kes võistlust üldse pildistab. Imre, kui sul on meie "lemmikfotograafi" numbrit vanast ajast, siis jaga seda. Tema meiliaadress ei tööta enam ;) Või kui sul on Eriku numbrit. Või kui sul on enda lahendus olemas, siis jaga seda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Live ülekannet võiks vabalt teha, kui oleks, kes seda teeks ja ka vastav tehnika.

Hetkel on mul probleem, et kes võistlust üldse pildistab. Imre, kui sul on meie "lemmikfotograafi" numbrit vanast ajast, siis jaga seda. Tema meiliaadress ei tööta enam ;) Või kui sul on Eriku numbrit. Või kui sul on enda lahendus olemas, siis jaga seda.

Fotograaf tuleb kindlasti kohale ja "lemmik" ilmselt ka :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaalumine on läbi hetkel käib võistlejate instruktaaz - Imre eestvedamisel, et peaetendus sujuks veatult.

Keda kohal ei ole on kulturistid (Big Keidu ja Novgordski), seega võistlejate read on hõrenenud.... :)

Proua Vähi

post-22-1303035384_thumb.jpg

Karikad on nagu ikka alati -vägevad

post-22-1303035404_thumb.jpg

Poisid olid Imrele abiks igas elemendis

post-22-1303035419_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×