Jump to content
Ott Kiivikas

Mikk Raudsepp

Recommended Posts

Tere taas!

Ennem kui trenninumbrite juurde asun, räägin põgusalt üle üldplaani. Varem oli mu tsükkel üles ehitatud 4 nädala peale, kus kaks esimest olid kerged, kolmas raske ja neljas kõik suutlikuseni. Kuid vahel tundsin, et selle viimase nädala lõpus oli keha juba väsinud. Kui teha kolmapäeval raske tõmme siis andis see ikka reedeses kükkis tunda. Seetõttu jaotasin ka raske nädala kaheks. Nüüd näeb üldine plaan välja selline: esimene nädal kerge, teine kerge, kolmandal raske tõmme kolmapäeval, neljandal nädalal raske rind esmaspäeval ja raske kükk reedel. Selline jaotus laseb rasketest päevadest täiesti viimast võtta. Kui kergetel päevadel teen enamik harjutusi 4 seeriat, siis rasketel päevadel valitud harjutusi 3. Hetkel üritan ikka jõu poolt rohkem arendada.

Esmaspäevane raske rind:

Horisontaalselt rinnalt kangiga surumine: 110x8 120x6 140x7 (viimane tuhar pingilt lahti) | 5

Eelmine nädal: 100x10 120x8 120x8 120x8 | 4

Positiivse kaldega vaba rask trenaz surumine: 30x10 35x10 40x8 45x6 | 5

Eelmine nädal: 25x12 30x10 35x8 40x6 | 2,5

Trosside ristamine kummargil: 6x12 7x10 8x8 8x8 | 5

Eelmine nädal: Alt lendamine.

See nädal ei teinud ette lendamist, kuna tundsin, et eesõlg "kisub" ja ega jõutsükli ajal ei olegi vaja nendele erilist tähelepanu pöörata.

Ette lend plokil:

4x14 5x10 6x8 | 3,5

Kõrvale lend trenažööril: 50x10 55x10 60x10 75x10 | 5

http://www.fitness.ee/exercise_show.php?gr...y=35〈=1

Eelmine nädal: 45x10 45x8 50x8 | 3

Surumine rööbaspuu trenažööril: 120x10 140x10 190x8 | 5

http://www.fitness.ee/exercise_show.php?gr...y=16〈=1

Eelmine nädal: 100x12 120x10 140x8 | 3,5

Ploki alla surumine püramiid otsaga: 86x10 100x8 114x8 | 5

Eelmine nädal: Ühe käeva kummargil ploki alla surumine.

Osad harjutused on teised, kuna ma just vahelduse mõttes muutsin neid.

Ja lõppu 5 seeriat palvetamist.

Homme tuleb raske kükk, oi kurja.....

Olgu sulle homseks väike stiimul ka tegin eile 221kg/5 , seega alla 222,5 ei ole mõtet jutule tulla ja eeldades, et sa kaalud ka 4-5 kilo hommikuse kaalu järgi rohkem, siis võiks numbrid olla 227,5 kgx5....Lihtsalt mõtteaineks enne magamaminekut..... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olgu sulle homseks väike stiimul ka tegin eile 221kg/5 , seega alla 222,5 ei ole mõtet jutule tulla ja eeldades, et sa kaalud ka 4-5 kilo hommikuse kaalu järgi rohkem, siis võiks numbrid olla 227,5 kgx5....Lihtsalt mõtteaineks enne magamaminekut..... ;)

Mis me seal ikka grammitame, teeme siis juba 230kg, sa ei ole homme kükkija?

//EDIT jätsin selle sõna vahele: .... väike stiimul ka tegin eile....

Muudetud kasutaja Mikk Raudsepp poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"EEEGA VÄHEE EI OLEEEE!"

Ma polnud muidu selle peale mõelnudki, aga Ott mainis, et kitsaste ketastega oli tal kuskil parem teha, kuna need ei pannud kangi nii õõtsuma. Ise ka väga lukke ei armata, aga kui need Miku jõule veel juurde annavad, siis ma viskaks selle mõtte õhku. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
230X3 Ma sain viimane kord 225x3 kuid 3 kilo kergemana, wilksi spetsialistid - kas wilkisdega saan veel Mikust jagu? :D

