Jump to content
Ott Kiivikas

Mikk Raudsepp

Recommended Posts

Jah suur mees on suur mees.... :unsure: Samas peab ütlema, et kui vaadata, siis justkui 18 kilo pekki ei peaks maha võtma, et uuesti vormi saada, seega mees on ka lihaseid juurde saanud. Ma omal ajal sain ka 106 kilo kätte, alguses unistasin 100kg kui ükspäev see päev koitis kui 100 olin, siis vaatasin ,et oli seda nüüd vaja.... :lol: Mitte et ei tahaks kunagi enam niipalju kaaluda, vaid oleneb mis konditsioonis 100 olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eelmises postituses ütlesin küll et loota ju võib, kuid vist võibki. Muidugi ei saa sellise pekikihi all aru kas ikka on mõni gramm liha juurde tulnud või ei. Tegelikult oleks ma rahul juba, kui ma saan ennem järgmist lavaleminekut 2kg lihast juurde. Juuniorites olin ma kuiv 80 kilo juures, kuid meestes võin ma kaaluda 83kg ja see peab ka sihiks olema. Kuna esimene otsa pigistab ennast alati sisse ning selles raskes kategoorias annab see kohe tunda. See võib saada määravaks faktoriks, kas kaod pruuni massi või jääd mõnele kohtunikule silma.

Nüüd aga trennist, esmaspäeval tegin rasket rinda.

Horisontaalselt rinnalt kangi surumine:

100x10 110x10 120x8 140x6(7) | 5

Siin hoitsin meelega alguses tagasi, et head viimast seeriat saada.

Väikse positiivse kaldega smith kangiga rinnalt surumine:

90x12 100x10 110x8 120x7 | 5

Trosside ristamine kummargil:

5x14 6x12 7x10 8x9 | 5

Ette lend plokil käed koos:

5x12 6x10 8x9 | 5

Ext3 trenaz kõrvale lend:

50x12 55x10 55x10 60x8 | 5

Vaba raskusega trenaz rööbas surumine:

100x12 130x10 180x8(9) | 5

Köis kummargil alla surum ühe käega:

2x15 3x14 4x15 | 5

Lõppu kõht (Palvetamine plokil).

Kõik harjutused tegin maksimumini. Jube hea tunne on kui suudad endast trennis viimast võtta. Kui lõpus shakerit, mis on Fasti head ja paremat täis, suu juurde tõstes tundub see 20 kilose hantlina. MÕNNA.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keegi võiks mulle ka selgeks teha, kuidas on võimalik, et kõikidel kulturistidel rasv ühtlaselt mööda keha ära jaotub. Kui ma juurde võtan siis üle poole tuleb keskkohta!!! Vaatan, et kulturistid massiperioodil, kui vormi pole ollagi, on keskkohast ikka peened. Kas tegu võib olla sellega, et kui ükskord juba keskkohast kuivaks saad, siis edaspidi sinna enam ei ladestu niipalju ja rasvad jagunevad keha peale ühtlaselt???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lubasin Otile, et postitan tänase viimase küki seeria. 220kgx5, edu homses trennis :lol:. See on ka minu uus maksimum seeria.

Ma pean ikka tihedamini käima õpilasi õrritamas... :D Peale seda hakkab vähemalt mingi edasiminek. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mitu protsenti võrreldes väikseima võistluseelse kaaluga Sa va kakuke juurde oled võtnud?

Kirbul on hullud mured Miku pärast. Kui nii edasi paisute, siis lähete koos sumomaadlusele üle :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mitu protsenti võrreldes väikseima võistluseelse kaaluga Sa va kakuke juurde oled võtnud?

Jämedalt arvestades, et ma kaalusin MM-il ~80kg (79,6) ja hetkel kaalun 99,3 kg, siis kuskil ~20kg juurde, mis on 80-st 25% ;), oli seda nüüd vaja teada. Veerand ;):D:D.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jämedalt arvestades, et ma kaalusin MM-il ~80kg (79,6) ja hetkel kaalun 99,3 kg, siis kuskil ~20kg juurde, mis on 80-st 25% ;), oli seda nüüd vaja teada. Veerand ;):D:D.

Jõulude ajal pead ettevaatlik olema. Lähed pärast mõnest tapamajast mööda ja keegi laudast kisendab, et "Üks suur orikas on veel vabaduses!" :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jõulude ajal pead ettevaatlik olema. Lähed pärast mõnest tapamajast mööda ja keegi laudast kisendab, et "Üks suur orikas on veel vabaduses!" ;)

Vähk hirmutas ära, nüüd peab hakka kiiremas korras kuivatama.