Ei ole küll Wilksi spetsialist, aga Ott, seekord ei vingerda ka Wilksidega välja ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See oli teine katse 230kg, kuid ikkagi jäi kahe nädala tagune mark kirja. Alguses mul küll ei olnud plaanis seda teha, kuna kell oli kuskil 12-ne ligi ja ma pole nii vara harjunud trenni tegema. Aga miks siis Mikk nii vara Revalisse ronis? Saime vanameister Otsusega kokku ning vahtasime mõtteid. Järgmine nädal paneb ta mulle täpse treeningplaani kokku, siis räägin juba lähemalt, kuidas ma keha ehitama hakkan. Muidugi nüüd on küsimus see, kas on mõtet siin ennem sõjaväge üle mõelda. Kuna mõttemõlgutuste suund liikus pikemate seeriate poole ja Siim ka jubedalt tahtis et ma kangile natuke raskust paneksin, siis oli see mõeldud, tehtud. Kuid muidugi oleks võinud vähemalt 4 kordust ära tulla ja eelmist rekordit lüüa, kuid mis sa teed, kui need jalad kui kepid alla on. Kuna ma madalamaid korduseid olen ainult viimasel ajal teinud siis olen täheldanud, et kordused hakkavad mingil teatud piiril robinal langema. Tänud Jannole video eest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niikaua kuni potis kõhutäis valmib panen mõned oma tegemistest mõned read kirja. Sain Otsuselt kava kätte ja esimene seljapäev on juba edukalt läbitud. Viska teemas on isegi jõutõmbest pilt ja puha. Mis muutus võrreldes tavalise treeninguga? Keha on jaotatud neljaks, kus keha tehakse ühe korra nädalas läbi. Alguses mõtlesime, et teeme 5 trenni nädalas, kuid alati on parem viia siise muudatusi vähehaaval. Ehk vaatame kuidas keha hetkel sellele reageerib ja hiljem saame teha uued muudatused ning näha nende muudatuste tagasisidet. Kavas on ka kaks erinevat nädalat ehk erinevus on selles, et teisel nädalal on osad harjutused muudetud ja superseeriatega. Tavaline harjutuste vaheline paus on 2min. Minupoolne muudatus kavas oli, et ma ei vaata pausi pikkus küki ja jõutõmbe puhul, sellega oli Otsus päri. Need harjutused jääks ikkagi sellisteks raskuse tagaajamise harjutusteks. Jaotus: Õlg, tric -- selg, õlg, kõht -- rind, bic -- jalg, säär, kõht. Mahu osas on muudatused just seljas, õla külje osas ja jalas. Seljale on 5 (varem 4) harjutust+ trapets ehk maht kasvas (kõikides harjutustes 3 seeriat). See andis kohe tunda ja trenni lõpus tundsin kuidas jõuvarud hakkasid ammenduma. Õla osas muutus see, et külgmisele osale on 3 harjutust (varem 2) ning ette, taha 1 harjutus nagu varem. Õla päeval on ka triitseps lõpus, kus varem oli 2 harjutust aga nüüd 3. Jala osas toimus ka muudatus, kuna ma plaanin ikkagi klassikalises kulturismis võistelda ja selle jaoks on juba piisavalt jalga. Esiosale on 1 harjutus (varem 3). See võimaldab mul panna rohkem rõhku tagaosale ning võimaldab ka rohkem aeroobset teha, kuna selle taastumise osa saan ma nüüd kuskil mujal ära kasutada.

Leidsin vist järgmise vabakava loo ka:

Muudetud kasutaja Mikk Raudsepp poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jään huviga vabakava ootama :)

Usun et sellisega kirjutaksid ennast internetiajalukku küll, kui mitte kulturismi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas sa taastud triitsast, et järgmine päev õlga teha ning kuidas sa taastud triitsast ja õlast, et rinda teha?

Triitsale 3 päeva järjest koormust? Päris jõhker.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas sa taastud triitsast, et järgmine päev õlga teha ning kuidas sa taastud triitsast ja õlast, et rinda teha?

Triitsale 3 päeva järjest koormust? Päris jõhker.

Õlga saab ka triitsa töösse mitte rakendades teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei tahaks uskuda, et Mikk surumisi õlale ei tee.

No näiteks ühel päeval teeb surumist õlale, siis järgmisel teeb näiteks ainult lendamisi (kesk- ja tagasoa), siis tuleb kindlasti mõni puhkepäev samuti vahele, nii et peaks taastuma küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

(õlg, tric)-- siin ma treenin külgmist ja esiosa.

(selg, õlg)-- siin ma treenin ainult taga osa.

Ette, taha 1 harjutus.

A.Õlg, tric -- selg, B.õlg, kõht -- rind, C.bic -- jalg, D.säär, kõht

Nädalapäevad - Trenn:

E A

T

K B

N

R C

L D

P

Peaks ära taastuma küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×