Kirjutan ka pikalt reedese jalatrenni välja. Mõnus oli teha sellist rasket trenni. Harjutuse esimesed seeriad tegin kergemad ja viimasest võtsin kõik mis võtta andis. Laupäeva hommikul jalad lausa tuksusid kui töö vahepeal oma tagumendi maha parkisin.

Jalatrenn:

Sääre sirutus ette: 68x12 77x10 86,2x8 //3

Kangiga kükk turjal: 100x12 160x8 180x6 220x5//5 <--- Rekord

Jalapress (Cybex): 300x12 400x10 480x8 560x8 //5

Sääre kõverdamine vaba rask trenaz: 45x12 55x10 70x8 //5

http://www.fitness.ee/exercise_show.php?gr...ey=1〈=1

Sääre kõverdamine istudes: 75x12 85x10 95x8 //5

Eesel: 12x10 7x10 4x12 //5

Eesli puhul on plaadid vastupidi nummerdatud, kõige raskem on 1.

Pöiasirutus trenazööril istudes: 70x12 80x10 95x9 //5

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsimus siis, et miks sa sääresirutused enne kükki teed, kas soojenduseks ;)?

Sellel on kaks tahku, mina teen kergema raskusega ehk soojenduseks. Kuid võib ka raskemalt teha, kuid siis on selle taga teistsugune teooria. Väsitades ennem kükki jalgu ei pea nii palju kangile raskust panema samas saades maksimum pingutuse ning säilitades liigeseid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis aegadel revalis oled ?Hommikul pole sind kordagi veel näinud.

Ega Mikk tegelikult ei käigi Revalis. Petab kõiki ja sööb hoopis puu taga sarvesaia Kalev Spa akende all B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis aegadel revalis oled ?Hommikul pole sind kordagi veel näinud.

Väga harva lähen hommikul trenni. Kuna olen koolipoiss ja isegi vabal päeval lähen tavaliselt peale 2-3 söögikorda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere taas!

Ennem kui trenninumbrite juurde asun, räägin põgusalt üle üldplaani. Varem oli mu tsükkel üles ehitatud 4 nädala peale, kus kaks esimest olid kerged, kolmas raske ja neljas kõik suutlikuseni. Kuid vahel tundsin, et selle viimase nädala lõpus oli keha juba väsinud. Kui teha kolmapäeval raske tõmme siis andis see ikka reedeses kükkis tunda. Seetõttu jaotasin ka raske nädala kaheks. Nüüd näeb üldine plaan välja selline: esimene nädal kerge, teine kerge, kolmandal raske tõmme kolmapäeval, neljandal nädalal raske rind esmaspäeval ja raske kükk reedel. Selline jaotus laseb rasketest päevadest täiesti viimast võtta. Kui kergetel päevadel teen enamik harjutusi 4 seeriat, siis rasketel päevadel valitud harjutusi 3. Hetkel üritan ikka jõu poolt rohkem arendada.

Esmaspäevane raske rind:

Horisontaalselt rinnalt kangiga surumine: 110x8 120x6 140x7 (viimane tuhar pingilt lahti) | 5

Eelmine nädal: 100x10 120x8 120x8 120x8 | 4

Positiivse kaldega vaba rask trenaz surumine: 30x10 35x10 40x8 45x6 | 5

Eelmine nädal: 25x12 30x10 35x8 40x6 | 2,5

Trosside ristamine kummargil: 6x12 7x10 8x8 8x8 | 5

Eelmine nädal: Alt lendamine.

See nädal ei teinud ette lendamist, kuna tundsin, et eesõlg "kisub" ja ega jõutsükli ajal ei olegi vaja nendele erilist tähelepanu pöörata.

Ette lend plokil:

4x14 5x10 6x8 | 3,5

Kõrvale lend trenažööril: 50x10 55x10 60x10 75x10 | 5

http://www.fitness.ee/exercise_show.php?gr...y=35〈=1

Eelmine nädal: 45x10 45x8 50x8 | 3

Surumine rööbaspuu trenažööril: 120x10 140x10 190x8 | 5

http://www.fitness.ee/exercise_show.php?gr...y=16〈=1

Eelmine nädal: 100x12 120x10 140x8 | 3,5

Ploki alla surumine püramiid otsaga: 86x10 100x8 114x8 | 5

Eelmine nädal: Ühe käeva kummargil ploki alla surumine.

Osad harjutused on teised, kuna ma just vahelduse mõttes muutsin neid.

Ja lõppu 5 seeriat palvetamist.

Homme tuleb raske kükk, oi kurja.....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×